WojciechM
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@likherfit1 no a kiedyś nie było spalonych wtedy dopiero byli najlepsi napastnicy pewnie bo strzelali masę goli :) ale co my młodzi możemy wiedzieć ;)
0
@korn234 twoje że tak marudzisz ? :) Top 9 na przynajmniej 2 sezony. Lewy jak Ronaldo im lata inaczej lecą ;)
2
@Krystian1588 chyba nie rozumiesz co to znaczy :) nie zawsze chodzi dosłownie o miejsce na boisku ale o to jak trener każe ci grać.
0
@Elvisek nie ma to jak wyrobić sobie zdanie po jednej płocie z gazet. Ostatni proces w USA nic nie daje do myślenia? Skąd wiesz co i jak. Może go lała ile wlezie dzień w dzień :)
0
@Elvisek Mundo Deportivo: Plan Gerarda Piqué na ostatnie lata kariery. Tytuł jest plan kariery czy rodzinny?
2
@Elvisek a co ciebie obchodzi jego plan? :) Chyba jest dorosły jego sprawa. To jakie ma plany wobec klubu i kasy za kontrakt mnie interesuje z kim śpi nie bardzo :)
1
@Kaziol47 Panie komuna już się skończyła :) to może napisz do redakcji co mają pisać i jakie tematy dla ciebie coś wnoszą jak to napisałeś ;) nic nie wnosi to twój komentarz ale masz do niego prawo tak jak autor posta napisać. A ja się akurat dowiedzielem czegoś :)
0
@Bielik12345 a kiedy ma się ogrywać jak nie w meczach jak sezon już zakończony jest? Na treningach tylko? ...
3
@LucasW123 ty tak serio? Vlahovic?? Haaland?? :) :) No chyba że zrobisz spory przelew na konto Barcy ;) jesteśmy na etapie że bierzemy na co nas stać a zejdź na ziemię proszę.
0
@PauloPaz Hahahaha dusza sportowca :) :) no on na 100% taka posiada :) Czyli według ciebie wszyscy piłkarze grają bo mają duszę sportowca a nie dla kasy? Serio? Nie bądź śmieszny ;) wypowiadam się o konkretnym piłkarzu i jakoś po nim nie było widać że jak nie gra to zmartwiony jest. Byle kasa się zgadzała ot tyle w temacie a czy gra czy nie to mu zwisa... no chyba że na PS.
0
@swiergol2 no nie bardzo :) chyba nie rozumiesz tego powiedzenia :) i nie poznałeś Pana Dembele przez tyle lat :) mu raczej gra w piłkę ( na boisku ) do szczęścia nie jest potrzebna :) to raz. Dwa z obecnego kontraktu nie straci nawet 1zl wypłaca mu całość . A 3 za darmo za 6 miesiecy pierwszy lepszy klub go weźmie i da mu lepszą kasę nic Barca a tylko o to mu chodzi. Więc nie w tym przypadku pazerny nie traci dwa razy :) :)
0
@PauloPaz Gdzie on jest stratny bo nie rozumiem? Chyba coś Ci nie pykło z powiedzeniem...
1
@ote1989 no i widzisz nawet z takim IQ zarobi w rok tyle co ty przez całe życie bo na tym mu i jego agentom zależy. A że agenci IQ mają raczej wyższe to swoje cele spełniają. Dla nich piłka to czysty biznes szkoda się denerwować .
0
@PuszkinFan tak sprzedać wszystkich i wszystko ! Nie będzie niczego! :)
0
@czarek78 jak myślałeś że zmiana trenera sprawi że czaniemy nagle grać to powodzenia. Tu nawet cud nie pomoże. Teraz trzeba ogrywać młodych i szykować się na sezony przed nami raczej bez transferów dużych... Ale niestety kilka leśnych ludków musi grać dalej bo kto ma grać?
0
@czarek78 czego ty chcesz walki o 1sze miejsce? Hahaha niech młodzi grają ile się da i może na sezon czy dwa coś z tego będzie.
0
Dortmund widzę też fajnie gra może nawet nasz pistolet im strzeli gola ;)
0
@seba444 Czy zagra czy nie to wie trener nie ty czy ja. Ale jak są w jednym klubie tylko na innych szczeblach to czemu nie? Ty chyba dalej żyjesz w świecie i czasach w których walczymy o wszystkie puchary i owszem wtedy taki mecz to lipa i często przeszkadza. Ale teraz liczy się każdy grosz dla klubu i trzeba się cieszyć że jeszcze nam płacą żeby oglądać tych grajków a przy okazji pograli młodzi to zawsze plus.
0
@seba444 No widzisz i ci jak ich nazywasz przypadkowi gracze z rezerw i ławki mają już pierwszy mecz razem za sobą. Lepiej się poznali wiedzą jak wygląda wyjazd dzień meczowy its itd.. nabrali doświadczenia. Każdy mecz coś daje nawet taki co było widać po tym jaki skład wystawił trener. Ale jak dla ciebie kopanie w Barcy B jest lepsze od grania jako gracz Barcy w meczu na takim stadionie i przy tylu kibicach to ok
0
@Elvisek no lepiej powiedzieć że gramy do dupy jak połowa składu to juniorzy ;) to by im pomogło w dalszym rozwoju. Chyba nie wiesz po co był ten mecz i po co jest trener :)
3
@DamianBarcaCule ostatni mecz grał 3 miesiące temu i to raptem 30min... Pomyśl trochę zanim błagam... No ale tak kilka LAT temu kontuzji nie łapał ;)
0
@seba444 pograją młodzi? To nic? Ty myślisz że Boca to jakieś leszcze? To się zdziwisz sportowo właśnie :)
0
@KrystianR a Ty powiedz że wiesz co to jest ironia jak nie to sobie sprawdź.. oni powinni grać na ulicach Barcelony i zarabiac kasę. Jeszcze parę lat temu to tak taki mecz to ból dupy ale dziś trzeba się cieszyć i dziękować że ktoś zapłaci i to pewnie nie mało jeszcze żeby ich oglądać. To jest ich PRACA !
0
@KrystianR no wybije nas z fenomenalnej formy w lidze i pucharach... Powinni grać co 2 dni za pieniądze jakie zarabiają aż zacznie to jakoś wyglądać sportowo poważnie
1
@Fcbarca080896 no tak tylko że gramy za 2 miesiące a oni mają tylko lekki spadek formy mierzony w tygodniach a my kryzys mierzony w latach... Nie robię z nich potęgi ale bać to my się musimy już nawet Osasuny...
0
@Fcbarca080896 co ty porownujesz mecze grupowe LE gdzie połowa to rezerwa grała... Co mieli wygrać to wygrali a my nie. Napoli faworyt tej pary i to spory jak się jeszcze na nasze wyjazdy zobaczy..
1
@Fcbarca080896 no słaby jak nic...4miejsce w lidze i tylko 4 punkty straty do lidera... Hahaha
0
@adukla no tak bo każdy piłkarz w ustawionym wywiadzie jest szczery i wcale nie mówi tego co wypada :) ze wszystkich piłkarzy jeśli chodzi o wywiady to chyba tylko Ibra był w 100% sobą :) niech pogra tak sezon dwa i wtedy zobaczymy kto wie może mówi prawdę :)
0
@qbuteq i po co karmisz trola?
1
@ViscaelBarca2007 myślę że nie o boisko tu chodzi a o szatnie :) chociaż potem mam nadzieję że i boisko pokaże że to dobry ruch.