0

Yhym idąc twoją teorią kto będzie lepszy według ciebie Ronaldo gdy pierwszy pobije rekord Raula ? który ma obecnie 108 meczy w LM czy Messi który ma obecnie 88 meczy ? czekam na klarowną odpowiedź. Który z nich będzie lepszy twoim zdaniem.

0

Nie rozumiesz kompletnie o czym ja piszę, ktoś kto przekłada chwałę i dobro rodziny ponad gościa którego nie widziała na oczy albo może z nim gadała 2 razy w życiu jest dla mnie niedorzeczne. No chyba, żeby byli parą dlatego wspomniałem o miłości ;)

0

Moja teoria opiera się na czystej matematyce (która jak dla ciebie chyba jest zbyt trudna) a rozpiszę Ci to bo rozumiem, że nie każdy jest orłem w tym przedmiocie.
No więc Messi rozegrał 284 co daje mu obecnie 249 goli czyli Ronaldo ma jeszcze do rozegrania aż 113 meczy aby strzelić 62 bramki przy dobrej formie to są 2 sezony kolego :D Wiele wskazuje na to, że Ronaldo pobije ten rekord rozgrywając 250 mecz :)

0

MarioVeB - bez urazy ale chyba jesteś Visca Dziecko, ja ani słowa o Ronaldo a ty już swoje teorie kto jest lepszy :) dla mnie jej postawa jest niedorzeczna i nie ważne czy ten rekord pobije Messi Ronaldo czy bóg wie kto. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

0

1

Jest dobry ale do Messiego i Ronaldo nie ma startu jak na tą chwilę, co będzie za parę lat czas pokaże.

0

Jak dla mnie zwykła kurtuazja, ja nie chciałbym aby ktokolwiek pobijał rekord mojego ojca. Wątpię, że tak myśli naprawdę, to byłoby raczej niedorzeczne z jej strony, no chyba że czuje Love.pl do Messiego ;)

0

Bez spiny ale gdyby Ronaldo grał od poczatku w PD jak Messi, to ten tytuł po zakończeniu kariery obu panów należałby do Portugalczyka.

4

0

yyy to co napisałeś mija się z celem tej nagrody. Tu się liczy kto ile strzelił bramek i basta są jasne zasady (nie jak to ma miejsce przy wyborze ZP gdzie raz sie liczą drużynowe osiągnięcia a innym razem indywidualne) Mniej bramek z rzutów karnych ? a niby dlaczego ? karne też trzeba umieć strzelać.

0

Stary o czym ty w ogóle piszesz :D To nagroda dla najlepszego gracza mundialu jest za sławne nazwisko czy za to kto najlepiej gra ?.

3

Ludzie nie ma się co podniecać przecież równie dobrze może nie strzelić nic z Elibarem a i dostać od Realu OMG nie wiem co taki huraoptymizm że na 100% będzie honorowany na SB :)

0

Facet pobija rekord LM należący do "BOGA" Messiego zdobywa Puchar i ty chcesz dać nagrodę dla bramkarza który nawet nie dotarł do finału ? :D gdyby Messi pobił ten rekord pewnie byście dostawali 7 spazmy w majtach :) trochę obiektywizmu panowie.

0

Porównanie piłki do boksu jest tak debilne, że aż nie wiem co powiedzieć :D
Boks to dyscyplina punktowa i rywalizujesz 1vs1 w piłce nie ma punktów dla konkretnego gracza a rywalizacja jest drużynowa. Jeśli jeden zawodnik strzela 6 goli drugi 4 to wiadomo kto jest lepszy i tyle. To tak jakby powiedzieć, że Barcelona jest najlepsza bo ma większe posiadanie piłki. Zastanów się następnym razem, jak jeszcze raz wypalisz z taki kretyńskim porównaniem :)

0

Hmm jakby nie było Ronaldo ma racje, Messi nie zasługiwał na te nagrodę. Mówili o tym wszyscy, trenerzy dziennikarze nawet kibicie Barcelony, więc nie bardzo rozumiem o co cały szum ? że ktoś z góry powiedział prawdę ? to o czym mówili wszyscy ?

0

0

0

Andres8best - a kogo interesuję GD ? kiedy Real będzie zgarniał mistrzostwo. Sezon to walka z 19 ekipami nie z jedną. Proszę nie ośmieszaj się z takimi wpisami.

0

Rozumiem, że redaktor tego newsa chciał błysnąć intelektem i w ogóle ale po co tak nonsensowne i mało czytelne rozmieszczenie wyników z jakimiś durnymi przecinkami na dodatek?

0

vollie - nie znasz podstawowych zasad piłki nożnej ile ty masz lat 14/15 ? pewnie tak bo dzisiejsi kibice Barcy to właśnie taki wiek.

Bramki na wyjeździe liczą się podwójnie, ale nie na takich zasadach jak ty myślisz. Apoel 3 Wisła 2 proste kto ma awans. Wisła po prostu nie mogła przegrać więcej niż 1 bramką a wynik mógłby być nawet 9:8.

0

Liga Hiszpańska to w tym roku jakaś parodia na kółkach :D mega żenujący poziom prezentuje, wręcz dno i kataklizm. Barcelona i Real leja sobie każdego średnio po 4:0.Wygląda to tak jakby nagle przenieśli te dwa zespoły do 2 ligi baa mozna nawet sie pokusić o stwierdzenie że do 3.

