0

Też takie chce!!!!!!!!!!!!

0

Nie wygrywać tylko przegrywać

0

Myśle że taka przegrana Hiszpani to dobra rzecz ponieważ hiszpanianie zawsze wygrywają czas aby nauczyli się wygrywać

0

Ktoś wie czemu Valdes zeszedł w połowie meczu?

0

Pamiętam ten mecz Valdes nas uratował

0

Valdes > casillas

0

Wolał bym dać złotą piłkę małemu dziecku niż tej beksalali Cr7

0

Nie ważne kiedy ważne że wygramy

0

Obrażamy to czwgo się boimy

0

Po co on kiwał zawodnika?

0

Nareszcie wraca teraz nasza defensywa będzie bezpieczna

0

VV jest najlepszy!!!

0

Nie rozumiem przecież wszyacy to wiedzą.

0

Ile kosztuje koszulka i gdzie ją można kupić

0

Barcelona jest najlepsza

0

Bardzo fajny wywiad

0

Extra Mascherano to wspaniały zawodnik

0

Valdes stał się moim zdaniem numerem 1 niestety nadal mało kto go docenia

0

Faworyci to Messi, Xavi i Iniesta

0

Tito wierzymy w Ciebie

0

Fajnie ale jakoś trudno mi ich zapamiętać;-)

0

Stroje bardzo fajne tylko trochę za jasne

0

Messi

1

A gdzie Valdes?

0

Wraca po tylu miesiącach kontuzji wspaniały David Villa

0

Ja na pewno albo Messi, Xavi, Valdes, Iniesta

0

Zgadzam się Valdes jest wspaniały

0

Dla mnie również

0

Bez 2 zdań Valdes

0

3 miejsce??????????!!!!!!!!!! Taki wspaniały bramkarz zasługuje na nr. 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?