29

No to suchar na dobre zakończenie dnia :D
- Czym się różni woźny od woźnej?
- Woźny drapie się po dzwonku, a woźna po przerwie :]

0

Tydzień temu była :))

0

A no to chyba że :D Przyzwyczaiłem się, że koniec roku jest pod koniec czerwca xd

0

Oj zazdroszczę, u mnie jakaś ściema pójdzie :D

7

Polska- Senegal 19.06. o godzinie... 14:00...
Oj szykuje się niska frekwencja w szkołach :D

2

Nie pijące i nie palące... Znam dużo takich...
Tylko z tym przeklinaniem troszkę gorzej :D Nie to, że co 3 słowo klną, ale raz na jakiś czas się zdarzy. Na szczęście mi to jakoś tak bardzo nie przeszkadza :)

0

Barca B kolejny remis... A jeżeli dzisiaj Leonesa (gra z ostatnią Cordobą) i Albacete (gra z 8 Gijon) wygrają swoje mecze to będą jedyną drużyną, która ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową :/

0

Malaga przed tym meczem 7 punktów i była na trzeciej pozycji od końca. Mimo to Real grając u siebie i tak miał z nimi problemy. W końcu decydująca bramka padła 10 minut przed końcem i to po karnym...
Jest bardzo dobrze :) Real gra za tydzień na wyjeździe w Bilbao, potem z Sevillą u siebie, a tuż przed Gran Derbi wylatują na kmś :D

1

No przecież nie czepiam się ciebie o to, tylko chciałem ci przez to przekazać, że to pewne info ;)

0

Właśnie komentator powiedział, że będzie :D

0

No z tym podium to się może zapędziłem, ale myślę, że jak wejdziemy do II serii to myślę, że o 5 możemy powalczyć ;)

0

Też w to wątpię, ale liczę, że jak dostaną się do II serii to o 1 piątkę można powalczyć.

0

Za ciężki kombinezon

0

Ktoś z czołówki musi zepsuć skok no i nasi muszą świetnie się pokazać. To jest mało prawdopodobne, ale wierzy się do końca ;)

0

Mam nadzieję, że chociaż o podium powalczą :/

20

,,Zdecydowanie wolałbym zmarznąć w sobotę niż oglądać jakiś mecz w pokoju hotelowym. FC Barcelona to moja druga pasja. Bardzo lubię oglądać spotkania tego klubu. W Wiśle trzeba było śledzić skoki oraz wydarzenia na murawie na dwóch ekranach . W lidze hiszpańskiej, póki co, mrozi i jest bardzo dobrze. Oby się tak utrzymało!"
Stefan Hula po wczorajszych kwalifikacjach :D Czyli pewnie razem z Żyłą się trzymają, bo on też za Barcą :)

0

SSSEEEEEEVVVVILLLLLAAAAAA!!!!

0

Pamiętam jak w parku znalazłem z 7 tych nakrętek i miałem później za darmo transmisje :D

0

Dokładnie :) i widziałem też ciebie wśród komentujących tam :D (na szczęście nie w taki sposób o jakim pisałem xd)

0

Średnio pod taką transmisją jest 500-600 osób, więc to całkiem dużo. A co do kobiet to chyba brakuje zdeterminowanych kibiców albo po prostu chęci/ czasu.

0

Bo to żałosne ;)

1

Czy naprawdę komentarze typu ,,je**ć Barce" czy ,,je**ać Real" muszą być nawet pod transmisją meczu II ligi polskiej? :/

3

Milik powinien w styczniu udać się na wypożyczenie i przez te pół roku się odbudować. Jest jeszcze Kownacki, który dobrze sobie radzi w Sampdorii (zobaczymy co dalej) no i Teodorczyk, czyli zeszłoroczny król strzelców ligi belgijskiej. Mam nadzieję, że on też się odbuduje.

13

Kapustka dzisiaj premierowy gol. To jego trzeci występ w tym sezonie i drugi bardzo dobry. Liczę, że teraz już się Bartek odbuduje, bo przyda nam się na mundialu.

0

Ostatnio zagrał w reprezentacji dwa mecze i narazie żyje. Jestem dobrej myśli :)

0

Paulinho ma chyba trójkę (nie dam sobie głowy uciąć), więc dużo mu nie brakuje :D

0

Vermaelen powinien zagrać z Juventusem cały mecz, albo przynajmniej wejść na ostatnie 20-25 minut (przy dobrym wyniku).

1

Holandia- przeżywają kryzys już od kilku lat. Nie awansowali też (zresztą zadłużenia) na Euro 2016
USA- ta reprezentacja zawsze była przeciętna. Mieli parę przebłysków w ostatnich latach, ale nic więcej. Mimo to powinni sobie poradzić w eliminacjach z rywalami, z którymi grali.
Kamerun- nie śledzę afrykańskiej piłki, ale z tego co zdążyłem zauważyć jest ona bardzo nieprzewidywalna i dosyć wyrównana. Dlatego myślę, że brak awansu Kamerunu a awans np. Egiptu (nie wiem z kim grali w grupie) raczej nie można uznać za aż taka sensację.
WKS- to samo co u Kamerunu.
Włochy- tutaj sytuacja bardzo podobna do Holandii. Złote pokolenie z Tottim, De Pierro itd. wygasło. W eliminacjach trafili do trudnej grupy z Hiszpanią, dlatego awans do baraży można było uznać za dobry wynik. Niestety dla nich trafili w nich na mocną, grającą dobrą i odważną piłkę Szwecje, która przecież bardzo dobrze poradziła sobie w jednej z najsilniejszych jak nie najsilniejszej grupie w eliminacjach. Wygrali tam m.in. z Francją na wyjeździe, a w tabeli znaleźli się przed Holandią czy Bułgarią. Moim zdaniem ten wynik to też nie jest jakaś ogromna sensacja.
No i zostało Chile...
Tak, uważam, że to jest największa sensacja. 3 lata temu gdyby nie poprzeczka w 120 minucie to wyeliminowaliby Brazylię i awansowali do ćwierćfinału. Drużyna bardzo dobrze poukładana, mająca odpowiednich liderów na odpowiednich pozycjach (Bravo, Vidal, Alexis). No i biorąc pod uwagę to, że dali wyprzedzić się Peru czy beznadziejnie grającej Argentynie... Coś się w tej drużynie zepsuło, a szkoda, bo lubiłem patrzeć na ich grę.

0

Zamiast Miny powinni kupić, a raczej zakontraktować Gimeneza z Atletico, bo w czerwcu będzie wolnym zawodnikiem. To by rozwiązało kwestię doświadczenia, bo on jest już ograny w La Liga.

0

Feitag mial zeszły sezon słaby, zobaczymy jak w tym. Z Austriaków to oprócz Krafta w gronie faworytów widziałbym Schlierenzauera i Hayboecka. Z Polaków to wielka niewiadoma Kamil Stoch i miejmy nadzieję coraz lepszy Maciek Kot :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?