0

A tak z innej beczki kto waszym zdaniem jest lepszym bramkarzem Bravo czy Diego Alves?

0

Messi gra totalne dno

1

Pełen szacunek dla Rayo
respect#

1

1

Ja uważam że jak negocjacje w sprawie transferu Danilo nie idą w dobrym kierunku to nadal lepiej byłoby kupić De Sciglio który również jest dobrym obrońcą niż przedłużać kontrakt z Alvesem. De Sciglio nazywany jest nowym Maldinim a ten to był dobry.



Dziękuję za uwagę.

2

Za karę że Villareal olał mecz z realem trzeba im wbić manitę w pucharze

8

Z Ter Stegenem ;-)

6

Niedawno przeczytaliśmy w internecie dziwne słowa a mianowicie "Strzały z dystansu" Czy byłby ktoś w stanie przetłumaczyć?
Prosimy o odpowiedź przed wtorkiem
Pozdrawiamy : Piłkarze Barcelony

4

Komentarz usunięty

1

Formacja Malagi na papierze : 4-3-1-2
Formacja Malagi w meczu : 10-0-0

0

Tak patrze na to dośrodkowanie i myślę dlaczego nikt z Barcelony tak nie umie?

0

Ronaldo bawi się w Suareza ale nie umie

4

A co do wypowiedzi Ronaldo toLepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. 

1

Real kupił już wszystkich sędziów czy zostali jacyś normalni?

1

Wykończenie Suareza:
Fifa 15: 91
Fifa 16: ???

1

Od około 10 meczów z rzędu sędzia nic nie doliczył do 1 połowy

1

Suarez płakał jak oglądał

3

Xavi to kotwica statku Barcelona

1

Suarez nie dostał nominacji za niesportowe zachowanie
A złotą piłkę wygrał Ronaldo LOL

2

Ostatni raz Busquets był tak agresywny jak mu chusteczkę zabrałem

81

1

Zastanawiam się czy Barcelona strzela mało goli z rożnych ponieważ nikt nie potrafi ustawić się w polu karnym czy dlatego że nikt nie potrafi dobrze dośrodkować?

1

Myślę że Masche zagra na DP. A wiesz czemu? Bo Enrique aby zachować posadę będzie musiał wystawić najmocniejszy skład aby wygrać mecz.
Więc w tym meczu nie powinno być "Świętych Krów"

4

Czyżby Perezowi zabrakło piniążków ?

4

Na konferencji Bartomeu będzie to samo czyli
"Czy zwolni Pan Luisa Enrique?"
Bartomeu : "Enrique to wspaniały trener nie zakładałem jego zwolnienia jestem pewnien że da klubowi to co najlepsze"
Jestem pewien że coś tego typu dzisiaj będzie

7

I wyciąga wnioski

1

Na i co teraz? Wygląda na to że najkorzystniej byłoby przegrać oba mecze

1

No i może w końcu po takiej kompromitacji coś by się zmieniło

1

Jestem przekonany iż po porażce z City Enrique również zostanie zwolniony
Tylko teraz pytanie czy lepiej odpaść z LM i zmienić trenera czy grać dalej i zostać z Enrique
Możecie mnie krytykować ale myślę że lepiej będzie odpaść i zmienić trenera bo i tak LM nie wygramy

1

To nie jaja to choroba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?