0

Dodam jeszcze że ta pierwsza bramka to choćby Joga Bonito :)

strzał Stanko nie trzeba komentować...

0

Pyrzo_Barca nic nie poradzisz horang to typowe dziecko neo które myśli ze wie wiecej niż zarzad barcy i inni kibice :) dla niego przekladanie nogi nad pilka w stylu C.Ronaldo to jest to czego potrzebuje by ogladac piłke :)

Co do Inter dobrze powiedziane w koncu maja pake a nie gwiazdeczki w stylu Zlatana gramy wszyscy do niego i zobaczymy co z tego będzie. Sprzedaż Eto to chyba njwiekszy błąd Barcelony od kilku lat moim zdaniem Zlatan sie nie nadaje :) to nie jest typowy snajper. A od kreowania gry jest Messi Xavi Iniesta.

Co do meczu może i Milan zagrał padake ale to co robił Inter to aż miło było na to patrzeć :) może byc ciekawie na SS :)

0

Chyba zapomniał o mnie bo ja z moja kontuzją kolana jestem wart około 180-200 mln Funtów :D

Real niech robi co im się podoba moga wydać nawet na Rasiaka 50 mln ojro :P jeśli Perezowi to sprawia przyjemność. Poczekamy na następny sezon i zobaczymy czy w ogóle im wyjdzie coś z tego zacnego planu.

0

Dodam ciekawostke na serwisie manusite.pl jak ktoś doda komentarz że manu grało słabo lub coś w tym stylu nawet nie obrażając ich klubu admini zaraz go kasują żal ^^

0

buhahaha jak dla mnie to MANU już odpadło ;) nie mają szans na Estadio Dragao obstawiam 2:1 3:1 dla Fc Porto

To co wielkie Manu wczoraj grało to aż żal patrzeć mieli farta że nie skończyło sie 2:0 1 bramka w prezencie druga z kapelusza :D

Forza Fc Porto ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?