0

Miałby ktoś skrót meczu Barcy B?

0

Ktoś tu chyba czegoś nie zrozumiał :D przejrzyj sobie ustawienia w jakich grały drużyny prowadzone przez Sampaolego i zobacz kiedy ostatnio stawiał na czwórkę obrońców. Maksymalnie było ich 3, a w większości przypadków nawet dwóch ;)

0

Sampaoli i 4 obrońców xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Porównaj sobie odległości jakie uzyskali Błachut oraz Stoch i wyciągnij wnioski ;)

0

To była chyba finał sezonu, jeśli dobrze pamiętam. Obejrzałem wtedy 3 odcinki z rzędu, została mi gdzieś niecała godzina do wyjścia, więc postanowiłem obejrzeć jeszcze ten jeden... i to była zła decyzja. Nie pamiętam czy kiedykolwiek nudziłem się tak bardzo jak podczas oglądania tego odcinka :D

3

Odcinek, w którym przez cały czas ganiali za muchą

23

Uwaga! Nastąpiła korekta w polskim składzie na Igrzyska w Pjongczang! Do mających już pewne miejsce w składzie Stefana Huli, Dawida Kubackiego, Macieja Kota i Piotra Żyły dołączy Igor Błachut, który zastąpi ostatnio w beznadziejnej dyspozycji Kamila Stocha. Kamil ostatnio nie błyszczy formą. W Zakopanem zajął 38 miejsce, przez co znacznie spadł w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, a we wczorajszym treningu w Willingen Kamil zajął 36 miejsce. Stefan Horngacher twierdzi, że słaba forma Kamila to nie jest przypadek i lepiej będzie jeśli nie wystąpi na Igrzyskach. Do Pjongczangu jednak pojedzie, ale nie w roli skoczka a... komentatora. Ostatnio skomentował konkurs, w którym Igor Błachut zapewnił sobie wyjazd na Igrzyska i poszło mu świetnie :D

https://mobile.twitter.com/Eurosport_PL/status/959494650066231301/video/1

3

Rok temu to on chyba nie pił :D

0

Alaves*

1

W la liga ten bilans jest taki ujemny przez Cou :D

0

Tu raczej chodzi o ostatnie zdanie jego wypowiedzi: ,,nigdy nie przeszedłbym na tę drugą stronę''.
Powiedział, że nigdy nie przejdzie do odwiecznego rywala, a jednak to zrobił.

34

30.04.2014 ➡ Inigo Martinez: - Nie sądzę, by Athletic zaoferował największemu wrogowi 30 milionów euro. W ogóle o tym nie myślę. Nigdy nie przeszedłbym na tę drugą stronę.

30.01.2018 ➡ Inigo Martinez przenosi się z Realu Sociedad do lokalnego rywala, Athleticu, który zapłacił za niego dokładnie 32 miliony euro.

14


:D

0

Co to za wieś? (Bardziej o region mi chodzi)

0

0

Czemu niby? Stoch już i tak stracił, reszta jego rywali też nie jest wysoko, a w drugiej serii mogliby odpalić i awansować. W dodatku Hula prowadzi :) niech już się tak skończy.

1

Oby nie było drugiej serii.

3

Oczywiście, że jest szansa, jednak skoro nikt już mu nie ruszy na pomoc, to nie ma to większego znaczenia :( pokój jego duszy.

0

Niestety małe szanse na skoki dzisiaj, za silny wiatr :(

1

Miejmy nadzieję, że u mnie też będzie :)

0

Jeśli to do mnie pytanie, to tak :)

4

Narazie tylko gimnazjalny :D

0

Kurde, tak patrzę na wyniki serii próbnej i ciekawy konkurs się szykuje w Zakopanem... a tu trzeba o 16:30 spadać na bal :/

0

No widzisz, to u mnie zupełnie na odwrót :D 4, 7(2) i 6 na podium, a 3 moim zdaniem najgorsza (choć też bardzo dobra).

1

2 połowa 7 częściej jest u mnie na drugim miejscu :D

10

Już za godzinę na TVN Czara Ognia- moim zdaniem najlepsza część Harrego Pottera

1

Jutro 13:00.

3

Ja tego Zidane nie rozumiem... Liga już praktycznie przegrana, w lidze mistrzów dostali jak narazie zespół poza ich zasięgiem, wiec jedyną ich szansą na puchar w tym sezonie był Puchar Króla... a on wystawia rezerwy na nierozstrzygnięty mecz... Ale jak to się mówi: ,,chwili trwają" :D

4

Leganes, jak awansujecie dam wam lajka na Facebooku! Warto :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?