Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miałby ktoś skrót meczu Barcy B?
0
Ktoś tu chyba czegoś nie zrozumiał :D przejrzyj sobie ustawienia w jakich grały drużyny prowadzone przez Sampaolego i zobacz kiedy ostatnio stawiał na czwórkę obrońców. Maksymalnie było ich 3, a w większości przypadków nawet dwóch ;)
0
Sampaoli i 4 obrońców xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Porównaj sobie odległości jakie uzyskali Błachut oraz Stoch i wyciągnij wnioski ;)
0
To była chyba finał sezonu, jeśli dobrze pamiętam. Obejrzałem wtedy 3 odcinki z rzędu, została mi gdzieś niecała godzina do wyjścia, więc postanowiłem obejrzeć jeszcze ten jeden... i to była zła decyzja. Nie pamiętam czy kiedykolwiek nudziłem się tak bardzo jak podczas oglądania tego odcinka :D
3
Odcinek, w którym przez cały czas ganiali za muchą
23
Uwaga! Nastąpiła korekta w polskim składzie na Igrzyska w Pjongczang! Do mających już pewne miejsce w składzie Stefana Huli, Dawida Kubackiego, Macieja Kota i Piotra Żyły dołączy Igor Błachut, który zastąpi ostatnio w beznadziejnej dyspozycji Kamila Stocha. Kamil ostatnio nie błyszczy formą. W Zakopanem zajął 38 miejsce, przez co znacznie spadł w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, a we wczorajszym treningu w Willingen Kamil zajął 36 miejsce. Stefan Horngacher twierdzi, że słaba forma Kamila to nie jest przypadek i lepiej będzie jeśli nie wystąpi na Igrzyskach. Do Pjongczangu jednak pojedzie, ale nie w roli skoczka a... komentatora. Ostatnio skomentował konkurs, w którym Igor Błachut zapewnił sobie wyjazd na Igrzyska i poszło mu świetnie :D
https://mobile.twitter.com/Eurosport_PL/status/959494650066231301/video/1
3
Rok temu to on chyba nie pił :D
0
Alaves*
1
W la liga ten bilans jest taki ujemny przez Cou :D
0
Tu raczej chodzi o ostatnie zdanie jego wypowiedzi: ,,nigdy nie przeszedłbym na tę drugą stronę''.
Powiedział, że nigdy nie przejdzie do odwiecznego rywala, a jednak to zrobił.
34
30.04.2014 ➡ Inigo Martinez: - Nie sądzę, by Athletic zaoferował największemu wrogowi 30 milionów euro. W ogóle o tym nie myślę. Nigdy nie przeszedłbym na tę drugą stronę.
30.01.2018 ➡ Inigo Martinez przenosi się z Realu Sociedad do lokalnego rywala, Athleticu, który zapłacił za niego dokładnie 32 miliony euro.
14
:D
0
Co to za wieś? (Bardziej o region mi chodzi)
0
0
Czemu niby? Stoch już i tak stracił, reszta jego rywali też nie jest wysoko, a w drugiej serii mogliby odpalić i awansować. W dodatku Hula prowadzi :) niech już się tak skończy.
1
Oby nie było drugiej serii.
3
Oczywiście, że jest szansa, jednak skoro nikt już mu nie ruszy na pomoc, to nie ma to większego znaczenia :( pokój jego duszy.
0
Niestety małe szanse na skoki dzisiaj, za silny wiatr :(
1
Miejmy nadzieję, że u mnie też będzie :)
0
Jeśli to do mnie pytanie, to tak :)
4
Narazie tylko gimnazjalny :D
0
Kurde, tak patrzę na wyniki serii próbnej i ciekawy konkurs się szykuje w Zakopanem... a tu trzeba o 16:30 spadać na bal :/
0
No widzisz, to u mnie zupełnie na odwrót :D 4, 7(2) i 6 na podium, a 3 moim zdaniem najgorsza (choć też bardzo dobra).
1
2 połowa 7 częściej jest u mnie na drugim miejscu :D
10
Już za godzinę na TVN Czara Ognia- moim zdaniem najlepsza część Harrego Pottera
1
Jutro 13:00.
3
Ja tego Zidane nie rozumiem... Liga już praktycznie przegrana, w lidze mistrzów dostali jak narazie zespół poza ich zasięgiem, wiec jedyną ich szansą na puchar w tym sezonie był Puchar Króla... a on wystawia rezerwy na nierozstrzygnięty mecz... Ale jak to się mówi: ,,chwili trwają" :D
4
Leganes, jak awansujecie dam wam lajka na Facebooku! Warto :D