VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To będzie pierwszy przegrany set na tych mistrzostwach. Ale nic złego się nie dzieje.
0
@robsons23 no trzeci komplet strojów. Nie są to barwy kraju. Wcześniej były ciemno granatowe od adidasa, teraz są zielone
5
Tymek Kucharczyk i Roman Biliński blisko F2, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nic się nie wysypie. Dodatkowo szansę na F2 ma także Kacper Sztuka. No gdybyśmy mieli trzech rodaków na zapleczu F1, to byłoby coś
0
@matirix20 jego agentka mówiła już, że mają pełną kontrolę nad jego przyszłością. Więc można się domyślać, że jeśli Haalandowi znudzi się City, to odejdzie.
0
@lucca87 to wy wszystko widzicie na korzyść Realu. Niektórzy z was nie różnią się wgl od tych z rmtv. Taka sama szczujnia, ale nie jesteście nawet tego świadomi. Wy to byście najchętniej z Madrytu kogoś zamordowali, taką wściekliznę dostajecie. I to się tyczy dwóch stron.
3
@Stinger_ liczba meczów też jest znacząca. Więc biorąc pod uwagę średnią, to Real nie ma największej.
0
@Zoker dziwi mnie to, że ludzie piszą o ręce podpierającej, skoro on się nią nie podpierał. Piłka trafia w lewą rękę, a podpierał się prawą. Jestem przekonany, że gdyby trafiła w prawą, to nie byłoby karnego.
0
@Encore a czemu ma się nie zgodzić, skoro już się chyba wypowiadał, że jego marzeniem jest powrót
3
Ale Ngapeth ma fałdy, skandaliczna sylwetka profesjonalnego sportowca.
0
@Muszynianka Netflix
2
Japonia chyba za chwilę się żegna z mistrzostwami. Właśnie widzę, że trenuje ich Tillie. Dlaczego Blain odszedł, dobrze im szło pod jego wodzą.
0
@July_6_BcN zawsze ma go przy sobie pewnie
0
@Encore jedynym sensownym kandydatem na jego zastąpienie jest Mourinho lub Solski
3
@Pawlusek nagrywa utwór
0
@Mixtape nie powiedzialbym. Oprócz tego, że istnieje szansa iż ta karta będzie anulowana, to uważam, że Huijsen ma jeszcze ten problem małych bubelków w czasie całego bardzo dobrego meczu, ale to już jest tylko kwestią czasu aż się pozbędzie takich bardzo dziecinnych czerwonych kartek.
0
@Laminedependencia cwaniactwo musi być, z bandyterka można polemizować, choć gra bardzo agresywnie. Ale no taki musi być też obrońca, pewny swoich umiejętności. Nie mylić z łamaniem nóg.
1
@Laminedependencia dla niektórych jest słabym obrońcą.
1
@severius złota piłka nie jest od fifa
0
Peaky Blinders zniknęło z ramówki TVP? xDD beka. Chyba tylko parę odcinków było.
0
@BarcaFanSince2006 chyba jednak dla Sociedad należy się większy szacunek, bo jest to klub, który ma kadrę z górnej połowy tabeli. No i ponad połowę meczu grali w przewadze. Wypadałoby mieć trochę więcej szacunku do przeciwnika
2
@Kessie a jakie są 18 latki?
0
@Kgorecki2500 chyba mamy tego samego nauczyciela od historii. U mnie też gość o duchach gadał, którzy ingerowali w jego życiu na przykład na zdjęciach, pokazywał, że była mgła na nich, a w rzeczywistości nic takiego nie miało miejsca itp. dziwne zjawiska paranormal
0
@Gary nie chcę zabrzmieć jak rusek, ale defence of moscow im się udało. Fakt, że mało ich piosenek słyszałem, a zaczęło się na sesji tatuażowej. W takich chwilach takie nuty wchodzą jak w masło.
0
Sabaton - opinia.
1
@July_6_BcN twarda i niedostępna
2
@Kessie już nie @July_6_BcN a Lipa.
0
@Eklerek ona jest perwersyjna.
0
Mam obawy co do Kurka. Oby dał radę w fazie pucharowej
0
@meteo100 to nie jest dobra wiadomość
11
@Kessie nie poderwiesz jej tak.