0

Dadzą radę :)

0

Holandia jeszcze 5 i będzie awans! :D

0

Najbardziej chyba cieszy to, że w końcu mamy rywalizację w drużynie, a nie to co było na Euro gdzie wymienialiśmy tylko Jodłowca za Mączyńskiego i Kapustke za Grosika :D

0

Kędziora chyba jednak jeszcze za mało doświadczonu+ nie wiadomo jak z jego graniem na lo gdzie miałby grać Jędza. Zastanawiałem się między nim a Beresiem, ale jak narazie Bereś górą :)

0

Moi faworyci do znalezienia się w kadrze na mundial (o ile nie przydarzą się żadne kontuzje ani załamania formy):

Bramkarze: Szczęsny, Fabiański, Skorupski.
Fajnie by było żeby Szczęsny nałapał trochę minut. Jak nie w Juve to niech pójdzie gdzieś na wypożyczenie. Jak będzie w rytmie meczowym to jego widzę jako pierwszego bramkarza.
Boczni obrońcy: Piszczek, Bereszyński, Jędrzejczyk, Rybus.
Do podstawowego składu na pewno Piszczek na po. Na lo Bereś albo Jędrzejczyk. Zależy kto będzie w lepszej dyspozycji. Fajnie by było gdyby Bereszyński poprawił lewą nogę.
Środkowi obrońcy: Glik, Pazdan, Kamiński i ?
Na tej pozycji kluczową cechą jest zgranie, dlatego nie zmieniał bym nikogo w duecie Glik-Pazdan. Chciałbym też zobaczyć jak w jakimś sparingu zagrałby Kamiński. Co do 4 stopera to chciałbym żeby Bednarek poszedł gdzieś na wypożyczenie i żeby to on pojechał do Rosji, ale znając Nawałke pojedzie Cionek.
Środkowi pomocnicy: Krychowiak, Mączyński, Linetty, Góralski i Zieliński.
Tutaj mamy duże pole manewru. Możemy grać duetem Krychowiak-Mączyński i możemy też grać troszeczkę ofensywniej duetem Krychowiak-Zieliński. Nie będę się już tutaj więcej rozpisywał, bo każda kombinacja będzie dobra.
Skrzydłowi: Grosicki, Błaszczykowski, Makuszewski i ?
Co do podstawowego składu to wiadomo- Grosicki i Błaszczykowski. Ciekawie jest jednak z tym doborem 4 skrzydłowego. Jest Wszołek, Kądzior (chciałbym żeby dostał jakąś szansę), Kapustka (o ile zacznie regularnie grać) i Wolski (on akurat chyba jest bardziej pomocnikiem). Każdy moim zdaniem ma równe szanse i to o tą pozycję stoczy się największa rywalizacja.
Napastnicy: Lewandowski, Milik i Teodorczyk.
Skreśliłem Wilczka bo 1. Nawet jak był powołany to nie grał 2. W tym sezonie nie istnieje nawet w tej lidze duńskiej. Jako 4 napastnik może też przecież zagrać Zieliński. Liczę jednak na podstawowy duet Lewy-Milik. Oby Milik złapał formę do mundialu i co najważniejsze był zdrowy.

0

Zielu, cud asysta :D

5

Iniesta ma 33 lata. W jednym sezonie może zagrać maksymalnie (uwzględniając rotację) tak około 40-45 meczów. 147:40= 3,675
Wychodzi na to, że musiałby jeszcze zagrać prawie 4 sezony i to takich, w których będzie pełnił jedną z kluczowych roli. Czyli musiałby być graczem pierwszej jedenastki do 37 roku. Moim zdaniem mu się nie uda. Już większą szansę ma Messi, który jest 3 lata młodszy i nie podlega prawie żadnym rotacjom. (Tak wiem, to się będzie zmieniać, ale myślę, że nie w takim stopniu jak u Iniesty).

