Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wellinger, Kraft, Tande, Peter Prevc, Domen Prevc (jego formy jestem szczególnie ciekaw, podobno nie dostał powołania na zawody w Wiśle), Kot, Stoch czy nawet Eisenbichler. Lista kandydatów jest długa, wszystko będzie zależało od formy i od nastawienia psychicznego. Nie wiem jak to z Kraftem jest, ale skoro mówisz, że przez te zmiany ma gorzej skakać no to dobrze, bo on był chyba największym rywalem Polaków :D
1
Nie.
4
Już za tydzień rozpoczyna się nowy sezon skoków narciarskich! I to ten szczególny, bo z igrzyskami olimpijskimi. Kto waszym zdaniem będzie bił się o kryształową kulę i o złoty medal na io? Ja mam przeczucie, że Kk wygra Wellinger. Jedynie musi popracować nad równymi skokami. W tamtym sezonie była przepaść między tym co skakał podczas TCS a tym co skakał od końca stycznia do końca sezonu. Drugie miejsce zajmie Kraft, a trzecie Maciek Kot. Liczę, że to będzie jego sezon. W tamtym roku miał wahania formy, potrafił wygrać z trzech konkursów dwa, a w następnym wypadł poza pierwszą 10. Mam nadzieję, że już ustabilizował formę i pokusi się o kilka zwycięstw, w tym może na inaugurację? Kto wie... Co do igrzysk to myślę, że tak ja je zdominował 4 lata temu Stoch tak teraz je zdominuje Kraft. Ale w drużynówce głównym faworytem jesteśmy my. Ciekawi mnie też forma właśnie Kamila Stocha, bo w maju stuknęła mu już 30. Liczę na dobry sezon w wykonaniu Polaków. W pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej PŚ obstawiam że znajdzie się Stoch i jak już wspomniałem Kot. Żyła i Kubacki mam nadzieję, że poza drugą dziesiątkę nie wypadną. Oczywiście to takie moje luźne przemyślenia, wszystko zweryfikuje forma skoczków. Z czasem zobaczymy jak to będzie :D
1
Muslery.
0
,,Wecino" :D
18
Zależy jak na to patrzeć. No bo w pewnym sensie tak, użycie siły to często nie jest właściwe rozwiązanie. Jednak w sytuacjach kiedy jest to niezbędne np. podczas samoobrony nie widzę problemu w jej użyciu.
11
Dotychczasowe statystyki w La Lidze
Najmniej straconych goli:
1. Barcelona (4)
2. Atletico Madryt (6)
3. Leganes (8)
4. Real Madryt (9)
5. Valencia, Villarreal i Sevilla (11)
Najwięcej straconych:
1. Las Palmas (28)
2. Eibar (25)
3. Malaga (23)
4. Real Sociedad (21)
5. Betis i Deportivo La Coruña (20)
Najwięcej strzelonych:
1. Barcelona i Valencia (30)
2. Real Sociedad (24)
3. Real Madryt i Celta Vigo (22)
4. Betis (21)
Najmniej strzelonych:
1. Alaves (5)
2. Eibar i Malaga (6)
3. Las Palmas (8)
4. Leganes i Español (9)
5. Athletic Bilbao (11)
Najlepsi strzelcy:
1. Messi (12)
2. Zaza (9)
3. Bakambu (8)
4. Rodrigo i Sanabria (7)
5. Aspas, Oyarzabal i Stuani (6)
Najlepsi asystenci:
1. Sisto (7)
2. Guardado (6)
3. Guedes (5)
4. Wass, Soler, Alba, Odriozola (4)
1
United chyba dopiero rok temu go kupił, plus doliczając fakt, że trenerem jest Mourinho to wątpię by go puścili za mniej niż 100 milionów.
Moim zdaniem powinniśmy się postarać o Koulibaliego z Napoli.
1
https://goo.gl/images/FUPqsM
1
Poważnie są tacy co myśleli, że Real nie rozwali Levante 5:0? :/
33
@Mekston
@Drahenfelst
@nimrod3
@Mizeria
,,Ależ" się zgraliście :D
0
Deulofeu jest ostatnio w dobrej formie, więc niech gra :)
1
Pique też słabo ostatnio.
