Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat w czerwcu będę w Kadyksie to wybadam nowego rywala :D
1
,,W serii próbnej najdalej poszybował Andreas Wellinger. Mistrz olimpijski z normalnej skoczni wylądował na 128 metrze i o 4,7 pkt. wyprzedził Norwega Roberta Johanssona (125 m). Trzeci był Kamil Stoch (126 m), zaś czwarty - Dawid Kubacki (126,5 m). Na kolejnych pozycjach sklasyfikowani zostali Michael Hayboeck (124,5 m), Richard Freitag (126 m), Andreas Stjernen (125 m), Markus Eisenbichler (125 m) oraz Stefan Kraft (127,5 m). Czołową dziesiątkę zamknął Johann Andre Forfang (122,5 m). Maciej Kot po skoku na odległość 118 m był dziewiętnasty, dwie lokaty przed Stefanem Hulą (116 m). W klasyfikacji drużynowej serii próbnej najlepsi okazali się Niemcy (332,9 pkt.) przed Norwegią (330,3 pkt.) i Polską (313,9 pkt.)."
Skijumping.pl
Trudno będzie oczekiwać dzisiaj zwycięstwa. Na pewno nie przy takich skokach Huli. Kot też mógłby ciut dalej skoczyć.
3
Ja porównałbym to tak:
Kryształowa Kula- Liga
TCS- Puchar Króla
Mistrzostwa Świata- Liga Mistrzów
Igrzyska- Mundial
:D
Ja też mam nadzieję, że Stoch wygra KK w tym roku, bo to będzie potwierdzenie tego, że dominował cały sezon.
53
Jak zobaczyłem tytuł to się ucieszyłem. Jednak jak przeczytałem, że uczyć korzystania z VAR będą Żelazko Carballo i Klops Gomez to mam obawy jak to będzie funkcjonować i to duże...
0
Edit: myślałem, że chodzi o ligę bez porażki
1
Dla wszystkich, którzy nie wiedzą jeszcze o co chodzi z tym ,,how was Spain?"
Taka reklama pojawia się przed, w przerwie i po każdym meczu La Ligi.
Ps. Tylko, że teraz jest trochę skrócona wersja.
1
Reklama reklamująca la lige ;)
1
Reklama reklamująca la lige na eleven ;)
1
Made my day :D
0
Może odinstaluj i zainstaluj ponownie?
0
Legia to niech w końcu zacznie robić normalne transfery, a nie 35 latków z Chorwacji, albo nonameów z Ameryki :|
0
Jagiellonia lider i 3 punkty przewagi nad Legią po tej kolejce. Myślicie, że mają szansę na mistrza? Moim zdaniem jednak to Legia nim zostanie.
0
Pamiętam jak chyba sezon albo dwa sezony temu był u nas na Camp Nou na meczu ze Sportingiem Gijon (?). Komentatorzy o nim wspominali.
Wielka szkoda, ale na każdego kiedyś przyjdzie czas :/ pokój jego duszy (*)
0
Zareagowała, że to ,,ich sprawa prywatna i żeby o tym nie mówić" po czym media zaczęły nagłaśniać tą sprawę i pani Justyna napisała to co napisała.
0
Dobrze by było sobie ich zaklepać już w tym roku i np jeszcze na rok wypożyczyć do Ajaxu. Chyba, że Vermaelen faktycznie odejdzie to De Ligt mógłby już zostać.
0
Najpierw media zrobiły sensacje, bo tytuł ,,Żyła ma kochankę" dobrze się sprzeda. Żona dopiero później dodała swoje trzy grosze i to było już naprawdę żałosne :/
24
,,no i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo:-/ a odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziewe:-/ moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach. nie zamierzam już komętować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i prosze o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem." -Piotr Żyła na Facebooku.
Strasznie nie lubię jak media włażą w życie prywatne sportowca. Dobrze, że Piotrek to wyjaśnił.
