0

no tu akurat Ronaldo miał racje wtedy Barcelony nie powinno byc w finale bo jak wszyscy dobrze wiemy siędziowie sprezentowali finał ekipie Guardioli ;)

0

pingwinn To że R9 ich bije na glowe to każdy "stary" kibic wie ;) najlepszy napastnik w historii piłki. Gdyby nie kontuzje przebil by Maradonne i Pelego bez najmniejszych problemów.

Co do debaty kto jest lepszy Messi czy Ronaldo. Zdecydowanie Ronaldo. Dlaczego ? Messi w lidze Włoskiej czy tym bardziej Angielskiej nie dałby rady. Jest dobry tylko w Barcelonie i tylko w lidze hiszpanskiej w innej nie o prostu by nie istniał.

0

Po pierwsze mecze Realu z Barca to nie są ządne derby a tym bardziej derby Europy smiechu warte dla mnie.

Po drugie znów pycha przeawia przez kibicow jak i redakcje tej strony. Jak bylo rok temu? lanie na san siro i ogladanie finalu przez Tv :)

Dziś smiejecie sie i nabijacie z Realu ze i tak odpadna w 1/8 :) i ponownie sie przeliczycie. Poza tym sa jeszcze inne druzyny ktore moga was wyeliminować. Jestem tylko ciekawy ilu kibicow zostanie jak bedziecie prezentowac forme z lat 90' bo i pewnie niedlugo takie lata was czekaja wiecznie na szycie nie mozna byc.

0

ŻAL mi niektorych kibiców Barcelony na tej stronie, i to naprawde szczerze(No może nie kibiców bo z prawdziwym kibicem ma to mało wspólnego). Niektorzy zachowuja się tutaj tak jakby im dziewczyna nadziei narobila i poszla do innego. Z jednej strony mam ochote śmiać się do monitora jak czytam wasze wypociny, z drugiej zaś napawa mnie nutka niepokoju i degustacji, że wy to tak na serio.

"Cesc jest glupi, Cesc jest zly, Cesc jest żałosny bo nie chce przejsc do Barcelony" Współczuje normalnym kibicom Dumy Kataloni, że musicie znosić poziom sięgający dna(tych userów), czytajac tak aroganckie, mało inteligetne i pozbawione sensu wypowiedzi sfrustrowanych "dzieci" ktorzy poza PES'em i Fifa nie grali w zyciu w piłke nożną.

0

luckyluke - ta nikt nie jest wstanie wygrać szczególnie w 1 meczu na San Siro gdzie nie wiele brakło a dostalibyście 4:1 ;p

0

fuzik82 - w pełni sie zgadzam SKANDAL I MEGA KOMPROMITACJA Barcelony. A tak sie chełpili, że to wiecej niż klub teraz widać jaki to "Més que un club"

0

"Barça odpada z honorem" z honorem? szczególnie widać było ten honor w poczynaniach piłkarzy Barcelony kibiców i działaczy a zraszacze na sam koniec to już totalna kompromitacja na skale nie tyle europejska co światową. Moim zdaniem Barcelonie jak i kibicom te 6 pucharów uderzyło do głowy. Chcieliście grać ofensywną piłkę? proszę bardzo Inter umożliwił wam to w 1 meczu i co ? gdyby troszkę większa skuteczność graczy Żoże dostalibyście nie 3:1 a 5:1. Po drugie jeśli ktoś, mowi ze Inter grał antyfutbol to ja pytam a co mieli grać po tym jak Sergio urządził sobie mały teatrzyk i Inter grał w 10 przez praktycznie cały mecz? Zagrali genialnie w defensywie na CN i genialnie w ataku na SS i w PEŁNI ZASŁUŻENIE jadą do Madrytu ;)

Kibicom Barcelony życzę więcej pokory bo gdzie są teraz Ci którzy mówili 4:1 4:0 dla Barcelony ? Zresztą z Włochami Barca ma zawsze ciężko. Przegraliście 4:0 z Milanem. Przegraliście na CN z Juventusem 1:2 i przegraliście(po dwumeczu) z Interem. Włosi to nie chłopcy do bicia jak Arsenal czy inne Stuttgarty. To lekcja dla Barcelony, że nie należy lekceważyć przeciwnika.

