0

@parpe no bo wszystkie drużyny grały na tak ciekawie zaskakująco i na niebywałym poziomie hahaha :)

1

@JarekS O francuskiej się nie wypowiadam ale radzę oglądnąć parę męczy ligi niemieckiej i wtedy się wypowiadać :) bo niby co dobrego i ciekawego było w hiszpańskiej przez ostatnie lata? Nawet mecze real-barca to już nie to niestety...

0

@Neymarinho ty pewnie byś grał za free tak? Co Ci to tego ile ma? Tobie zabrał? To jest jego PRACA a za pracę trzeba płacić :) proste

2

@4Fabregas4 kolega chyba nigdy nie widział tych zawodników jak grają ale się wypowiada ;)

0

@karieraFCB2 a środek niby jest ?? :) :)

0

@Piotr777 kolego nie każdy piłkarz ma ambicje czysto sportowe :) dla wielu to praca jak każda inna a każdy będzie pracował tam gdzie mu więcej dają za tyle samo pracy ;) albo mniej i w lepszych warunkach.

1

@johny11 dokładnie :) obie strony wiedziały co podpisują ;)

2

@Trayko no tak tylko że my odpadliśmy z LM a oni grali o co? :)

0

@Turio no tak ale takich których ktoś chce ....

2

@MrShakira nie bo to nie FIFA albo FM :)

0

@Yoshi94 a skąd ty wiem co dla niego lepsze o rany no argument jak nie wiem co hahahaha :)

2

@denis9401 no pewnie że kpina z Lyonu :) Umtiti nie wiadomo kiedy grał ostatnio i kiedy zagra a tu jeszcze będzie trzeba mu płacić czyli 25mln - jakieś 6 za pensje daje 19mln no kpina z Lyonu jak nic ;)

0

@Yoshi94 a co ma przekonać Thiago żeby teraz wybrał barce a nie Liverpool? :)

1

Zdecydowanie brać 2 Holendrów o ile to prawda cena i jakość za tym przemawiają. Thiago raczej nie realny transfer.

1

O ile to prawda i można mieć tych 2 Holendrów za ok 45mln to brać w ciemno.

0

@storwert19 kolega widzę umie liczyć? A podasz może ile obecność Messiego daje rocznie Barcelonie dochodu za koszulki reklamy itd itd...??? Tu chodzi o to że za to wszystko co się dzieje przez ostatnie lata nie odpowiedział w najmniejszym stopniu ten przez którego to wszystko się dzieje i ile można...

1

@ArcziArtt Ale dokładnie czego mu nie zapomną? To jego wina że jest jak jest? Moim zdaniem dobrze robi a i tak długo wytrzymał z Barto. Nic na siłę bo z tego nic dobrego nie będzie jak pokazał ten sezon. Trudno zmarnowali ostatnie dobre lata Leo i on już ma dość ile można.

1

@Recha_0684 wreszcie ktoś pisze jak jest a nie tylko mieszanie z błotem chłopaka któremu sie bardziej chce niż wszystkim naszym razem :)

0

@cyron1 a gdzie napisałem że widze w nim cracka? Pisze że chłopak przynajmniej biega i sie stara. A o kim z naszych możesz tak napisać przez ostatnie czasy? Może i piłka to nie tylko bieganie ale od tego trzeba zacząć a u nas jest człapanie i tyle w temacie. Wiec co sie dziwić że jak real ma dobry wynik i on strzela bramke to o nim piszą? Po co go mieszać z błotem tak jak większość tutaj? Patrzmy na swoich cracków tam jest o czym pisać....

0

@cyron1 No może w meczu z Realem coś tam biegali pare minut i jakieś tam okazje były ale to raczej większy w tym udział słabej obrony realu. A do argumentu ,, jak by" ,,gdy by nie" idt. to nawet nie bede sie odnosił. Fakt jest taki real z 3pkt a my 0

1

@cyron1 lepszy jeden rykoszet i gol niż 70% posiadania i prawie 0 strzałów :) Widać że kolega meczów nie ogląda chłopak przynajmniej sie stara biega i widać że mu zależy to go chwalą a u nas komu sie chce? No może Vidal jak gra ;) A i jeszcze nasza nowa gwiazda coś biega i jej sie chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?