VictorValdes1999
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W Liverpoolu wszystko było grane na Suareza i wtedy grał on najlepiej może dzisiaj też tak będzie? oby
2
Nie wiem kto gorszy Suarez czy Rakitic?
2
Za ile dni dowiemy się czy można robić transfery?
15
O Alves tak bardzo za tobą nie tęskniłem
2
0
1
Tym składem Lucho pokaże jakim jest trenerem
1
2
Auty mamy groźniejsze niż rożne
1
Ale Busquets jest w formie...
4
Barcelona zepsuje najlepszą 9 świata
1
Z takim zaangażowaniem z jakim gra Busquets nie ma szans na czerwoną. Postęp będzie jak się do przeciwnika zbliży
5
2
Barcelona ma dwóch bardzo młodych i utalentowanych zawodników w swoich szeregach: Ter Stegena i Bartre którzy są w stanie być za pare lat najlepsi na swoich pozycjach wystarczy dać im szanse gry aby mogli się rozwijać. A Enrique daje ich na ławkę. Mam nadzieje że to się szybko zmieni.
2
Trudniejszy mecz i Bravo nic nie potrafi obronić super Ter Stegen czekamy
1
Czemu jak my mamy rożnego to nigdy nie ma nawet najmniejszego zagrożenia?
1
Ter Stegen Welcome
8
Enrique: "Chcecie emocji w Gran Derbi?"
Kibice: "Taaaaaakk!!"
Enrique: "No to zagra Pique :-)"
1
Rakitic na ŚPD ???
1
Ter Stegen
2
Mathieu - 5
Alves -5
Czy tylko dla mnie coś tu jest nie tak?
3
Zastanawiam się gdzie przy rożnych jest Mathieu. Bo zawsze piłka leci na Pique, a on strzela tak jakby wybijał (czyli wysoko i byle jak). Myśle że powinni się obaj zmienić pozycjami przy rożnych.
1
Vermaelen nadal ma kontuzje?
2
Gra Suarez z Arabią?
1
Wie ktoś czy Ter Stegen bronił dzisiaj w meczu z Ukrainą do lat 21?
1
Teraz trzeba na treningach zamiast grać w "Dziada" rożne ćwiczyć
1
OŚ - obrońca środkowy
Powiedziane w stylu Yody
1
Masche na ŚO. Bezcenne
3
Inesta na skrzydle to niezbyt dobry pomysł
4
Wzrost Mascherano vs wzrost Ibry i Cavaniego