Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śledzisz może Serie A? Jak tam się spisują nasi rodacy? Bereś, Linetty, Kownaś i Zielu. Szczęsny to słyszałem, że dobrze, a Milik to chyba jeden mecz dopiero zagrał po kontuzji.
7
Mam nadzieję, że zagra Alcacer. Chciałbym coś w stylu: Ter Stegen- Roberto, Pique, Umtiti, Digne*- Rakitic, Paulinho, Coutinho- Messi, Alcacer, Dembele
*Wolę żeby zagrał Digne, niż żeby uraz Alby z meczu z Chelsea się pogłębił.
0
U mnie domofon nie działa bo... zamarzł :D (też Lublin)
2
Takk. Też mieszkam właśnie w Lublinie. Jest taki śnieg, że drzwi od klatki schodowej się nie dało otworzyć i musiałem zejść na dół żeby moja mama mogła wejść. Ale to nie wszystko. Mój tata o 15 wyjechał busem z Warszawy. Normalnie by jechał maksymalnie 2,5 godziny, a jak dzwoniłem do niego pół godziny temu to powiedział, że zostało mu jeszcze 60 km... Masakra.
10
Dokładnie 20 minut, ale ani trochę nie żałuję :)
3
Miałem taki pomysł, ale już nabrałem za dużej ochoty na te chipsy :D
159
Muszę się wam pochwalić, jestem mistrzem zemsty :D
Byłem dzisiaj w sklepie kupić czekoladę. Kosztowała ona 3.69 zł. Ja miałem w srebrnych monetach tylko 3.60 zł. Udało mi się z żółtych jakie odkopałem z portfela uzbierać jeszcze 7 groszy. Pytam się kasjerki czy może być bez dwóch groszy... a ona mówi, że nie. Albo płacę całość albo odkładam na półkę :) no to nie miałem wejścia, musiałem odłożyć. Już całkowicie pomijam fakt ile to już razy brałem resztę bez grosika i to w tym sklepie i w tej kasie :))
Wróciłem do domu, wziąłem skarbonkę i wysypałem wszystkie swoje jednogroszówki. Wziąłem z nich 4.50 zł i wróciłem do tego sklepu. Wróciłem po swoją czekoladę i wziąłem jeszcze chipsy. Idę do tej samej kasy, kiedy nadchodzi moja kolej mówię (ta sama kasjerka jeszcze była): dzień dobry, ja tutaj byłem 15 minut temu ale zabrakło mi 2 groszy na czekoladę. Teraz już je doniosłem. Kasjerka odpowiada: wiem, pamiętam pana. I w tym właśnie momencie oprócz wcześniejszych 1.60 zł wysypałem wszystkie jednogroszówki jakie wziąłem. Liczyła je z 7 minut, a jej mina bezcenna :D
0
A no dobra. Pomylił mi się Paulinho z Cesarem Rodriguezem :D wtedy to była Granada i wygraliśmy 5:3 :)
0
A to nie była przypadkiem Granada?
2
,,Prawo udziału w rozgrywkach można było uzyskać poprzez:
-zajęcie odpowiedniego miejsca w tabeli ligowej,
-zwycięstwo w edycji 2017/2018 Ligi Mistrzów UEFA (jeśli zdobywca tego trofeum nie uzyska miejsca w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy UEFA 2018/2019 dzięki pozycji zajętej w rozgrywkach krajowych),
-zwycięstwo w edycji 2017/2018 Ligi Europy UEFA (jeśli zdobywca tego trofeum nie uzyska miejsca w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy UEFA 2018/2019 dzięki pozycji zajętej w rozgrywkach krajowych)."
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrzów_UEFA_(2018/2019)
Wychodzi na to, że miejsce w Lidze Mistrzów jest przyznawane tylko wtedy kiedy nie zakwalifikowało się poprzez ligę. Jeżeli jednak ktoś zwycięży w LM i zajmie odpowiednie miejsce w lidze to to miejsce chyba przechodzi na najwyższą ligę, która nie dostała maksymalnej liczby miejsc (czyt.4), ale tego nie jestem pewny, trzeba by było gdzieś sprawdzić.
