VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB chodzi o Pedriego? Gdyby co chwilę nie wspomniał o testach w młodości i o tym jak nie został przyjęty, to nikt nie robiłby sobie tam beki. W Barcelonie np z Courtois także była beka dosyć długo z powodu eurotunelu. Dobrze to pamiętam.
1
@Danny Gaucho haha czyli standardowo ma "wyebane we frajerskie gadki" xd cały Borek
0
Ta power Borek Rangers, znawca i mejwen futbolu. Nie no, gościu jak się coś wypowiada, że on wie, to zawsze to się kończy memem. Ale on tam ma "wyebane, we frajerskie gadki". xD
0
@ArterkHD dzisiaj widziałem mema z "przecież idę tylko na kawę, z kolegą z pracy". Nie wiem co o tym myśleć.
0
@July_6_BcN już od ponad 30 lat jesteśmy razem
0
@July_6_BcN raczej kto. Moja żona
0
@July_6_BcN a ja po Bulme
0
Walczyć Argentyno. Trzeba ukręcić Włochów. Irytująca drużyna
0
Vinicius jest skandalicznie słaby. Do zmiany w 45
0
@ViscaelBarca2007 świat się na tym nie skończy jak odejdzie za darmo. Ja płakać nie będę.
0
@LambiPL no nie wiesz, bo jestem w sympatycznej interakcji z 25 latką.
0
@LambiPL a tego nie wiesz.
0
@Kessie coraz gorsze te teksty w jej kierunku. Nie wyciągasz wniosków. Tak nic nie zdziałasz
0
Polska Gurom!!!
1
@LukaszFan gra jeszcze nie wyszła, więc terminarz nie jest zaktualizowany w karierze. Spokojnie za tydzień, czy dwa już wszystko będzie tak jak powinno być.
2
Holendrzy miażdżeni w trzecim secie. Cóż, gra tylko na Ahyia nigdy nie przyniesie pozytywnego skutku. Wygląda na to, że to Turcja będzie w ćwierćfinale.
1
@MichuZ44 kto to nestor lagunov xd
0
@Ojciec5tkidzieci ona jest ekskluzywna dla Henrego
0
Właśnie zobaczyłem upadek skoczkini Evy. Nie polecam tego oglądać, krzyk na całą skocznie, na cały regulator. Poszły więzadła i chyba jeszcze inne "bonusy" do nich. Przykra sprawa
1
@Luciano99 jest wymienna.
0
@FcPortoFan1999 ja nie wiem o co chodzi
0
@Criss18Barca dziwnie to zabrzmiało z tym francuzem xD
Kolega mówi, że tak się mówi potocznie na seks oralny xD @July_6_BcN
1
Jestem w pracy, patrzę na flashscora i tu wpada reakcja/tweet Kurdej-Szatan "kuu.... Co tam się dzieje"
Niesamowite są te MŚ
1
@michal26 patrzę na flashscora, poczekajmy jeszcze
1
De Cecco kot, jego poziom rozgrywania jest nie z tej planety. U nas Komenda czy Firlej są strasznie sztywni pod tym względem.
2
@kodi77 companiona jeszcze nie uruchomili.
1
Iran jest słabszy znacząco niż jeszcze 10 lat temu, gdy mieli Ghaemiego, Maroufa, Ghafoura itd. ale ich porażka z Filipinami będzie sensacją.
0
To będzie pierwszy przegrany set na tych mistrzostwach. Ale nic złego się nie dzieje.
0
@robsons23 no trzeci komplet strojów. Nie są to barwy kraju. Wcześniej były ciemno granatowe od adidasa, teraz są zielone
5
Tymek Kucharczyk i Roman Biliński blisko F2, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nic się nie wysypie. Dodatkowo szansę na F2 ma także Kacper Sztuka. No gdybyśmy mieli trzech rodaków na zapleczu F1, to byłoby coś