0
Głupi ten Neymar, nie przewidział tego :/
0
Wszystko da się wytłumaczyć. Przecież gdyby nie ten gol ze spalonego to Arsenal zrobiłby remontade i wygrał 3:2. Jak pech to pech Panie Wenger :D
0
Mnie tam bardziej zastanawia czemu Benzema tyle gra zamiast np Asensio xd
Ps. Paco będzie miał niedługo dwie szanse żeby się wykazać. Pewnie w czwartek z Las Palmas i jak Suarez się wykartkuje czyli pewnie to nastąpi w ciągu następnych 3 kolejek.
0
Kapustka jak zacznie grać w klubie to na MŚ będzie naszym pierwszym zmiennikiem.
0
Jeżeli czuje się Polakiem to czemu nie. Były już Obraniaki, Perquisy i Boenische, więc nie widzę przeszkód dlaczego i on nie mógłby dostać szansy.
24
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28167777_524698901246093_3387398708340149875_n.jpg?oh=f216c10eac36fdd333c5842d0359720d&oe=5B130B47
:D
0
Na tej stronie pisze, że w wieku 89 lat. Nie wiem, może się pomylili.
0
To informacja z przed kilku godzin, ale ja tego na LR nie widziałem (możliwe, że było), więc jakby ktoś nie słyszał:
https://www.sport.es/es/noticias/barca/fallecio-antonio-cuccittini-abuelo-messi-6647975
We wtorek w wieku 89 lat zmarł Antonio Cuccittini- dziadek Leo Messiego.
Pokój jego duszy (*)
0
Jeżeli ten Ney odpadnie w ⅛ LM to nie sądzę.
0
To ich stare boisko, zanim jeszcze przenieśli się do Cornelli :D
1
Z jednej strony prawda, Messi to Messi, z nim nigdy nic nie wiadomo. Albo zaraz strzeli gola po rajdzie przez pół boiska, albo pośle takie podanie, że akcja z sektora pod naszą bramką przeniesie się do sektora Alby po polem karnym rywala. Jednak trzeba to powiedzieć, Messi to też człowiek, który też potrzebuje odpoczynku zwłaszcza w tak morderczym sezonie jak ten (mundial). W dodatku Leo był ostatnio nieco pod formą, chyba sześć meczy z rzędu bez gola... Na pewno jeden cały mecz na ławce dobrze mu zrobi, w razie potrzeby (odpukać) wejdzie dzisiaj w drugiej połowie. Ja się ciesze, że Messi dostaje w końcu normalny odpoczynek, a nie jak to było za Lucho, kiedy wpuszczał za któregoś pomocnika Pedro i Messi sobie wtedy po prostu chodził po boisku.
0
Uważam, że możemy się dzisiaj spodziewać coś na wzór tego: MATS- Semedo, Verma, Umtiti, Alba- Busi, Rakitic, Roberto/Iniesta- Dembele, Suarez, Coutinho
W pierwszym meczu z Gironą było zastosowane indywidualne krycie Leo. Myślę, że Valverde ma to w pamięci, dlatego dziś da odpocząć Messiemu. Na konferencji była też mowa o odpoczynku dla Suareza, ale wtedy by przecież powołał Paco. Licżę na dobry wynik do przerwy, żeby w drugiej połowie za Luisa mógł wejść na przykład Vidal.
2
To kwestia gustu :) jednak u Harrego jest coś takiego, że już od małego czujesz ten klimat. Opowieść zaczyna się gdy Harry kończył jedenaście lat i ta część jest bardziej przeznaczona dla dzieci. Natomiast w ostatniej części Harry był już tuż przed czterdziestką i to jest właśnie ten typ filmu, który wydaje się, że się ciągnie przez całe życie. Genialny pomysł Rowling.
Oglądałem już HP tyle razy... i nawet się nie zapowiada żeby mi się znudził :D