0

@Donio no nie tak to aż nie :) najemnik szantarzysta bez przesady :) to był dobry układ każda strona korzystała finansowo. Sprawa jest prosta każdy chce żyć po swojemu czy nam się to podoba czy nie. I to że ludzie chcą żeby on grał dla Barcy nawet za darmo to nie ma znaczenia bo może on akurat chciał chce teraz czegoś innego. I niestety ale największy ból 4 liter tutaj mają takie osoby które nie mają takiej wolności w życiu czy to z powodów finansowych czy innych i poprawiają sobie tutaj humor pisząc co inni powinni robić a czego nie.

0

@rutek71 w sosie własnym z ryżem

0

@Donio a teraz się obudź bo chyba nie wiesz na jakiej planecie jesteś nawet jak wierzyłeś kiedyś w takie bajki :)

1

@Gacu95 ty tak serio? :)

0

Coś pięknego :) nic tylko brać i wczasy 3 lata a tyle dobrego można za tyle zrobić :)

0

@slayer z dupy ale prawdziwe :) tylko że ty i ja masz myślenie właśnie tego przyzwoitego człowieka a niestety zarabiając takie pieniądze oni już nie. I nie ma co od nich tego oczekiwać bo tak działają duże pieniądze ze nielicznych nie psują . Bo kucharz musi pilnować roboty bo jak będzie myślał o wakacjach to go wywala a taki piłkarz co na ławeczkę pójdzie a wypłatę i tak dostanie.

1

@slayer człowieku to był ostatni mecz sezonu po wygranym mistrzostwie i to jeszcze wyjazdowy. Ludzie oni już myślą na jakich piaskach będą się zaraz wygrzewać i co by tu sobie zjeść jak zejdzie rygor diety jaki jest w sezonie a nie o męczy o nic z Celtą ;) A Ty oceniasz cały sezon po tym meczu :) :)

0

@vangoor trochę chyba za poważnie traktujesz pracę jaką jest piłka nożna :) i żyjesz w baśniowym świecie jak myślisz że ich interesuje twoje zdanie na ten temat :) no ale marząc można pisać takie farmazony ;)

0

@denying jakimi? Z chęciom się dowiem bo ty ewidentnie wiesz :) wpływy to mają zielone banknoty ;)

0

@denying i do tego potrzebuje bandy emerytów? Serio? Do tego potrzebuje zielonych a tych mają aż nadmiar :)

0

@JarekS a szejkowi po co marketing ? Coś nie tak z myśleniem :)

0

@Kapiczek kogo sprzedali? :)

6

@Comentateiro spokojnie Panie Pelikanie :)

0

@barejant Ty tak na serio ? Wszystkie te punkty ? Już wiesz ile kto mu da gdzie do kogo będzie porównywany i czy mu to albo tamto będzie odpowiadało :)
Od 1-3 to frazesy każdy gracz wybiera klub bo to on podpisuje kontrakt wyjątek tylko PSG :)
4 - to wróżenie z fusów jeśli chodzi o Europę w krajowych rozgrywkach może tak.
5 - tego to nawet nie rozumiem co ma piernik do wiatraka
6 - magia El Clasico :)
7 - no Bayern jak żaden chyba inny klub w ostatnich latach dobitnie pokazał że klub jest ważniejszy od zawodnika nie ważne jakiej narodowości :) tak że no nie bardzo :)
8 - to samo co 8 :)

1

@barejant kurde jak to dobrze że ty wiesz co Bayern będzie musiał zrobić jak tylko Barca przyjdzie ze swoimi drobniakami :) no padłem ;) takich ludzi i negocjatorów nam potrzeba zgłaszaj CV do Barcy razem z Deco :)

0

@Coutinho007 No w Europie no dla nas ale zobacz właścicieli tych klubów :) No to jesteś ze mną w tym 1 % dla których praca to nie tylko mus i obowiązek jak napisałeś :) Ja do Ciebie nic nie mam ale gwarantuje ci że jak by jutro zadzwonił do ciebie telefon i zaproponowali ci to samo stanowisko te same obowiązki za dwa razy tyle pieniędzy to byś się porządnie zastanowił nad zmianą tak jak ja i pewnie byś ją zaakceptował bo ja bym zaakceptował :) ale że to nie piłka i takich cudów nie ma to możemy sobie gdybać i pisać w internecie morały.

2

@Chudini123 ale na czym? Ma jeszcze rok grania myślisz że odejdzie bez wypłaty czy co? :)

0

@Coutinho007 hahahaha a dla kogo grają w tej Europie te największe gwiazdy? To nie są spaczone poglądy tylko realia świata w jakim żyjemy i nie ważne czy to piłkarz czy księgowa każdy pójdzie tam gdzie mu więcej dają. Ale jak gość już tak zrobi to obsmarować w internecie każdy chce bo tak naprawdę czysta zazdrość przez ludzi przemawia bo jak sam pisałeś większość chodzi do pracy z musu za grosze. I każdy sobie wtedy wmawia że jak poszedł to sprzedaj..na krowa bez ambicji żeby się lepiej poczuć.

0

@Coutinho007 chyba nie wiesz ilu piłkarzy jest na świecie :) a ty myślisz że każdemu takie krocie chcą płacić? Myśl trochę. Kogo chcieli to kupili czy to w Europie czy u siebie.

0

@Coutinho007 Nie moja wina że musisz pracować z musu to zmień pracę poszukaj. A zasada jest taka sama tu i tu większość idzie tam gdzie więcej dają tylko oczywiście stawki inne ale zachowania ludzkie te same.

1

@Litman A to czemu? Zarabia swoje i więcej niż w Barcelonie mu dawali to przeinwestował? Jak jeden z wielu jak nie z większości wybrał pieniądze co w tym złego? Praca jak każda inna 99% ludzi by poszło do pracy gdzie im więcej dają ale morały każdy prawi w internetach:)

0

@Matix90 ty chyba nie ogarniasz świata jak myślisz że to co w gazetach to potwierdzone informacje z klubu ;)

1

@TransferMAN nie zapomnij gry sobie zapisać potem

0

@yoli hehe Victor O to już nawet nie fantazja dla nas :) To już nawet nie chodzi o to ile my możemy za niego i jemu dać ale ile da ktoś kogo stać ;)

0

@swer2251 serio tak ciężko odpalić pierwszy lepszy filmik na YT i zobaczyć co to za format grajka a nie takie gdybanie :)

0

Jak widać przy bramce na 2:1 mieliśmy tym razem farta Fati czekał żeby znów obronić strzał nie po tej stronie bramkarza :)

2

@Eto'opiryna troszkę szacunku to najlepsza liga świata

0

@xavi890 kolego to jest tylko jedna niteczka w całym sznurze wyprowadzeń pieniędzy na jakim ty świecie żyjesz :) Piłka nożna od lat to pralnia pieniędzy :/

6

@zibiku najważniejsze mecze? Nie zapominaj że to w dużej mierze dzięki niemu aktualnie jest +9 nad Realem w tabeli. Ale co tam lepiej krytykować i lamentować.

0

@LatajacyHolender chłopie od nas zaraz ludzie będą sami uciekać jak najdalej jak to całe szambo wybije a ty myślisz o Silvie i Brozo :) Do tragicznej sytuacji finansowej dojdzie zaraz wizerunkowa i jeszcze powiększy ta 1sza :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?