Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gratulacje, byłeś pierwszy :D
1
No narobił nam Kamil ogromnych nadzieji :D chciałbym, żeby też Kubacki włączył się w walkę o podium całego TCS.
16
Kamil Stoch wygrał serię próbną! Skoczył 139,5 metra. Pozostałe miejsca Polaków:
10. Dawid Kubacki 131,5 m
15. Stefan Hula 128,5 m
21. Piotr Żyła 121,5 m
32. Maciej Kot 118 m
43. Tomasz Pilch 111 m
47. Jakub Wolny 109,5 m
0
Przyszedł do klubu z ogromną konkurencją. Myślę, że jakby był zawodnikiem pierwszego składu to przez sezon powinien się zaadaptować do Premier League. Jednak dla jego dobra powinien wrócić do La Ligi, którą dobrze zna i na pewno byłby tutaj jednym z lepszych piłkarzy jak rok temu w Maladze.
1
Oczywiście, że to bzdura.
0
Harry Potter przynajmniej raz w roku to obowiązek XD no i prawidłowo
3
Ja dokładnie tak samo, a moja ulubiona część to chyba Czara Ognia :)
14
Od dzisiaj po roku przerwy znowu będzie puszczana seria filmów Harrego Pottera na TVN. Już o 20:00 pierwsza część- ,,Harry Potter i Kamień filozoficzny".
Polecam umilić sobie czekanie na oficjalke z Coutinho :D
0
Przy lądowaniu zahaczył jedną nartą o drugą co spowodowało upadek. Piątek się mocno poobijał.
0
Miałem zaproszenia na trzy imprezy, ale choroba zwyciężyła :) czeka mnie mega fascynujący Sylwester z moim młodszym rodzeństwem i oglądanie fireworków przez okno :D
0
To było do przewidzenia.
W tamtym sezonie pierwszy klasyk odbył się o godzinie 16, a rewanż o 20:45.
Dwa sezony temu taka sama sytuacja. Trzy sezony temu pierwszy zaczął się o 18, drugi o 20:45. Rok wcześniej znowu tak samo...
Widać, że Tebas dba o azjatycki rynek, jednak rewanż chce podporządkować kibicom w Europie.
2
Usunęli kanał Żmudzkiego i nie ma nam kto skrótów robić :(
1
A Michael Jackson nadal żyje :)
0
Domyśliłem się, widać ten ból dupy i to myślenie: ,,Kristiano jest najlepszy, a kto myśli inaczej ten jest chory psychicznie".
Aż mi szkoda takich ludzi :D
33
Marcin Sikora:
1. Cristiano Ronaldo – ,,jeszcze nigdy jego wybór, nie był tak niepodważalny. Każdy kto uważa inaczej powinien udać się do lekarza bądź specjalisty."
Co ja właśnie przeczytałem... :D
1
Kontuzja.
0
Chociaż i tak prawdziwa szkoła życia to końcówki meczów Realu ze słabszymi rywalami kiedy właśnie są w takiej sytuacji. To co się tutaj wtedy dzieje... :D
3
Nie wiem czy też ktoś ma tak samo, ale ja od czasu pamiętnej remontady z PSG nie jestem pewny wyniku aż do ostatniej minuty doliczonego czasu (chyba, że prowadzimy jedną bramką to wtedy są nerwy do samego końca). Wcześniej to ok. 80- 85 minuty przy nie jakimś tak wysokim wyniku jak np. 2:0 byłem pewny zwycięstwa, ale to co się wydarzyło tego pamiętnego dnia kobiet po prostu mną wstrząsnęło. Podaję tutaj świeży przykład z dzisiejszego klasyku. Jest 89 minuta i rzut wolny dla Realu, a ja się trzęsę z nerwów, bo ewentualny gol oznacza nie pewny wynik i nerwy do samego końca. Wcześniej uważałem, że takie rzeczy dzieją się tylko w największych horrorach...
To co napisałem jest niby takie oczywiste, ale niesamowite jest to jak jeden mecz może całkowicie odmienić punkt widzenia na pewne sprawy :D
0
Spójrzcie gdzie ten bramkarz miał ręce, spokojnie pół metra za linią... Moim zdaniem był gol.
69
- Co oddziela ładne kobiety od brzydkich?
