WojciechM
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OTX jaki pech? Śmiem twierdzić że to nam właśnie może wyjść na dobre bo to Real musi wygrać ten mecz więc można go rozegrać na naszych warunkach jak ostatni. A bez braków kadrowych była by presja na atakowanie a to nie koniecznie sposób na Real i ten konkretny mecz w takim momencie sezonu.
0
@liberoFCB Kolego nie chodziło o te 3 miliony tylko zwolnienie limitu na wynagrodzenie. Dlatego poszedł tylko za 3.
0
@KobeFR no dobra to taki bardzo mocny średniak w super formie :) w tym sezonie nie ma czegoś takiego jak drużyna z topu. Zobacz sobie we wszystkich ligach drużyny niby z top mają problemy i dużo wpadek. Sezon będzie ciekawy :) to wszystko przez MŚ. PS. Radzę tym wszystkim co dają już mistrza Barcelonę w połowie sezonu trochę pokory Real to Real pokazywali to nie raz nie dwa.
0
@KobeFR kolega chyba dawno tego europejskiego średniaka meczu nie widział :)
0
@Fake69 dobre utopijne myślenie :) nie ma ludzi bezstronnych są tylko tacy co mają jaja albo pewność że nic im nie grozi za ujawnianie swoich preferencji. A Tebas ma to i to ;) A co do Florka jak napisałeś to tak jak wyżej :) jaja i pewność :) a gdzie 2 takich się spotka to lepiej dla każdego żyć w pokoju :)
0
@Litman spokojnie meczy do zagrania jest dużo
5
@SenoX pijawkę? Ale czekaj to on nam proponował warunki kontraktu czy klub jemu?
0
@Gacork o kredycie pisałeś ty że lepiej się wyprzedawać niż brać kredyt. A ja mówię że tak nie jest. Nie pisalem że mamy go brac albo że ktoś nam go da w obecnej kondycji finansowej. I tu się zgadzam były 2 opcje długa i szybka. Laporta wybrał ta 2 i zagrał za wszystko i oby teraz wszystko wypaliło i był sukces sportowy i medialny. Bo jak nie będzie to podnosić się będziemy z tego bardzo długo.
0
@Gacork dalej nie rozumiesz. I widać że mało wiesz o biznesie. Właśnie lepiej wsiąść kredyt niż pozbywać się lub zmniejszać stały dochód na tyle lat. I nie chodzi o to czy real też tak robił czy nie tylko jak to robił i jakich ma ludzi żeby to ogarnąć i żeby to się udało. A widząc co się u nas dzieje w zarządzie to mam spore obawy jak to się skończy. I tyle. Oby sukcesy były to będzie dobrze bo inaczej będzie nie ciekawie.
0
@Gacork a właśnie że porównaleś bo napisałeś że real też stosował dźwignie i ma się dobrze. Co wyraźnie wskazuje na to że my też damy radę. Tylko sprawa wygląda tak że nasi są teraz pośmiewiskiem w Europie a nie poważnym klubem jeśli chodzi o zarządzanie. I właśnie zagrali all in. I oby dostali dobre karty bo umiejętności raczej nie mają.
3
@Kazragore no z Rayo u siebie pasuje chociaż grać dobrze
0
@Murazor no to chyba nie żyjesz jeszcze za długo jak tak myślisz. I naprawdę życzę ci takiego życia żebyś nigdy nie musiał się przekonać jak jest. Bo prawda jest taka że ci co kradną miliony mają na to żeby nikt tego nie widział i nie chciał im nic udowadniać.
0
@Gacork weź się nie ośmieszaj i nie próbuj nawet zestawiać koło siebie zarządzania klubem Realu a Barcelony. Trochę inna liga podobnie jak Bayern. No na Boga.
0
@Murazor serio? Ty tak na poważnie? Na jakim ty świecie żyjesz ? :) Weźmiesz cukierka z biedry żeby spróbować jak pewien dziadek to prawie idziesz siedzieć. Kradniesz miliony to nie ma komu udowodnić.
2
@Gandalf55 no tak po co myśleć co będzie za rok za 2 albo za 5 nie mówiąc już o 20 :) radujmy się ! Myślenie jak u 5 latka ;) Ja tylko czekam jak za x lat wyjdzie masa afer i ile milionów uciekło nie wiadomo gdzie przy tych wszystkich dźwigniach. Co tam paka jest impreza będzie ;)
0
@Elvisek Ania ma swój stojak w co 2 sklepie i to tylko jeden biznes myślę że ja stać na waciki z biedry ;)
0
@KlimO pokaż mi chodź jednego piłkarza który się tym przejmował ? Wow . Kontrakt podpisany należy się i tyle w temacie. A czy to 5ml czy 5 tys nie ma znaczenia.
1
@Dariusz40 zawodnik przychodzi na parę lat i ma kontrakt więc nic nie ryzykuje. A długi klubu zostają. Ot taka mała różnica jeśli chodzi o Twój argument ;)
0
@lukasz222 to fakt :) ale wymieniając teraz DJ na BS przynajmniej jest szansa że będzie lepiej ;)
0
@Tom_Sta dokładnie praca jak każda inna podpisujesz umowę to ci się należy i tyle. Najbardziej oceniają i krytykują pewnie ci którzy w życiu żadnej nie podpisywali ;)
0
@lukasz222 no ale jak prezentuje się holender już wiemy :) więc raczej gorzej nie będzie :)
0
@adukla yyy no nie bardzo :) no chyba że oglądasz tylko mecze Holandii a nie Barcy Man City i Portugalii ;)
2
@Michalak to ja ci wyjaśnię ;) nikt mu nie da tyle kasy już co Barca. I tak naprawdę to Barca bardziej chce żeby odszedł niż on bo pieniądze tu ma b dobre. Więc jak Barca chce żeby odszedł teraz i zwolnił miejsce i pensje to on mówi ok ale za darmo bo ja wtedy dostanę kasę od nowego klubu za sam podpis bo przyjdę za darmo. I teraz tak Barca ma dylemat bo zmusić do odejścia nie może więc albo będzie brał kasę sporą i siedział na ławce albo i pewnie tak będzie oddadzą za darmo albo za drobne.
0
@mateusz395 a pomyślałeś może że nie wszyscy gracze na świecie chcą grać w Barcelonie ? Od tej marki już tak nogi dziś się nie uginają a od pieniążków na koncie od innych klubów już tak :)
0
@Bogan i to na kredyt na ile ? 25 czy 30 :) ale lepiej robić heheszki z klubu chyba najlepiej zarządzanego na świecie ;)
4
@dawidbudzik poczekamy zobaczymy myślę że Duńczyk może cię zaskoczyć :) ps. Co do Umtitiego to 100% zgoda ;)
1
@sajmon883 widać że kolega w szkole na biologii nie uważał jakoś szczególnie ;)
2
@Barcelonista94 w dziadka to ostatnimi czasy Bayern grał z Barceloną jak już coś :)
6
Nasza radość że Polak jest w Barcelonie to jedno ale naprawdę na każdym zdjęciu a zwłaszcza na filmach widać jak Robert jest szczęśliwy niczym mały chłopiec który właśnie spełnił swoje marzenie . Ja sam mam banana jak to oglądam :) powodzenia czekamy na mecze !
1
Oby Bembele nauczył się od Lewego choć 10% jego profesjonalizmu to będzie kozak :)