0

Jeśli ktoś sądzi że Inter będzie się w tym meczu tylko bronil to jest chyba niepoważny. Nie ździwie sie jak Inter wyjdzie 2/3 napastnikami. Nie ma opcji żeby się bronić, jeśli będą sie bronić przegraja te 2:0/3:0 Mu nie jest glupi Inter ruszy do ataku na początku spotkania jeśli strzelą szybko bramke jest pozamiatane i w tedy mogą sie murować :)

0

Jeszcze przytocze kolejny wybitny komentarz kibica Barcelony tym razem ze strony fcinter.pl

"jedno serce jeden klub BARCA AŻ PO GRÓB 6 pucharów w jednym sezonie dla was LAMY to nieosiągalne he he. INTER nigdy LM nie wygrał, 45 lat czekania przekręcić się można"

również zostawie bez komentarza...

0

endriuuu2 - kiedy osiągniesz poziom pana Waterman to możemy pogadać :) jak na razie nie będę się wdawał w polemike z tobą.

Balcer9 - wypowiadam się na tej stronie już od dłuższego czasu ;)

"teraz ja Ci cos powiem... mowisz o pyszalkowatosci...? Ty kibic Interu?? a kto jest trenerem tej druzyny? jeden z najwiekszych pyszalkow pilkarskiego swiata..."

w ogole nie rozumiem jak ma to się odności do mojej osoby ? i co z tego że Mu jest zadufany w sobie? tzn że każdy kibic Interu taki jest? zastanów się zanim coś napiszesz.

0

@ longer23 - kolejny kibic który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Poczytajcie moje posty jeden dwa może trzy razy jeśli zajdzie taka potrzeba ;)

0

Waterman - dzięki chyba jesteś tutaj 1 normalnym kibicem tego zespołu ;)

Fakt te posty piszą w więkoszści..."debile"? nie będę używał takiego słowa nie chce nikogo obrażać. Myśle, że to są po prostu dzieci ktore nie potrafią czytać. Powiedz czy ja gdzieś napisałem, że Inter jest lepszy ? czy ja gdzieś napisałem, że nie mam szacunku do Waszego klubu ?

A zobacz jakie posty piszą wielcy znawcy Barcelony

@Ibra9898

"inter lepszy niż BARCA??

nie bardzo

kto wygrał więcej??

wy w lidze nie dajecie rady

i myślisz że jak raz wygraliście z BARCĄ to jesteście najlepsi??

nie koniecznie(...)"

szkoda gadać współczuje Ci, że masz do czyenienia z takimi fanami Barcelony ;)

0

No jak zwykle zero sensownych wypowiedzi z waszej strony tylko "weź sie zamknij" "idź spać" itd. poziom 14 lat tutaj, chyba nie wiecej ?

longer23 - gdzie ja komu źle życze? jako kibic Interu chce by moj zespoł po prostu wygrał. To ty nie masz szacunku do rywala bo nawet Inter nie potrafisz napisać z wilekiej litery.

0

Przepraszam za post pod postem, ale jeszcze chciałem dorzucić typowy komentarz kibica Barcelony jaki widuje na tej stronie.

"Obstawiam mecz że Barça wygra z Interem 3:0 i się zemści.

Bo inter to cieniasy!"

Bez komentarza...

0

Wy kibice Barcelony jesteście najgorszym "narodem" w Polsce. To już nawet kibice Manu tacy pyszałkowaci i pewni siebie nie są.

Dlaczego?

1. Przed meczem z kimkolwiek piszecie 4:0/5:0 może faktycznie niektore mecze wam tak wychodzą, ale w Hiszpanii gra się otwarta piłke wiec takie wyniki nie dziwią. W Lidze Angielskie czy Włoskiej były by męczarnie po 1:0 2:0.

2. Z kim w tym sezonie tak na dobrą sprawe mieliście przegrać? że Stuttgartem ? z Arenalem w którym średnia wieku to 24 lat ? a może z Realem który za bardzo nie wie o co chodzi w tym sezonie. Jestem 100% pewny ze gdybyście grali z Chelsea czy Manu nie bylo by już tak różowo ;). Wystarczy, że trafiliście na Inter i już są spore problemy. Z całym szacunkiem dla Barcelony marze o tym byście dostali lanie na CN i wtedy może nabierzecie więcej pokory, bo już nie mogę patrzeć na te komentarze.

3. Kiedy Barca przegrywa mówicie że:

a) chwilowy spadek formy

b) podróż luksusowym autokarem z 15 przystankami po drodze niby miała zmęczyć wasz zespół (hit sezonu ta wymówka)

c) Messi nie miał dnia(Nie miał ? był tak pokryty i odcięty od podań, że nic nie mogł zrobić to że przechodzi 5 ogórków w PD to nie znaczy, że będzie miotał obrońcami Interu bo to liga i klasa wyżej)

Jednym słowem nie potraficie przyznać się do porażki, że wasz zespół jest po prostu gorszy.

