VictorValdes1999
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile on ma w ogóle cm. wzrostu?
1
Jeżeli nowym obrońcą będzie Chiellini to już nigdy nie zwątpie w nasz zarząd.Przecież on jest w top 5 obrońców na świecie!
1
Jak zagrał Bartra w 2 połowie? Miał jaieś odbiory?
1
Kiedy będzie wiadomo czy fifa usunie te sankcje?
1
Trza dać Bartre chłopak jest genialny!
1
Obrona nawet w tym meczu była solidna
1
Mascherano < Bartra
1
Powinien zagrać Bartra on jest genialny
1
Kiedy Messi nie gra to Neymar powinien grać na środku ataku
1
Niestety Neymar nie poradził sobie w tym meczu
1
BarcaForever24
Valdes spłacił dług w rewanżu z realem
1
Valdes powinien bić 11
1
Bramkarz za duży na gol z karnego
1
Kontry Barcy < Kontry Athletico
1
AM zaczyna atakować
1
Jak AM ma piłkę to mi serce staje. Bo takie groźne kontry
1
Myślałem że się Costa wywali w polu karnym
1
Nasza obrona jest dużo lepsza niż w zeszłym sezonie. Wydaje mi się że idziemy z defensywą w dobrym kierunku
1
http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/hiszpania,y838r
uuu
1
Strzały z dystansu nie bolą!
1
Busquets będzie miał za chwile czerwoną
1
Wie ktoś ile ma Neymar wzrostu?
1
Ale z nas lamy
1
Ale się wywalają (mówie ogólnie o piłkarzach) każdy najmniejszy kontakt to już leży na ziemi i się turla (żałosne)
1
Kiedy się okaże czy barca tyle zapłaci?
1
Za pare godzin przyjdzie oficjalny news czy barca zapłaci tyle
1
Niech psg spier***a nie dali Thiago to Alvesa my też nie damy
1
Barcelona miała przeznaczyć na transfery 100 mln. euro. Na Neymara wydali 57 mln i sprzedali (chyba 5) zawodników. Więc nie rozumiem dlaczego nie zapłaci (skoro ma pieniądze) tych 50 mln. i będziemy mieli dobrego obrońce
1
Barcelona miała przeznaczyć na transfery 100 mln. euro. Na Neymara wydali ponad 50 mln i sprzedali (chyba 5) zawodników. Więc nie rozumiem dlaczego nie zapłaci tych 50 mln. i będziemy mieli dobrego obrońce
1
Wysoki, lewo nożny, silny, dobrze gra w powietrzu. Myśle że to się może udać