0

No niestety trzeba przyznać że jeżeli Inter wylosuje Barce to dostaniem srogie lanie :) ale Inter to juz tylko cien wielkiej druzyn z poprzedniego sezonu.

0

Bawiecie sie w porównania pilkarzy jak dzieci z Bravo Sport :) kto jest lepszy, kto lepiej gra głowa, kto szybciej przebiegnie 100 metrów. Śmiać mi sie z tego chce. Skończcie już z tymi porównaniami kto jest lepszy obaj sa genialni i tyle. I nie piszcie już tych buńczucznych postów ze Ronaldo jest nażelowanym pedałem bo każdy z was tak naprawde zadrości mu wygladu pieniedzy i kobiet. Osobiście mogę jedynie wybrać gracza ktory bardziej pasowalby do mojej drużyny i bły by to zdecyowanie Ronaldo. Dlaczego? uważam ze Massi nie poradziłby sobie w innej lidze np. Angielskiej czy Włoskiej.

0

Ta cienka i slaba liga włoska leje wasze Realy Valencie i Barcelony :)

dziwne ze wasze Barca po konfrontacjach chociażby z Interem po laniu na san siro 3:1 czy porazce z Juve 1:2 na CN odpada z LM o Realu nie wspomne ktory dostawał rok rocznie baty od Juventusu. Cos nie macie patentu na tych słabych makaroniarzy :) i tak dla wyjaśnienia włosi wcale nie są "stolica" makronow tylko kraje arabskie przyadloby wam sie troszke historii poznac :)

0

imonkey - "które nie mogą się pogodzić, że nażelowany pederasta daje ciała w każdym kolejnym ważnym meczu " bardzo obiektywyny i inteligenty komentarz i oczywiscie naśmiewanie sie z przeciwnika. Chcialbym Ci przypomnieć że ten nażelowany pederasta jest jak narazie lepszy od Messiego w klasyikacji strzelców, niebywałe prawda ? ktos lepszy od Messiego no no co za sensacja."Obecnie najlepszą drużyną świata, mało tego ona ten poziom utrzymuje już trzeci sezon" to niebywałe ale jakoś tego nie potwierdzaja na boisku z tych trzech magcznych sezonów tylko raz wygrali LM znów cos nie tak co nie ? czy mi się zdaje ?

moskal29 - przeczysz sam sobie dajesz sie poduszczać jak małe dziecko a skad ty możesz wiedzieć ile ja mam lat ? głupio ci bedzie jeśli sie okaże że tak naprawdę jestem starszy od Ciebie co ? to może lepiej nie ujawniam swojego wieku :)

0

morief ja mam 13 ale ty chyba nie wiecej niz 10 zapatrzony ślepo w ekipe blaugrany kibicujac im od momentu gdy przyszedl tam Ronaldiho a przed tym to nawet nie wiedzialeś gdzie Barcelona leży. Tobie jak i co niektorym media wpajaja ze Barca jest najelpsza a jak dostajecie lanie od Interu to potem zarowno kibice jak i cały wasz mega wielki klub nie potrafi sie pogodzić z porażka i jeszcze żenujace gesty Valdesa w strone "Żoże". Tak samo dziś wygrwają media. Media kreuja z was nie wiadomo jak potezny klub :) i niesamowitych pilkarzy a prawda jest tak ze nawet wasz bog Messi nie istniej w w starciui z mocniejszymi rywalam(o reprezentacji nie wspomne)i strzela gole ogorkom i uznawany jest za najlepszego piłkarza globu a prawda taka ze w takiej Lidze Angielskiej to nie wiem czy mialbym 10 goli w sezonie.

0

Messi_10.! nauczy sie czytać ze zrozumieniem napisalem ze kandydature Messiego moge zrozumieć :) ale parodią jest Xavi i Iniesta.

0

Oczywiscie nie mowie że Sneijder mial wygrać ale nawet zaprzyjaźnieni fani Barcelony twierdza ze brak Sneijdera to jest parodia :) nie trudno sie z tym nie zgodzić. Messi na tak to geniusz ale Iniesta i Xavi to dla mnie nieporozumienie. Wiiadomo Barcelona medialny klub to trzeba wyrożnić wszystkich jak jeszcze Pepe zgarnie nagrode trenera to juz bedzie w ogole kompromitacja na calej lini.

0

To jest wrecz żenujące :) ale widac ze nawet jakby Barca nie wygrala ani jednego pucharu to by i tak oczywiscie Messi Iniesta i "Czawi" GRALIBY O zlota pilke :) o ile moge zrozumieć Kandydature Messiego o tyle Iniesta i Czawi to juz jest PARODIA I NIEPORUZMIENIE SKANDAL I TYLE ;). Jak mozna bylo pominać Snejdera ? ktory mial o niebo lepszy sezon od Intesty i "Czawiiego" fifa ośmieszyła sie ta nagroda.

0

Tak Tak teraz wiekszość z was jest oburzona zachowaniem Ramosa a dokładnie to samo Barca zrobila w spotkaniu z Interem. Również nie potrafiliscie godnie przyjąć porazki :) zarowno klub jak i kibice(nie wszyscy oczywiście) Tamten sezon nic was nie nauczył, dlatego mam nadzieje że znow was skarci Chelsea czy inny Inter.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?