VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu będzie 3-0. Cel minimum zostanie zrealizowany. No niestety słabszy moment przyszedł na Włochy mimo, że w formie z ligi Narodów wzięlibyśmy tu złoto, ale widać, że to nie jest to. Leon nie ma takiego serwisu jak tam, Sasak podobnie. No niestety, ale brąz to także będzie dobry wynik, który trzeba będzie szanować.
0
Nie ma czego zbierać. Różnica jest kolosalna. Wczoraj Romano czy Michieletto na spokojnie potrafili obijać taki blok, ale Czesi nie mają takich umiejętności jak oni. I to po prostu widać.
0
@Encore za dwa lata mamy mundial u siebie. Tam będzie atak na złoto.
0
I obstawiam, że Włochy tak samo zaczną odstawiać Bułgarów jak my Czechów. To nie jest ten poziom. Kwestia czy Nikolov utrzyma procent skuteczności.
1
Z moich obserwacji wynika, że niestety, ale w lepszej formie byliśmy podczas ligi Narodów. Jakoś więcej mocy tam było.
0
No to Polacy.... Po brąz! Trzeba go zdobyć, jest to bardzo cenny medal. Ja w swojej karierze pseudo sportowej mam dwa brązowe medale i jestem szczęśliwy, że je zdobyłem. Sorry Czechy, ale to nie jest ten poziom. Nie wyobrażam sobie dzisiaj innego wyniku niż zwycięstwo i egzekucja na sąsiadach.
0
@pt9 ale ja napisałem w poście, że oprócz sytuacji turbo przykrych jak śmierć bliskich. Współczuję
1
@July_6_BcN widziałem twoje koloseum
1
@Popitek12 no po roku będzie to Paz
1
@sergio5 jeden z moich ulubionych Niemców. Szkoda, że nigdy go nie było w Realu. Dałby sobie na spokojnie radę.
1
@fejkenq to prawda, ja przy gt płakałem, ostatni odcinek i ryczę. Dlatego bardzo rzadko oglądam GT oraz bardzo rzadko oglądam końcowe zetki z turniejem z Uubem, bo jest to po prostu za smutne.
1
@Adran360 pewnie jest, ale ja za dzieciaka się do tego przywiązałem i już nigdy nic innego mi się nie spodoba tak jak db. Próbowałem Naruto, ale się odbiłem, oglądałem rycerzy zodiaku, było spoko, ale to nie to samo, choć soundtrack genialny, a atak Shiryu na bodajże rycerzu Koziorożca (?) genialny. Tak samo pokemony, spoko do czwartej geny, potem już nie oglądałem, ale też nie dawało mi takich emocji jak db
0
@DonAndresFCB nie potrafią grać tymi piłkarzami na Atletico. Tak to już niekiedy jest, że ktoś im nie siedzi. Podobnie jest z betisem i valencia
1
@fejkenq też mam takie zdanie. GT jednak trochę gorsze niż super gdyż super dalej trwa i po turnieju mocy było bardzo dobrze (w mandze). Czekamy na anime
1
@fejkenq logiki nie ma za dużo, ale emocji daje bardzo dużo. A przynajmniej pierwsza i druga seria. GT było okej, super też, daima to nieporozumienie i jedna fajnie zaanimowana sekwencja z Goku i ssj4 tego nie zmieni
3
@FCB_dimiC a wiesz, że figurka, która kosztowała 6 lat temu na pyrkonie 450 zł teraz kosztuje dwa razy więcej, bo nie ma jej w produkcji. Ja chociaż mam jakąś malutką pasje kolekcjonerską, ale nie każdy to rozumie.
0
@DonCarletto nie mam dziadków ani babci
1
Minecraft podobnie jak wcześniej fortnite - idzie we współpracę z Dragon Ballem.
1
@blakkudium oby Villa wygrało, wtedy Pepe dostanie up
0
@PawkoFCB no tylko Polska przegrała.
0
@TR3YWAY z tym na razie jakoś idzie. Jakoś kontakt mamy.
3
Miał ktoś z was tak negatywne combo jak ja dziś? Oczywiście nie biorę pod uwagę śmierci bliskich, tylko takich zwykłych spraw. Nie dostane pieniędzy za sobotę, bo na nią nie poszedłem przez mecz Polski, Polska przegrała mecz, kompromitacja Realu i jeszcze figurki z DB dziś nie dotarły. A dzień się jeszcze nie skończył.
xD
0
@maroon chyba nie ma z wiadomych względów.
0
@maroon a są oni w FC 26?
0
@Kapitan9 też myślałem o nich. Legendarny klub, a jednak nie w topie. Zastanawiam się kim rozpocząć karierę. Czy Manchester United, bo ich lubię, a są tragiczni, czy właśnie ktoś z Ekstraklasy, czy może Energie Cottbus gdyż te miasto jest stosunkowo blisko mojej strony z Polski. Może ktoś z niższej ligi angielskiej. Nie wiem
0
Jaki klub byście brali do kariery z ekstraklasy?
4
@Katalończyk 99 i jest to bardzo przykre po prostu. Wystarczy zobaczyć np u LFC. Przegrali, nic się nie stało, nikt nie wyzywa, nikt nie panikuje. Szczerze mówiąc coraz mniej mi się podoba piłka nożna. Robi się coraz bardziej toksyczna w niektórych przypadkach.
0
@ViscaelBarca2007 obstawiam, że nie dostał, bo po pierwsze dotknął piłkę, a po drugie, żeby nie karać podwójnie. Pewnie poza polem karnym byłaby czerwona.
1
@lukaszmatusiewicz tylko trolle go zwalniają. Powinieneś już to zauważyć. Zyebal ten mecz trener, ale to nie powód, żeby go zwalniać. Porażki najlepiej uczą.
0
@Derean zdecydowanie najgorszy mecz w sezonie nie patrząc na rywala.