VictorValdes1999
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tak z innej beczki kto waszym zdaniem jest lepszym bramkarzem Bravo czy Diego Alves?
0
Messi gra totalne dno
1
Pełen szacunek dla Rayo
respect#
1
1
Ja uważam że jak negocjacje w sprawie transferu Danilo nie idą w dobrym kierunku to nadal lepiej byłoby kupić De Sciglio który również jest dobrym obrońcą niż przedłużać kontrakt z Alvesem. De Sciglio nazywany jest nowym Maldinim a ten to był dobry.
Dziękuję za uwagę.
2
Za karę że Villareal olał mecz z realem trzeba im wbić manitę w pucharze
8
Z Ter Stegenem ;-)
6
Niedawno przeczytaliśmy w internecie dziwne słowa a mianowicie "Strzały z dystansu" Czy byłby ktoś w stanie przetłumaczyć?
Prosimy o odpowiedź przed wtorkiem
Pozdrawiamy : Piłkarze Barcelony
4
Komentarz usunięty
1
Formacja Malagi na papierze : 4-3-1-2
Formacja Malagi w meczu : 10-0-0
0
Tak patrze na to dośrodkowanie i myślę dlaczego nikt z Barcelony tak nie umie?
0
Ronaldo bawi się w Suareza ale nie umie
4
A co do wypowiedzi Ronaldo toLepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
1
Real kupił już wszystkich sędziów czy zostali jacyś normalni?
1
Wykończenie Suareza:
Fifa 15: 91
Fifa 16: ???
1
Od około 10 meczów z rzędu sędzia nic nie doliczył do 1 połowy
1
Suarez płakał jak oglądał
3
Xavi to kotwica statku Barcelona
1
Suarez nie dostał nominacji za niesportowe zachowanie
A złotą piłkę wygrał Ronaldo LOL
2
Ostatni raz Busquets był tak agresywny jak mu chusteczkę zabrałem
81
1
Zastanawiam się czy Barcelona strzela mało goli z rożnych ponieważ nikt nie potrafi ustawić się w polu karnym czy dlatego że nikt nie potrafi dobrze dośrodkować?
1
Myślę że Masche zagra na DP. A wiesz czemu? Bo Enrique aby zachować posadę będzie musiał wystawić najmocniejszy skład aby wygrać mecz.
Więc w tym meczu nie powinno być "Świętych Krów"
4
Czyżby Perezowi zabrakło piniążków ?
4
Na konferencji Bartomeu będzie to samo czyli
"Czy zwolni Pan Luisa Enrique?"
Bartomeu : "Enrique to wspaniały trener nie zakładałem jego zwolnienia jestem pewnien że da klubowi to co najlepsze"
Jestem pewien że coś tego typu dzisiaj będzie
7
I wyciąga wnioski
1
Na i co teraz? Wygląda na to że najkorzystniej byłoby przegrać oba mecze
1
No i może w końcu po takiej kompromitacji coś by się zmieniło
1
Jestem przekonany iż po porażce z City Enrique również zostanie zwolniony
Tylko teraz pytanie czy lepiej odpaść z LM i zmienić trenera czy grać dalej i zostać z Enrique
Możecie mnie krytykować ale myślę że lepiej będzie odpaść i zmienić trenera bo i tak LM nie wygramy
1
To nie jaja to choroba