0

@Gibbon_FCB chodzi o Pedriego? Gdyby co chwilę nie wspomniał o testach w młodości i o tym jak nie został przyjęty, to nikt nie robiłby sobie tam beki. W Barcelonie np z Courtois także była beka dosyć długo z powodu eurotunelu. Dobrze to pamiętam.

1

@Danny Gaucho haha czyli standardowo ma "wyebane we frajerskie gadki" xd cały Borek

0

Ta power Borek Rangers, znawca i mejwen futbolu. Nie no, gościu jak się coś wypowiada, że on wie, to zawsze to się kończy memem. Ale on tam ma "wyebane, we frajerskie gadki". xD

0

@ArterkHD dzisiaj widziałem mema z "przecież idę tylko na kawę, z kolegą z pracy". Nie wiem co o tym myśleć.

0

@July_6_BcN już od ponad 30 lat jesteśmy razem

0

@July_6_BcN raczej kto. Moja żona

0

@July_6_BcN a ja po Bulme

0

Walczyć Argentyno. Trzeba ukręcić Włochów. Irytująca drużyna

0

Vinicius jest skandalicznie słaby. Do zmiany w 45

0

@ViscaelBarca2007 świat się na tym nie skończy jak odejdzie za darmo. Ja płakać nie będę.

0

@LambiPL no nie wiesz, bo jestem w sympatycznej interakcji z 25 latką.

0

@LambiPL a tego nie wiesz.

0

@Kessie coraz gorsze te teksty w jej kierunku. Nie wyciągasz wniosków. Tak nic nie zdziałasz

0

Polska Gurom!!!

1

@LukaszFan gra jeszcze nie wyszła, więc terminarz nie jest zaktualizowany w karierze. Spokojnie za tydzień, czy dwa już wszystko będzie tak jak powinno być.

2

Holendrzy miażdżeni w trzecim secie. Cóż, gra tylko na Ahyia nigdy nie przyniesie pozytywnego skutku. Wygląda na to, że to Turcja będzie w ćwierćfinale.

1

@MichuZ44 kto to nestor lagunov xd

0

@Ojciec5tkidzieci ona jest ekskluzywna dla Henrego

0

Właśnie zobaczyłem upadek skoczkini Evy. Nie polecam tego oglądać, krzyk na całą skocznie, na cały regulator. Poszły więzadła i chyba jeszcze inne "bonusy" do nich. Przykra sprawa

1

@Luciano99 jest wymienna.

0

@FcPortoFan1999 ja nie wiem o co chodzi

0

@Criss18Barca dziwnie to zabrzmiało z tym francuzem xD
Kolega mówi, że tak się mówi potocznie na seks oralny xD @July_6_BcN

1

Jestem w pracy, patrzę na flashscora i tu wpada reakcja/tweet Kurdej-Szatan "kuu.... Co tam się dzieje"
Niesamowite są te MŚ

1

@michal26 patrzę na flashscora, poczekajmy jeszcze

1

De Cecco kot, jego poziom rozgrywania jest nie z tej planety. U nas Komenda czy Firlej są strasznie sztywni pod tym względem.

2

@kodi77 companiona jeszcze nie uruchomili.

1

Iran jest słabszy znacząco niż jeszcze 10 lat temu, gdy mieli Ghaemiego, Maroufa, Ghafoura itd. ale ich porażka z Filipinami będzie sensacją.

0

To będzie pierwszy przegrany set na tych mistrzostwach. Ale nic złego się nie dzieje.

0

@robsons23 no trzeci komplet strojów. Nie są to barwy kraju. Wcześniej były ciemno granatowe od adidasa, teraz są zielone

5

Tymek Kucharczyk i Roman Biliński blisko F2, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nic się nie wysypie. Dodatkowo szansę na F2 ma także Kacper Sztuka. No gdybyśmy mieli trzech rodaków na zapleczu F1, to byłoby coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?