1
Nie, wchodzą: Barca, Atleti i trzecia z czwartą drużyną ligi (czyli najprawdopodobniej Real i Valencia)
1
-Latem zacznie zmieniać się struktura wiekowa – mówi prezes klubu Dariusz Mioduski. I wymienia młodych zawodników, którzy za pół roku mają stanowić o sile pierwszej drużyny.
– Szymański, Michalak, Majecki, Wieteska, Żyro. Latem wszyscy mogą znaleźć się w pierwszym zespole Legii, ale właśnie dzięki temu, że mamy szeroką kadrę, doświadczonych graczy, to będziemy mogli ich rozsądnie wprowadzać. Struktura wiekowa zacznie się systematycznie zmieniać. Inne kluby często stawiają na wychowanków z konieczności, nie raz za mocno eksploatując młodych graczy. My mamy komfort, by wprowadzać ich rozsądnie, przygotowywać do gry na najwyższym poziomie. Bo dla Sebastiana Szymańskiego, w przyszłości wielkim osiągnięciem nie będzie gra w pierwszym składzie Legii, a występy w podstawowej jedenastce Borussii Dortmund czy Bayernu Monachium. I jeśli odpowiednio nim pokierujemy, ma większe szanse, że tak się stanie – twierdzi prezes Legii.
Przegląd Sportowy
Ciekawie to wygląda. Im więcej Polaków w w pierwszym składzie co by nie mówić najlepszego polskiego klubu tym lepiej.
0
Czy tylko mi ten z tyłu przypomina Terrego tylko o 25 lat starszego? Xdd
9
Maciej Rybus z bramką przeciwko Materacom w LE!
https://footroll.pl/footlol/video/3521,rybus-laduje-gola-z-atletico-madryt-w-le-video
0
Sława na fcbarca.com ci nie wystarcza? :D
17
A tymczasem na TVP porównują Stocha do Messiego :D
1
Tylko, że w meczu z PSG upadek spowodowało uderzenie Suareza w łydkę:
0
1. Dla nas łatwy rywal
2. Zdaje się najmocniejszy dla Realu
3. Jeden z dwóch ciężkich przeciwników zostaje wyeliminowany
4. Dwie drużyny grające ofensywną piłkę, właśnie dla takich meczy ogląda się LM
Moim zdaniem byłby to idealny scenariusz, ale wiadomo każdy ma swoją opinię :)
25
AS Roma- FC Barcelona
Real Madryt- Manchester City
Bayern Monachium- Juventus
Sevilla- Liverpool
Moje wymarzone pary :D
4
Szpakowski nie wzbudza we mnie żadnych emocji. W dodatku te liczne pomyłki. Oczywiście, że wybieram C+ zwłaszcza, że komentuje dzisiaj Rafał Wolski, który jest moim zdaniem genialnym komentatorem :)
0
Był* :(
0
Z Ligą Mistrzów to się trochę pośpieszyłeś, ale spokojnie ćwierćfinał/półfinał można by było ugrać.
9
Jeżeli nie powtórzy się sytuacja z Oslo to o Kamila jestem spokojny. Dawid też powinien dać radę. Niestety Stefan słabo sobie radzi pod presją, ale mam nadzieję, że tym razem da radę. Trzymam kciuki za wszystkich Polaków, żeby udało się zrobić dzisiaj coś historycznego!
1
Zawsze jak je jem to je mieszam xd inaczej to nie jest już to samo :D
12
Nie.
0
1. Messi
2. Neymar
3. Suarez
4. De Bruyne
5. Lewandowski
6. Ronaldo
7. Griezmann
8. Hazard
9. Busquets
10. De Gea/Ter Stegen (moim zdaniem równi)
0
Ehh ale ja głupi jestem.
0
Wiesz jaka jest polska mentalność, ,,obywatelom wszystko wolno" :/
Poza tym kto chce pracować to chyba można by się jakoś dogadać z szefem?
1
Visca el Barca!
0
No to chyba dobrze, jest szansa że go spotkasz na trybunach :D