VictorValdes1999
Dołączył/a: lipiec 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ter Stegen
Alves Bartra Mathieu Alba
Mascherano
Rakitic Xavi
Sandro Messi Neymar
1
Jeżeli Ter Stegen jest na lige mistrzów to znaczy że jest lepszy od Bravo?
1
Ja bym chaciał zobaczyć na PSG taką obrone:
Mathieu-Bartra
A w 2 połowie za Bartre Vermaelena
2
W tych 6 meczach Ter Stegen też by bramki nie puścił. Jestem tego pewien
4
Pique może grać, Bartra może grać, Vermealen może grać czyli mogą grać wszyscy obrońcy, nikt nie ma kontuzji to czemu do cholery ciągle widze Mascherano na obronie czemu? czemu??!!!
6
Nie wiem jak wy ale ja jeszcze tęsknie za Villą
1
Bravo wydaje sie być ulubieńcem Enrique niestety Ter Stegena prędko nie zobaczymy:'(
5
Ja myśle że powinny być takie 2 pary stoperów
1. Bartra-Mathieu
2.Pique-Vermealen
Bartra - Vermealen nie zadziała bo obaj mają po 1,83 a Pique i Mathieu mają po 1,92 więc najlepiej byłoby dobrać obrońców w ten sposób. + byłby wtedy prawo nożny i lewonożny obrońca
1
Nie puścił żadnej bramki to sie zgadza. Ale nikt nie widzi że w tych pięcu meczach musiał bronić tylko 2 szczały.
1
I znowu pewnie będzie bronił ten staruch Bravo :'(
2
Luis Enrique czyli cichy wielbiciel Claudio Bravo
1
Dokładnie!!! Ale Enrique chyba sie w Bravo lekko podkochuje
2
Jak ja widze w podstawowym Bravo to mnie serce boli
3
Znowu ten staruch Bravo blokuje MATSowi możliwość rozwijania sie
1
I znowu ten Bravo :'(
Mats lepszy o pare klas a ten staruch blokuje mu możliwość rozwijania się.
1
Ter Stegen nam sie zmarnuje. Nie dobrze:'(
1
Jak zagrał Ter Stegen?
1
Jeżeli Bravo będzie grał w podstawowym składzie kosztem Ter Stegena to coś tu jest nie tak
3
Sędzia starał się jak mógł ale w końcu musiał uznać bramkę:'(
1
Jak zagrał Mathieu?
9
Mam nadzieję że będzie bronił MATS
2
Ile on ma cm wzrostu?
2
Ile on ma wzrostu?
1
To już oficjalnie?
2
Piszczu mistrzu lepszy
4
Kocham gościa
2
Bartra ma trudne zadani musi grać sam w obronie mając do pomocy tylko bocznych (ten komentarz ma na celu zobrazowania gry pique)
1
Ile on ma cm. wzrostu?
1
Jest tyle świetnych obrońców na świecie aż się nie da na palcach policzyć a oni chcą kupić Vermaelena??!! Przecież on jest słaby jak słabe masło.
1
A rok temu jak można było kupić Marquinhosa od Romy to nasz zarząd uznał że po co skoro mamy Pique