WojciechM
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Midast Ty czekaj a on nie przyszedł do na z MC co to ma ten super sztab ? :) I grał tam ile lat ?.... Ja bym tak nie zwalał winy na sztaby medyczne drużyn . Moim zdaniem każdy albo znaczna większość graczy jest po wiadomo czym i to poprostu wychodzi i nie tylko w naszym klubie.
0
@blablak moim zdaniem wpisy w mediach nie są żadnym wykładnikiem szacunku ani nie pokazują kto jaki jest i co myśli. Od tego są teraz ludzie i firmy które prowadzą te Media i piszą co wypada i co trzeba.
0
@blablak nie grali? Skąd taki wniosek? Aha no tylko zapominali biegać i walczyć w każdym meczu :) to że pożegnało go paru młodych którym dał szansę ( i tu wierzę że zrobili szczerze) i starzy wyjadacze żeby dobrze wyglądać Ci których dawno już nie powinno być...
0
@kaamil1910 lepszych graczy ok. lepsze warunki no nie wiem :) Barca może zaraz nie mieć na rachunki za prąd a tam mają pewnie złote klamki do szatni ;)
0
@PIOTR76BARCA no a jak :) przecież chłopak praktycznie zabrany z rezerw po indywidualnych treningach do RB powinien już grać 6 mecz bo tyle chyba grali mieć minimum 3 gołe że 4 asysty :) :)
2
@pep10 ale że co jak najmniej obiektywnych kibiców czyli realnie oceniających styl i wyniki zespołu czy jakich? :)
0
@PIOTR76BARCA No pisałem że to news tylko po to żeby żale ludzie wylali :) popisać głupoty zawsze można ;)
2
@Greenalley a widziałeś oba mecze? Barca mogła i znów z 8 dostać a RB grało w piłkę z BM :) ot taka mała różnica ;)
3
@Yoshi94 a co to tego co wolę to ty sobie pisz że wolisz rozwój a nie pieniądze bo to tak fajnie napisać na stronie a jaka jest prawda to każdy w środku wie. Pewnie w życiu nie stałeś przed takim wyborem to pisać wszystko można :)
2
@Yoshi94 pazerny to możesz być na kasę a nie rozwój . Trening też rozwija a na poziom trenowania w Niemczech chyba nikt nie narzekał ;) a śmiem twierdzić że w tej chwili w nowym klubie bardziej rozwija trening i poznawanie drużyny niż granie jak nie masz pojęcia co i jak...
1
@polcza no nie wiem czy ma bo mecz to tylko 90min 2 razy w tygodniu :)
2
@marcin62 tzn? Zarabia więcej niż u nas... Chyba nie bardzo rozumiem :)
11
News o niczym...chyba tylko żeby ludzie swoje żale napisali do niego :) to nie Hertha tylko RB żeby zaraz grać w podstawowym składzie. Jeszcze przyjdzie jego czas tak myślę
1
@polcza a szuka? :) Nawet nie wie że taka strona istnieje ;) haha
0
@Mroziu a który gracz kiedyś powiedział że odchodzi dla pieniędzy ? :) Błagam każdy gra i pracuje dla pieniędzy nie ma już od dłuższego czasu innej motywacji dla większości grajków. I niestety trzeba się z tym pogodzić i zdjąć różowe okulary. Herby szczesze to ostatnio może 10 lat temu piłkarze całowali. Kluby tak samo traktują piłkarzy kasa kasa kasa i tyle to działa we dwie strony.
0
@Mroziu To ogladnij jeszcze kilka męczy RB i zobaczysz gdzie aktualnie młody gracz może się też rozwinąć. A to że poszedł też za kasą normalna sprawa 99% ludzi by poszła taka prawda a tu sobie możecie pisać że nie ;)
0
@Bobski kolejny znawca co się wypowiada a męczy nie widzi :) oglądał pan jakieś mecze RB np ostatnie 2 lata ?? Grają lepiej piłka noz Barcelona. Więc nie pisz głupot.
