VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@insp1re Real też zależy od samego siebie, już tak słaby nie będzie. A ludzie o tym zapominają. Nie da się cały czas wygrywać. Teraz Barcelona wygrywa, ale karta się odwróci, bo takie jest życie i piłka nożna.
0
Po ponad pół rocznej przerwie wracam do oglądania k-dram. Na początek Słaby Bohater. Obejrzałem już 10 minut i już chce się więcej. Recenzja serialu także piekielnie dobra.
0
@Kozinho. Ale Mbappe piłkarsko jest od niego lepszy. Więc to na nim trzeba budować skład. Przecież to byłoby nielogiczne budowanie składu na gościu, który jest słabszy.
0
@allien18 no a co mają zrobić? Powiesić się? Nie mają na nic wpływu. Żyje się dalej.
0
@Kozinho. On chce zarabiać najwięcej, a nie daje nic. Jadę po nim, bo zasłużył. Tyle. Dziękuję mu za wszystko podobnie jak Rodrygo, ale pewnego poziomu nie przeskoczą. Mbappe ich zjada.
0
@Kozinho. Niech odejdzie z klubu, Alonso go nie poprawi. On się wpieprza Mbappe w drogę, a jest od niego gorszy. Rodrygo też powinien odejść. Pozbyć się wszystkich lewych obrońców, plus Vasqueza
0
@Bernard777 no niekoniecznie bo jednak pierdolowate tytuły są.
0
Koniec sezonu, byle do mistrzostw świata. Jeśli je wygrają, to im wybaczę za gigantyczne pieniądze, które tam są do wygrania. Barcelona zasłużyła na tytuł.
3
Piłkarze Realu grają o jak najmniejszą porażkę. To jest potwarz dla kibiców. Kpina z futbolu. Out połowa składu. Dość pożeraczy pieniędzy nie dających niczego klubowi.
1
Przywiązanie do nazwisk zniszczyło Ancelottiego. Gwiazdki bez formy muszą grać.
1
@macio_944 Real nawet się nie stara. Z czym do ludzi. Nie ma totalnie drużyny.
1
Gratulacje za ligę. Cóż, nie wiem, kto mógł tak rozpiehdolic drużynę w środku, ale główny winnym zawsze będzie trener, więc cóż. Niech sezon się kończy, przyjdzie Xabi i zrobi czystkę, bo to jest żenada co tu się dzieje.
1
@Kgorecki2500 to jest gra piekielnie dobra. Bardzo niedoceniana.
0
@ngif redaktor z meczyków Pan Urban, który zajmuje się bundesligą ma inne zdanie.
0
@clyde wiem o co ci chodzi. W głowie papieża to się ma jako takiego Boga, króla, lorda itd. pana, przed którym wszyscy klęczą. Trochę jak w takim Assassin's Creedzie xd
1
@Lionel_Messi10 o dobrze, że napisałeś. Ja myślę, że to będzie Elizabetha Torres. Myślę, że śmiech postaci z trailera był jej. Moment jak Lucia była w knajpie w sukience
2
Gracze na trailerze GTA zobaczyli także rejestrację Liberty City xD
Czyli oprócz Leonidy, Gloriany, mamy też Liberty City xD
To mogą być pojedyncze misje oczywiście, ale wątpię, by tak było @macio_944 @Lionel_Messi10 i inne swiruski GTA
1
@KamQiX mnie nie nudzi, bo ja już gram tego trailera. I jestem napalony. I czuje bombę od rockstara w postaci dodania drugiego stanu. Z tego co widziałem, to gry online już ten temat podchwyciły.
69
@July_6_BcN ja odpowiadać nie muszę. Xd
0
Dziennikarka z debaty mówiąca o ludobójstwie i braku zaproszenia to miała na myśli Trzaska czy kogo? Bo go nie ma xD
1
@alone49 dobrze, że nie kucharka
1
@Tigermaus podobno na drugim trailerze był także pokazany gameplay. Gdzie? Nie wiem, ale coraz więcej jest tego typu informacji.
2
@Tigermaus rockstar na RdR 2 z końcówki PS4 wycisnął siódme poty. Z ps5 zrobią to samo.
1
@Lionel_Messi10 ja już gram. W trailera ale gram. Codziennie filmiki oglądam z nowymi info. Na razie bym się też wstrzymał z tym czy to wszystko będzie można robić głównym bohaterem, bo może być coś, co tylko npc będzie mogło robić. Ale liczę, że będzie grubo, no i też ciekawe czy będzie kolejny stan w grze, o którym nie mówi nikt.
0
@4drian0 ja już i tak gram w trailer. I pewnie nie tylko ja, bo ytberzy codziennie filmiki wstawiają.
0
@partymaker no według Itturalde, który się powołuje na przepisy to tego karnego nie ma.
0
@kulek22 już mi się tym rzygać chce.
0
@MesQueUnClub96 wiem jak działa. Ale jednak jest to dla mnie niesmaczne. Gdybym byl adwokatem i go bronił, to ludzie by mnie palcami wytykali.
0
@Eklerek ale dla mnie są jakieś resztki normalności i nie wydaje mi się, bym się zgodził go bronić. Przecież tu nie ma czego bronić.
1
Gościu, który jest adwokatem tego drapieżnika z siekierą ma według mnie po reputacji. Ja nie wiem, ja bym się nie zgodził gościa bronić. Chyba, że miał jakiś nakaz obrony go. Nie wiem.