P.S Waszym największym błędem w historii tego klubu było wyrzucenie Eto'o i zamienienie go na drewno Zlatana :)

0

Danioosh - śmieszą mnie takie wypowiedzi jak twoja. Czy 19piter93. Rozumiem trzeba wspierać i wierzyć w zespół w końcu od tego są kibice. Ale pisanie rozjedziemy ich 5:0 jest po prostu nie na miejscu. Inter to NIE Arsenal. To półka znacznie wyżej. Sneijder, Maicon przyzywający drugą młodść Lucio dobra forma Motty walczący Eto, niesamowity Zanetti i ten kiler Milito to zawodnicy klasę wyżej niż jakikolwiek z Arsenalu czy innych zespołów. Piłkarze Nerrazurich wyplują sobie flaki by na CN pogrążyć Barcelone. Jeśli będą musieli zabić to to zrobią. CN czy SB twierdza nie do zdobycia ? prosze bardzo Eto'o i Inter wygrywa, mówicie tutaj o magii CN ale stadion i statystki nie przepchną nas do finału. Po meczu Interu z Chelsea mówiłem, że tylko oni są nas w stanie zatrzymać i miąłem racje. Co nam daje 2:0 czy nawt 3:0 Inter strzela gola i jest praktycznie pozamiatane. To nie ten sam Inter z którym graliśmy w tamtym roku. Mu stworzył niesamowity zespół, ktory potrafi ograć Wielka Barce jak i każdy zespół na świecie. To będzie piekielnie trudny i wyrównany mecz. Jeśli Inter wytrzyma początkowy napór, niestety ale wejdą do finału i prawdopodobnie wygrają ten puchar. Trzeba wierzyć ale pisanie takich głupot jak 5:0 czy 6:0 to tylko, naraża nas kibiców na pośmiewisko takie jak mieli kibice The Blues kiedy mówili jak to nie pojada Interu jak sie skończyło dobrze wszyscy wiemy. Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących kibiców FCB. Kibicujmy ale nie ośmieszajmy się.

0

Piękny mecz ;) szkoda tylko was kibiców Barcelony bo tak szumnie jak Kibice Chelsea mowiliscie przed meczem że rozjedziecie nas po 4:1 a tu malo nie brakowało by ten słaby Inter was pojechał 4:1 ;)

Do zobaczenia w rewanżu i troche wiecej POKORY.

0

@stifler111

Po pierwsze to moje teksty, po drugie moderacja bo co? napisalem że Inter spacerkiem do finału ? ;) Jeszcze raz powtarzam jedziecie ale do domu tak jak Chelsea.

0

Tak tak pojedziecie z Interem tak jak Chelsea miała pojechać z nami 4:1 pojechali ale do domów :)

0

No to spacerku ciąg dalszy Inter w finale pytanie tylko z kim ?:)

0

My tu o problemie jakim jest słabość Ligi hiszpańskiej a @DinaczClue -"Real sie potknie my mamy mistrza" ale sądząc po wypowiedzi masz nie więcej niz 16 lat. Prawda jest taka, ze gdyby nie dobra postawa Barcelony i kryzys Serie A a mianowicie Juve - Milanu czy zadyszka sportowa Romy, hiszpańskie zespoły nie miały by czego szukać w Lidze Mistrzów. W PD tylko Barca i Real. W Europie? Barca i długo długo nic, gdzies tam za horyzontem Real który przegrywa na własnym stadionie z przeżywającymi ciężki okres Juventusem i Milanem.

No i chwilowe Przybylski Sewilli w Pucharze pocieszenia. Jest źle żeby nie powiedzieć fatalnie. Odradzają się Niemcy, Włosi powoli wracają do siebie za niedługo poza Barcelona nie będzie ani jednego zespołu w 1/8.

0

Odpadły juz Juventusy, Liverpoole, Chelse'y, Manchester przegrywa z Bayernem w dość kiepskim stylu. Real odpada z Lyonem CSKA ogrywa Seville a niektorzy tu twierdzą że rozjedziemy Arsenal i faworyt jest tylko jeden Barcelona :)? bo ogralismy słaby Stuttgart 4:0? będzie w tym sezonie ciezko jak nic. Do tego dochodzi Inter i Manu w kolejnych fazach jeśli oczywiście wszystko pojdzie zgodznie z "planem".

