0

Skonczylo sie 21 listopada

4

Jescze pare dni temu chcieli sprzedawac Messiego eee to juz nie to co kiedys eee sprzedajmy go za 200 mln zrobimy super druzyne. Messi strzela, bramki pobija oba rekordy ktore byly nastepstwem jego wspanialej gry ale w poprzednich sezonach i dzis Messi krol robot kocham Messiego itd :D smiac mi sie chce.

0

Ronaldo najlepszy rok 69 bramek jak już wyciągasz statystyki :)

0

Aha ok nie doczytałem do końca ;)

0

Szkoda, tylko że nie wziąłeś pod uwagę różnicy spotkań. I że Messi dorzucił aż 2 bramki więcej rozgrywając przy tym o 20 pare meczów więcej niż Ronaldo :D jak już coś piszesz to bądź chociaż obiektywny.

0

Już nie zdąży głosowanie zakończyło się kilka dni temu ;)

1

Przecież wystarczy wejść na odpowiednią stronę ze statami której tutaj nie będę reklamował i wszystko jest podane jak na patelni :P

0

Przecież rozmawiamy o roku kalendarzowym nie sezonie !

0

Chodziło oczywiście o rok kalendarzowy :)

0

No nic, po prostu się zastanawiam skąd w kibicach Realu lub Barcelony (nie wszystkich oczywiście) bierze się przekonanie, że Cr7 gniecie Messiego bądź odwrotnie, a takich wpisów można znaleźć mnóstwo na internecie.

5

Ronaldo miał sezon w którym strzelił 69 bramek, nie wiem skąd wam się bierze że obecny sezon jest najlepszy.
Poza tym odkąd Ronaldo gra w Realu statystyki wyglądają następująco

Ogólnie:
Ronaldo 264 mecze 277 bramek
Messi 280 meczy 288 bramek

Tylko w La Liga:
Ronaldo 176 meczy 197 bramek
Messi 180 meczy 199 bramek

Liga Mistrzów
Ronaldo 55 meczy 55 bramek
Messi 57 meczy 54 bramki

Więc jak widać średnia bramek na korzyść Ronaldo, sytuacja jest wyrównana z lekką przewagą Ronaldo. Pisanie, że Ronaldo lub Messi jest zdecydowanie lepszy od drugiego (argumentując, że Messi strzelił 91 bramek w roku kalendarzowym) to objaw zaślepienia klubowego lub braku obiektywnego spojrzenia. To tak jak by napisać, że Ronaldo jest lepszy bo strzelił 17 goli w LM a Messi tylko 14 :)

0

Komentarz mojego kolegi skopiowany z portalu interia :)

2

Gratulacje dla Leo mega wynik. Urodziliśmy się w czasach, gdzie możemy oglądać dwóch najlepszych piłkarzy w historii tego sportu, i przydzielanie Złotej Piłki komuś innemu niż Cr7 lub Messi jest po prostu śmieszne. Ci panowie nawet w słabej formie są 2-3 klasę lepsi od każdego piłkarza na tym globie.

1

Szkoda tylko, że Ronaldo nie trafił do Realu wcześniej mielibyśmy jeszcze większe emocje, o wyścig najlepszego strzelca La Liga a tak Cr7 będzie musiał zadowolić się drugą lokatą, no chyba, że pogłoski o odejściu Messiego okażą się prawdziwe.

0

włacz link numer dwa ten pomarańczowy i działa ;)

2

Nie ma za co ;)

0

No ale blokuje też filmy ;) wole Anti-Malware + Opera :)

8

http://www.ifeed2all.eu/watch/296870/1/watch--boxing:-tomasz-adamek-vs-artur-szpilka.html Tu macie LINK działa 100 pro tylko proponuje mieć Anti-Malware w wersji premium lub coś innego blokującego reklamy ;)

0

Widać i słychać, że ma max 15 lat ;)

0

Przecież Real w tych latach zdobywał Puchary więc o co ci chodzi kolego ? :)

0

Po jakich latach upokorzeń ? pragnę Ci przypomnieć, że Barcelona przed 2006 rokiem na arenie międzynarodowej nie istniała, tułali sie po Pucharach UEFA.

3

Kopiujesz wypowiedzi innych użytkowników xD ?

0

Sami non stop piszecie o Ronaldo, po drugie coś kiepsko u ciebie z liczeniem.

8

To właśnie dzieli zdobywce Złotej Piłki od reszty graczy nawet jak gra "słaby" mecz wchodzą mu dwie asysty i bramka, to samo miał kiedyś Messi.

0

Co wy macie z tym Suarezem ? fakt jego brak w top 23 jest niemałym zaskoczeniem, chociaż jak popatrzymy na Mundial wszystko staje się jasne, to jest nagroda FIFA a więc dalsza część kary dla Suareza za incydent na Mundialu proste. Druga sprawa przy Ronaldo i tak wypada blado. Na krajowym podwórku nie zdobył kompletnie nic w Lidze Mistrzów nie było go w ogóle na Mundialu w idiotyczny sposób osłabił drużynę, na dodatek pauzował 4 miesiące i on niby ma konkurować z Ronaldo ? no nie żartujmy panowie. Rozumiem, że jesteście za nim bo to gracz Blaugrany, ale trochę obiektywizmu. Po trzecie przestańcie z tym mitycznym poziomem Ligi Angielskiej skoro są tacy dobrzy to czemu ich drużyny nie istnieją w Pucharach od kilku dobrych sezonów ?

3

Druga połowa roku jest znacznie mniej ważna niż 1 pierwsza w które dostaje sie puchary itd. Zarówno w pierwszej jak i teraz w drugiej Ronaldo jest znacznie lepszy od Messiego i nawet twój największy płacz tego nie zmieni. Laureat ZP jest już znany gala będzie tylko formalnością ;)

0

Wszystko fajnie, tylko kogo w ogóle interesuję ta nagroda ? Z mundialu pamięta się tylko zwycięzce i króla strzelców. Jakieś statuetki na siłę, które samych zainteresowanych tak naprawdę gówno interesują, są jak dla mnie bez sensowne. Tylko ludzie na internetach się rzucają kto za co i dlaczego a sam Messi ma to głęboko w dupie bo interesowało go tylko złoto na mundialu, tak jak każdego innego piłkarza (nie licząc tych z afryki he he he)

0

Z tą trudnością to kolejny mit. tak się mówi bo turniej odbywa się raz na 4 lata. Teraz załóżmy, że odbywa się co rok i co otrzymujemy ? taka Hiszpania zgarnęłaby 1 miejsce w latach 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. A teraz mi powiedz kto obronił obecną formułę Ligi Mistrzów ?

0

"Jednak przy takich kryteriach, jakie mamy teraz, w kolejnych dziesięciu latach na liście zwycięzców będą na zmianę Messi i Ronaldo". - aha czyli trzeba wymyślić inne kryteria oceniania, żeby inni gracze mogli zdobić ZP mimo, że nawet nie dorastają do pięt Messiemu i Cr7 ? będą wygrywać bo to dwaj najlepsi gracze w historii i tyle. Dawanie tej nagrody na siłę komuś innemu to totalny absurd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?