2

W Liverpoolu wszystko było grane na Suareza i wtedy grał on najlepiej może dzisiaj też tak będzie? oby

2

Nie wiem kto gorszy Suarez czy Rakitic?

2

Za ile dni dowiemy się czy można robić transfery?

15

O Alves tak bardzo za tobą nie tęskniłem

2

0

1

Tym składem Lucho pokaże jakim jest trenerem

1

2

Auty mamy groźniejsze niż rożne

1

Ale Busquets jest w formie...

4

Barcelona zepsuje najlepszą 9 świata

1

Z takim zaangażowaniem z jakim gra Busquets nie ma szans na czerwoną. Postęp będzie jak się do przeciwnika zbliży

5

2

Barcelona ma dwóch bardzo młodych i utalentowanych zawodników w swoich szeregach: Ter Stegena i Bartre którzy są w stanie być za pare lat najlepsi na swoich pozycjach wystarczy dać im szanse gry aby mogli się rozwijać. A Enrique daje ich na ławkę. Mam nadzieje że to się szybko zmieni.

2

Trudniejszy mecz i Bravo nic nie potrafi obronić super Ter Stegen czekamy

1

Czemu jak my mamy rożnego to nigdy nie ma nawet najmniejszego zagrożenia?

1

Ter Stegen Welcome

8

Enrique: "Chcecie emocji w Gran Derbi?"
Kibice: "Taaaaaakk!!"
Enrique: "No to zagra Pique :-)"

1

Rakitic na ŚPD ???

1

Ter Stegen

2

Mathieu - 5
Alves -5
Czy tylko dla mnie coś tu jest nie tak?

3

Zastanawiam się gdzie przy rożnych jest Mathieu. Bo zawsze piłka leci na Pique, a on strzela tak jakby wybijał (czyli wysoko i byle jak). Myśle że powinni się obaj zmienić pozycjami przy rożnych.

1

Vermaelen nadal ma kontuzje?

2

Gra Suarez z Arabią?

1

Wie ktoś czy Ter Stegen bronił dzisiaj w meczu z Ukrainą do lat 21?

1

Teraz trzeba na treningach zamiast grać w "Dziada" rożne ćwiczyć

1

OŚ - obrońca środkowy
Powiedziane w stylu Yody

1

Masche na ŚO. Bezcenne

3

Inesta na skrzydle to niezbyt dobry pomysł

4

Wzrost Mascherano vs wzrost Ibry i Cavaniego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?