0

Przeczytałem oba artykuły i śmiem twierdzić, że autor zbyt lekceważąco podchodzi do tematu. Według mnie tych faworytów jest więcej niż tylko jeden. Oprócz wspomnianej Barcelony to oczywiście Inter, Manu i Arsenal do tego dochodzi nieobliczalny Bayern. Kto wie czy Niemcy nie sprawią sensacji w tym sezonie, wygrywając Lige Mistrzów. No ale skupmy sie na obecnych i potencjalnych rywalach: Barcelona musi wyeliminować Arsenal który gra bardzo ofensywną piłkę pała żądzą rewanżu za Finał sprzed 4 lat. Co potem? nie oszukujmy się trzeba ograć obecnego lidera Serie a Inter który wydaje sie w końcu sie przełamał, ogrywając rywala z którym Barcelona po prostu sobie nie "radziła" z niesamowitymi stoperami Lucio i Samuelem jeśli Inter zagra tak jak z Chelsea bedzie piekielnie trudno. Poza tym również będą chcieli się zrewanżować. Ale załóżmy ze dochodzimy do finału spotykamy Manchester z niesamowitym Roneyem który strzela praktycznie wszystko. Druzyna Ser Alexa zostawi płuca na boisku byle by dokopać Katalończykom. Droga po Puchar jest trudna jak chyba nigdy dotąd. Arsenal, Inter, Manchester każda z tych drużyn ma coś do udowodnienia. Dlatego nie wiem skąd taki huraoptymizm? gołym okiem widać w tym sezonie, że nie gramy już takiej kosmicznej piłki. Wiecej pokory bo skonczymy jak Real.

0

Przeczytałem oba artykuły i śmiem twierdzić że autor zbyt lekceważąco podchodzi do tematu. Według mnie tych faworytów jest więcej niż tylko jeden, oprócz wspomnianej Barcelony to oczywiście Inter, Manu i Arsenal do tego dochodzi nieobliczalny Bayern. Kto wie czy Niemcy nie sprawią sensacji w tym sezonie. wygrywając Lige Mistrzów. No ale skupmy sie na obecnych i potencjalnych rywalach: Barcelona musi wyeliminować Arsenal który gra bardzo ofensywną piłkę, na dodatek pała żądzą rewanżu za Finał sprzed 4 lat. Co potem? nie oszukujmy się trzeba ograć obecnego lidera Serie a Inter który wydaje sie w końcu sie przełamał, ogrywając rywala z którym Barcelona po prostu sobie nie "radziła" z niesamowitymi stoperami Lucio i Samuelem.Jjeśli Inter zagra tak jak z Chelsea bedzie piekielnie trudno. Poza tym również będą chcieli się zrewanżować. Ale załóżmy ze dochodzimy do finału spotykamy Manchester z niesamowitym Roneyem który strzela praktycznie wszystko. Druzyna Ser Alexa zostawi płuca na boisku byle by dokopać Katalończykom. Droga po Puchar jest trudna jak chyba nigdy dotąd. Arsenal, Inter, Manchester każda z tych drużyn ma coś do udowodnienia. Dlatego nie wiem skąd taki huraoptymizm? gołym okiem widać w tym sezonie, że nie gramy już takiej kosmicznej piłki. Wiecej pokory bo skończymy tak jak Real.

0

Fakt dokonali rzeczy niezwykłej, ale jak dobrze wiemy poprzedni finał podarowali nam sędziowie ;) Chelsea była niestety zespołem lepszym a arbiter troszeczke pociagnał nas za uszy do tego finału. Fakt faktem to duży wyczyn ekipy Pepe :) i szczere gratulacje.

0

Taaa no i jeszcze frytki do tego bym poprosił xD

40 baniek ten koleś to jest warty max !

W ogole ceny piłkarzy są nieco śmieszne w dzisiejszych czasach 100mln eruo za gracza ? to jest jakaś paranoja.

Co będzie za pare lat ? za byle leszcza będzie trzeba sypnać 30-40 mln eruo a gwiazdy po 200 ? jestem za tym by zrobili tak jak w NBA

0

tomekh13 znakomicie to napisałeś ;)

Z legendą nie da wie wygrać i taki Kaka(jak dla mnie nie dałbym za niego wiecej jak 20mln ojro, bo jest po prostu przeciętny) nigdy w życiu nie doróna Pele'mu czy MAradonie za 20 lat nikt o nim nie bedzie pamietał

Kaka Co ? Pele Maradona o nich bedzie pamiętał każdy ;) tak jak o Joradanie.

0

Muhito Inter nic nie zdobył od 17 lat ?

a 3 tytuły ówczesnego Pucharu UFEA ? 91,94,98 to nic ?

Zlatan to zwykły pyszałek gra tam gdzie mu wiecej płacą ;)

0

Bayern silny? Liga niemiecka przed Serie A ? panowie radze odstawic dragi i alkohol bo po wakacjach juz dawno :P

0

no troche błedow jest

"Ronaldinho i Henry nie zdołali bramkarza rywali" nie zdołali co ?:P poprawcie to ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?