- Odra
:D
5
,,Oświetlona lubelska puszka kukurydzy" :D
http://t-eska.cdn.smcloud.net/regionalna/t/2/t/image/e722aaf4d7107ccbe1b7789f222d321fyY5efmTN-arty.JPG/ru-0-r-660,660-q-80-n-e722aaf4d7107ccbe1b7789f222d321fyY5efmTNarty.JPG
0
Zależy przez ile utrzyma się jego najlepsza forma. Ma 29 lat, a brakuje mu 102 goli. Moim zdaniem będzie mu ciężko, ale oczywiście trzymam kciuki :D
0
Do Pizzarro spokojnie doskoczy, powinien zaatakować trzecią pozycję.
0
Karny dla Evertonu!
0
Pierwsza runda skoków przeniesiona na 16:30...
0
Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że Bartek się podniesie bo przecież jeszcze niedawno zagrał dwa obiecujące mecze z Schalke i Wolfsburgiem :|
1
Oglądał ktoś Chievo- Roma? Jak zagrał Jaroszyński i Stępiński? Oraz wie ktoś czemu Kapustka dzisiaj nie powołany? Bo chyba coś przegapiłem :/
1
Bramkarze bez zmian, chociaż coś czuję, ze Cillessen odejdzie jak nie w tym roku to za rok.
Prawi obrońcy: Semedo i Palencia.
Środkowi obrońcy: Pique, Umtiti oraz dwóch nowych.
Lewi obrońcy: Cucurella i Digne/ Alba.
Mam nadzieję, że Palencia rozwinie się na tyle, że będzie mógł rywalizować z Semedo o pierwszy skład, a jak jeszcze Nelson poprawi grę w obronie to będzie super. Jako podstawowych środkowych obrońców widziałbym bym Umtitiego i kogoś nowego. Moi kandydaci z poza klubu to Koulibaly, De Ligt i Mina. Ja jestem za pierwszą dwójką, w tym Holendra kupić najlepiej w tym roku. Trzeba też jeszcze pamiętać, że wróci Marlon z wypożyczenia. No i mamy jeszcze tego 16-latka z Osasuny oraz Costasa z Barcy B. Jako rezerwowi nasz przyszły prezydent oraz drugi z nowych. Co do lewych obrońców to mam nadzieję, że za dwa lata Cucu będzie już na tyle dobry, żeby zagościć do pierwszego składu. Pożegnałbym się z Albą, który już powoli z sezonu na sezon będzie tracił swój największy atut czyli szybkość. Jako rezerwowego chciałbym Digne, ale on może też chcieć odejść, bo to jednak jest frustrujące przez 5 lat być tylko zmiennikiem, zwłaszcza w najlepszym wieku dla piłkarza.
Pivoci: dwóch Busquetsów.
Środkowi pomocnicy: Paulinho i Roberto,
Ofensywni pomocnicy: Maxi Lopez i Denis.
Oriol powoli wchodzi w buty Sergio. Na pozycji Rakitica króluje Roberto, a z ławki wchodzi 32- letni Paulinho, który gra ostatni/ przedostatni sezon w Barcelonie. Jako ofensywny pomocnik Maxi Lopez na zmianę z Denisem, zależy od formy (liczę, że Denis w końcu dostanie prawdziwą szansę i jego talent eksploduje).
Prawi skrzydłowi: Messi i Aleña
Napastnicy: nowy napastnik, zmiennik nowego napastnika czyli Suarez
Lewi skrzydłowi: Dembele i Arnaiz.
Jako fałszywy prawoskrzydłowy 33- letni Messi powoli ustępujący miejsca swojemu następcy czyli Aleñi. Na środek ataku trzeba kupić następcę Suareza, który będzie jego zmiennikiem. Moi kandydaci to Gabriel Jesus, Dolberg i Werner. Najbardziej bym chciał Jesusa, ale jego będzie bardzo ciężko wyciągnąć z City. No i na lewym skrzydle szaleje coraz lepszy Dembele, a jego zmiennikiem jest ,,nowy Pedro" czyli Arnaiz.
1
Aż 5 Polaków znalazło się w pierwszej 10 w kwalifikacjach do jutrzejszego konkursu indywidualnego w Titisee- Neustadt! Kubacki (2), Żyła (4), Stoch (5), Hula (6) i Kot (8), miazga! W 1 dziesiątce było jeszcze dwóch Niemców- Freitag (3) i Wellinger (9), dwóch Norwegów- Forfang (1) i Tande (6 ex aequo z Hulą) i jeden Szwajcar- Ammann (10).
A już dzisiaj o 16 konkurs drużynowy, mam nadzieję, że po udanych kwalifikacjach uda nam się odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie :)
4
Mogliśmy wyciągnąć w lecie Iñigo za 30 mln, ale nie bo po co skoro mieliśmy Masche i Verme...