0
@Mroziu ty widziałeś ostatnio...nie czekaj przez ostatnie może 4 lata jakiś mecz Barcelony ? A najlepiej jeszcze jak Messi nie grał ?...
0
@Nieznajomy Jak ma coś z niego być to tak naprawdę w wieku 18 lat powinien sobie dać radę spokojnie. Albo sobie rady nie da i nie warty zachodu jest. To już nie te czasy co 22 lat + i dalej głaskanie po głowie bo jeszcze ma czas :) chce odejść niech odchodzi jego decyzja czy za kasą też jego sprawa ciekawe ilu z was by odmówiło większych pieniędzy... A rozwijać się może wszędzie
0
@Nieznajomy Nie myl może szansy rozwoju z szansa na możliwość częstszego grania. Bo ja myślę że w takiej Anglii czy Niemczech lepiej aktualnie idzie praca z młodymi i częściej na młodych stawiają.
0
@Nieznajomy może i leszczem ale moim zdaniem z większa szansa na rozwój niż aktualnie w Barcelonie :) radzę zdjąć już te różowe okulary o nazwie wielka Barcelona do której każdy chce przyjść i grać :) poziom LL jest coraz niższy i tylko będzie gorzej przez przepisy finansowe. nie ma gwarancji gdzie mu będzie lepiej chce odejść niech odchodzi jego decyzja nie moja ani twoja. Ale przestańcie pisać jak on może chcieć odejść przecież to Barcelona na pewno tylko mu kasa w głowie :)
0
@Nieznajomy Człowieku LL idzie sportowo coraz bardziej na dno co pokazują wyniki klubowe.. gwiazdy uciekają i to między innymi przez pieniądze. No wiem że gra się zupełnie inaczej bo gra się dużo lepsza piłkę :) i to jest chyba szansa do rozwoju a nie to co dzieje się w LL...
2
@PIOTR76BARCA A to rozwijać się można tylko w Barcelonie? Bo nie rozumiem :) a powiedz mi przy kim on się ma u nas rozwijać ? I jeszcze jedno...jak coś to młody grać prędzej rozwinie się na wyspach nie mówiąc już o niemieckiej BL
0
@ACRAB95 a widzisz a on ma inne zdanie i ma do tego prawo :) chodzi o to że męczące jest już czytanie tych komentarzy w stylu jak on może chcieć więcej piniedzy ;) bo ja to bym nie chciał ją to nie :) a tak naprawdę to 99% ludzi by chciała więcej zwłaszcza w takim krótkim zawodzie jak piłkarz.
0
@ACRAB95 a moim zdaniem powinien grać za darmo to takie popularne rzadanie teraz w Barcelonie a jego agenci powinni dopłacać żeby mógł grać w barcelonie a nie zajmowac się tym z czego się ich rozlicza czyli zarabiać pieniądze ;)
0
@BartArt no i dziś ten twój TOP pokazuje jak się gra nic tylko się uczyć i rozwijać przy takich pomocnikach :)
0
@kosol11 to kto zostanie w drużynie? Hahaha większość jest u nas bo nikt im nie da nawet 1/3 tego co mają na kontraktach ogarnij się
0
@BartArt aha a w innym klubie to nie ma szansy na top i to za lepsze pieniądze...? Co to za argument... Od jakich top pomocników ma się teraz w Barcy uczyć? Proszę cię...
0
@BartArt człowieku weź się ogarnij trochę :) bo narazie to ty wychodzisz na tego od jakich ich wyzywasz :) ty na 100% zarabiając 3tys byś dostał w swojej robocie jak ktoś by przyszedł i może wcale nie gorszy i dał ci 6 za tą samą pracę :) to nie granie na podwórku tylko praca...
1
@Elro1987 Za darmo to ty możesz iść rowy kopać bo taki mądry jesteś :) poczytaj o prawach gracza w Laliga i potem się wypowiadaj ;)