0
No ale do meczu trzeba jakiś zgłosić, a to jest moja propozycja :)
0
Ter Stegen- Semedo, Mascherano, Umtiti, Alba- Roberto, Busquets, Denis- Messi, Suarez, Deulofeu
Chyba najlepszy możliwy skład na dzisiaj.
0
Myślę, że nikt raczej nie spodziewał się takiego obrotu spraw :P Ruska piłka jest jedyna w swoim rodzaju. Braki techniczne nadrabiają warunkami fizycznymi, no i ta nieprzewidywalność... Każdy może wygrać z każdym :D W dodatku tak jak u Ruskich bywa, specjalnie żeby zrobić Ci na złość oba gole strzelili w drugiej połowie ;)
0
I jak? Duże emocje były? Pogromcy wielkiego Zenita odpadli :(
0
Są tu jacyś dzisiejsi wagarowicze? :D Oglądał ktoś z was zapowiadany wczoraj przez Pana Orłowskiego Puchar Rosji? SKA Chabarowsk wygrał z Dynamo SPB 2:0 po golach Navalovskiego (61') i Markovica (72') :D
0
Umtiti dzisiaj niestety 2 poważne błędy, które mogły się źle skończyć :/
0
Zamieniłbym tylko miejscami Real z Bayernem. U Realu jednak ta ławka, którą stracili bardzo dużo znaczyła. W dodatku jeżeli Benzema i Ronaldo utrzymają swoją obecną formę to będą mieć naprawdę ciężko żeby wejść nawet do półfinału. Za Bayernem natomiast stoi przede wszystkim głód trofeów. Zwłaszcza Lewandowski, który przecież jeszcze LM nie wygrał, a w przyszłym roku skończy 30 lat... No i rzecz może nie decydująca, ale bardzo pomocna- Jupp Heynckes jako trener. To za jego sterami Bayern niszczył wszystko i wszystkich i jeśli Jupp znowu sobie wszystko poukłada tak jak chce i to odpali to myślę, że to oni wygrają LM w tym roku.
0
O wiele bardziej przeżywa się tragedie, która miała miejsce w miejscu dla nas bliskim. Też byłem kilka razy w tej galerii i też mam rodzinę w Stalowej Woli. Niesamowity stres i zmartwienie :/
0
Uff no to dobrze, że to daleko. Teraz właśnie obejrzałem sobie filmik i już coś kojarzę.
0
Na jakim osiedlu to było? Mam babcię i dziadka w Stalowej Woli (ok.5 minut od stadionu).
A co do samobójstw to u mnie w Lublinie też ostatnio dużo tego:
http://www.lublin112.pl/zyje-14-latek-ktory-plonal-wczoraj-czubach/
http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,20860084,lublin-mezczyzna-wypadl-z-balkonu-zginal-na-miejscu-samobojstwo.html
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/mezczyzna-zabil-narzeczona-a-potem-skoczyl-z-11-pietra/tz05nqc
Wszystkie na terenie mojego osiedla, a w całym Lublinie było tego jeszcze więcej...
1
,,Sędzio, przecież przed linią było'' :D
0
Belg*
4
Widzę, że cała czołówka już jest nominowana to ja dla odmiany chciałbym nominować Parpe. Przede wszystkim za jego genialne podsumowania dnia podczas okienka :D
0
Jedynie miał dobrą końcówkę, gdzie kilka razy dobrze powalczył. Mimo wszystko on jako pierwszy do zmiany. Strasznie nerwowy, miałem wrażenie, że momentami się dosłownie chwiał na nogach.
0
W drugiej połowie powinni wejść obowiązkowo Denis, Paulinho i Roberto
0
Facebook --> Oglądam La lige
0
- ,,Myślę, że MU przyjechał tutaj z myślą o zdobyciu jednego punktu i go uzyskał. My chcieliśmy sięgnąć po trzy i nam się to nie udało. Liverpool nie mógłby grać w ten sposób, ale dla Manchesteru jest to pewnie w porządku.''
- ,,To naprawdę trudne wyzwanie, gdy tej klasy zespół podchodzi do meczu z tak defensywnym nastawieniem. Ciężko stworzyć sobie wtedy 20 sytuacji. Ale kilka na pewno mieliśmy.''
Jurgen Klopp po dzisiejszym meczu z United.