8

Neuer może jeszcze spokojnie 5 lat pobronić na najwyższym poziomie. Za 5 lat MATS będzie miał 30 lat, także troszkę to bez sensu xd

11

40 stopni... na czole :))

0

Skąd wiesz, że w spoczynku? xD

0

Wątpie by Ci Czarnogóra- Dania weszło. Dla obu reprezentacji to jest mecz o ŻYCIE. Na pewno będą grali bardzo ostrożnie, także myślę, że więcej niż na minimalne zwycięstwo jednego z nich nie możemy liczyć :D

0

Ile tych drużyn jest przynajmniej w Segunda B? Powstanie takiej ligi oznaczałoby upadek klubu. Polityka i sport to są zupełnie dwie inne sprawy. Nie czują się Hiszpanami no to dobrze, że próbują się odłączyć. Jednak żeby utrzymać odpowiedni poziom sportowy to trzeba poszukać odpowiedniej ligi. Sądzę, że i w lidze hiszpańskiej i francuskiej nie mieli by nic przeciwko występom w nich Barcelony. Moim zdaniem jeżeli nie będzie żadnego problemu i wszyscy się zgodzą to byłbym za takim rozwiązaniem ;)

0

No ja właśnie nie wyobrażam, dlatego jestem przeciwny takiej ligi ;)

0

Komentator ostatnio mówił ile jest profesjonalnych drużyn piłkarskich w Katalonii. Wyobrażasz sobie ligę z 5 zespołami? :D

0

Munir na tym filmiku to w poprzeczkę trafił chyba. A szkoda, bo to powinien być gol :I

31

To, że wygrają to było pewne od początku. Cieszy natomiast równa forma Ronaldo :)

0

Licząc z LM to na pierwszym miejscu jesteśmy my razem z City. United straciło gola w meczu z CSKA, a Borussia straciła aż 6 goli (3 z Tottenhamem i 3 z Realem) :))

3

Najlepszą defensywą jak do tej pory mogą pochwalić się: Barcelona, oba Manchestery i Borussia Dortmund. Wszystkie te drużyny straciły po 2 gole.
Jedyną drużyną, która do tej pory nie strzeliła gola jest Crystal Palace. Nie zdobyli też ani jednego punktu i z 17 straconymi bramkami zajmują ostatnie miejsce w tabeli :D
Brałem pod uwagę tylko 5 najlepszych lig Europejskich.

2

A czy przypadkiem to nie jego pogryzła kiedyś żona tak że wylądował w szpitalu? :D

1

My jesteśmy Polakami. Mamy swój kraj, swoją sytuację polityczną i swoje zainteresowania, którym jest właśnie m.in. piłka nożna. My kibicujemy PIŁKARSKIEMU klubowi Barcelona i to sytuacja klubu powinna nas obchodzić, a nie to co się dzieje w tym regionie ;)

3

A gdzie oni mają pisać, skoro nie mają tam czegoś takiego jak u nas La Rambla? :D

1

Real Sociedad na razie ma najwięcej straconych goli w całej lidze (17). Drugie pod tym względem jest Deportivo La Coruña i ostatnia Malaga (16).
To nieźle, 8 drużyna w tabeli ma więcej straconych bramek niż ostatnia... :D

0

No niestety... a podobno ,,wolność słowa" :/

0

Wejdź sobie w moją wczorajsza dyskusje na temat ,,koleżanki". Chodzi dokładnie o tą osobe, tylko po prostu nie wiem jak ja nazwać :D

0

Real Madryt

1

Byłem z koleżanką. Myślałem, że się będzie bała, a ona nie mogła przez cały film opanować śmiechu :D Film bardzo ciekawy, polecam!

0

A on nie miał przyjść w końcu jednak po mundialu? :D

1

A to przypadkiem Vermaelen nie miał pełnić roli 4 stopera w tym sezonie?

0

Hahaha szkoda mi jedynie hajsu na prom xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?