0

@insp1re Real też zależy od samego siebie, już tak słaby nie będzie. A ludzie o tym zapominają. Nie da się cały czas wygrywać. Teraz Barcelona wygrywa, ale karta się odwróci, bo takie jest życie i piłka nożna.

0

Po ponad pół rocznej przerwie wracam do oglądania k-dram. Na początek Słaby Bohater. Obejrzałem już 10 minut i już chce się więcej. Recenzja serialu także piekielnie dobra.

0

@Kozinho. Ale Mbappe piłkarsko jest od niego lepszy. Więc to na nim trzeba budować skład. Przecież to byłoby nielogiczne budowanie składu na gościu, który jest słabszy.

0

@allien18 no a co mają zrobić? Powiesić się? Nie mają na nic wpływu. Żyje się dalej.

0

@Kozinho. On chce zarabiać najwięcej, a nie daje nic. Jadę po nim, bo zasłużył. Tyle. Dziękuję mu za wszystko podobnie jak Rodrygo, ale pewnego poziomu nie przeskoczą. Mbappe ich zjada.

0

@Kozinho. Niech odejdzie z klubu, Alonso go nie poprawi. On się wpieprza Mbappe w drogę, a jest od niego gorszy. Rodrygo też powinien odejść. Pozbyć się wszystkich lewych obrońców, plus Vasqueza

0

@Bernard777 no niekoniecznie bo jednak pierdolowate tytuły są.

0

Koniec sezonu, byle do mistrzostw świata. Jeśli je wygrają, to im wybaczę za gigantyczne pieniądze, które tam są do wygrania. Barcelona zasłużyła na tytuł.

3

Piłkarze Realu grają o jak najmniejszą porażkę. To jest potwarz dla kibiców. Kpina z futbolu. Out połowa składu. Dość pożeraczy pieniędzy nie dających niczego klubowi.

1

Przywiązanie do nazwisk zniszczyło Ancelottiego. Gwiazdki bez formy muszą grać.

1

@macio_944 Real nawet się nie stara. Z czym do ludzi. Nie ma totalnie drużyny.

1

Gratulacje za ligę. Cóż, nie wiem, kto mógł tak rozpiehdolic drużynę w środku, ale główny winnym zawsze będzie trener, więc cóż. Niech sezon się kończy, przyjdzie Xabi i zrobi czystkę, bo to jest żenada co tu się dzieje.

1

@Kgorecki2500 to jest gra piekielnie dobra. Bardzo niedoceniana.

0

@ngif redaktor z meczyków Pan Urban, który zajmuje się bundesligą ma inne zdanie.

0

@clyde wiem o co ci chodzi. W głowie papieża to się ma jako takiego Boga, króla, lorda itd. pana, przed którym wszyscy klęczą. Trochę jak w takim Assassin's Creedzie xd

1

@Lionel_Messi10 o dobrze, że napisałeś. Ja myślę, że to będzie Elizabetha Torres. Myślę, że śmiech postaci z trailera był jej. Moment jak Lucia była w knajpie w sukience

2

Gracze na trailerze GTA zobaczyli także rejestrację Liberty City xD
Czyli oprócz Leonidy, Gloriany, mamy też Liberty City xD
To mogą być pojedyncze misje oczywiście, ale wątpię, by tak było @macio_944 @Lionel_Messi10 i inne swiruski GTA

1

@KamQiX mnie nie nudzi, bo ja już gram tego trailera. I jestem napalony. I czuje bombę od rockstara w postaci dodania drugiego stanu. Z tego co widziałem, to gry online już ten temat podchwyciły.

69

@July_6_BcN ja odpowiadać nie muszę. Xd

0

Dziennikarka z debaty mówiąca o ludobójstwie i braku zaproszenia to miała na myśli Trzaska czy kogo? Bo go nie ma xD

1

@alone49 dobrze, że nie kucharka

1

@Tigermaus podobno na drugim trailerze był także pokazany gameplay. Gdzie? Nie wiem, ale coraz więcej jest tego typu informacji.

2

@Tigermaus rockstar na RdR 2 z końcówki PS4 wycisnął siódme poty. Z ps5 zrobią to samo.

1

@Lionel_Messi10 ja już gram. W trailera ale gram. Codziennie filmiki oglądam z nowymi info. Na razie bym się też wstrzymał z tym czy to wszystko będzie można robić głównym bohaterem, bo może być coś, co tylko npc będzie mogło robić. Ale liczę, że będzie grubo, no i też ciekawe czy będzie kolejny stan w grze, o którym nie mówi nikt.

0

@4drian0 ja już i tak gram w trailer. I pewnie nie tylko ja, bo ytberzy codziennie filmiki wstawiają.

0

@partymaker no według Itturalde, który się powołuje na przepisy to tego karnego nie ma.

0

@kulek22 już mi się tym rzygać chce.

0

@MesQueUnClub96 wiem jak działa. Ale jednak jest to dla mnie niesmaczne. Gdybym byl adwokatem i go bronił, to ludzie by mnie palcami wytykali.

0

@Eklerek ale dla mnie są jakieś resztki normalności i nie wydaje mi się, bym się zgodził go bronić. Przecież tu nie ma czego bronić.

1

Gościu, który jest adwokatem tego drapieżnika z siekierą ma według mnie po reputacji. Ja nie wiem, ja bym się nie zgodził gościa bronić. Chyba, że miał jakiś nakaz obrony go. Nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?