3

Ter Stegen
Alves Bartra Mathieu Alba
Mascherano
Rakitic Xavi
Sandro Messi Neymar

1

Jeżeli Ter Stegen jest na lige mistrzów to znaczy że jest lepszy od Bravo?

1

Ja bym chaciał zobaczyć na PSG taką obrone:
Mathieu-Bartra
A w 2 połowie za Bartre Vermaelena

2

W tych 6 meczach Ter Stegen też by bramki nie puścił. Jestem tego pewien

4

Pique może grać, Bartra może grać, Vermealen może grać czyli mogą grać wszyscy obrońcy, nikt nie ma kontuzji to czemu do cholery ciągle widze Mascherano na obronie czemu? czemu??!!!

6

Nie wiem jak wy ale ja jeszcze tęsknie za Villą

1

Bravo wydaje sie być ulubieńcem Enrique niestety Ter Stegena prędko nie zobaczymy:'(

5

Ja myśle że powinny być takie 2 pary stoperów
1. Bartra-Mathieu
2.Pique-Vermealen
Bartra - Vermealen nie zadziała bo obaj mają po 1,83 a Pique i Mathieu mają po 1,92 więc najlepiej byłoby dobrać obrońców w ten sposób. + byłby wtedy prawo nożny i lewonożny obrońca

1

Nie puścił żadnej bramki to sie zgadza. Ale nikt nie widzi że w tych pięcu meczach musiał bronić tylko 2 szczały.

1

I znowu pewnie będzie bronił ten staruch Bravo :'(

2

Luis Enrique czyli cichy wielbiciel Claudio Bravo

1

Dokładnie!!! Ale Enrique chyba sie w Bravo lekko podkochuje

2

Jak ja widze w podstawowym Bravo to mnie serce boli

3

Znowu ten staruch Bravo blokuje MATSowi możliwość rozwijania sie

1

I znowu ten Bravo :'(
Mats lepszy o pare klas a ten staruch blokuje mu możliwość rozwijania się.

1

Ter Stegen nam sie zmarnuje. Nie dobrze:'(

1

Jak zagrał Ter Stegen?

1

Jeżeli Bravo będzie grał w podstawowym składzie kosztem Ter Stegena to coś tu jest nie tak

3

Sędzia starał się jak mógł ale w końcu musiał uznać bramkę:'(

1

Jak zagrał Mathieu?

9

Mam nadzieję że będzie bronił MATS

2

Ile on ma cm wzrostu?

2

Ile on ma wzrostu?

1

To już oficjalnie?

2

Piszczu mistrzu lepszy

4

Kocham gościa

2

Bartra ma trudne zadani musi grać sam w obronie mając do pomocy tylko bocznych (ten komentarz ma na celu zobrazowania gry pique)

1

Ile on ma cm. wzrostu?

1

Jest tyle świetnych obrońców na świecie aż się nie da na palcach policzyć a oni chcą kupić Vermaelena??!! Przecież on jest słaby jak słabe masło.

1

A rok temu jak można było kupić Marquinhosa od Romy to nasz zarząd uznał że po co skoro mamy Pique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?