Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie są szanse, że wakacyjne mecze będą z kibicami? Bo chodziły słuchy, że bez nich
0
@micchu Rap Klub to nie jest zbyt inteligentna muzyka :D raczej właśnie taka chwytliwa do potańczenia.
Obczaj sobie koniecznie Sariusa, zwłaszcza najnowszą płytę, a także Kartkyego i Quebo oczywiście.
Też nie byłem długo przekonany do polskiego rapu, ale można powiedzieć, że jednak Sarius z pomocą ww dwójki mnie trochę do tego przekonali :p
25
Człowiek z powodu kwarantannowej nudy nawet hasło do fcbarca.com po dwóch latach sobie przypomniał :D
Witajcie wszyscy!
1
Postaw na to, że zostajesz w Atletico :D
0
Haha ciekawe niby w czym. 4 świetnych zawodników na 3 pozycje to najlepsze co się może trafić. Sezon jest długi na pewno każdy otrzyma zadowalającą go liczbę minut, a nawet i więcej... Dembele to nasza przyszłość. Rozegra bardzo dużo meczów, podobnie jak Suarez i Griezmann. Jestem tego pewien. Jedyna możliwość, po której skończy na ławie to po prostu słaba forma.
0
Sorry, ale tak to niczego nie wygramy. Paulinho i Roberto to zdecydowanie za mało jak na taki klub jak Barca. Mówisz, że będziemy rotować wychowankami. No to teraz wymień kim? Jedynie Alena się do tego nadaje (zresztą już przecież oficjalnie od przyszłego sezonu będzie w pierwszej drużynie. Są jeszcze Oriol, Abel, Cucu, Palencia, Puig, ale przecież nie na cały sezon... Powinni dostać maksymalnie około 5 meczy. Resztę niech grają w drugiej drużynie. Pamiętasz co się stało z Munirem? Za szybko awansował do pierwszej, co na dłuższą metę się nie sprawdziło.
Nawet zakładając, że pozbywamy się właśnie takich graczy, których wymieniłeś trzeba jeszcze z 5 dokupić/awansować.
Cillessen- Mina, Vermaelen, jakiś rezerwowy boczny obrońca, Roberto, Paulinho, Arthur, Alena, jakiś skrzydłowy, Griezmann i dopiero można grać...
Football się zmienia, taka wąska ławka, o której pisałeś to samobójstwo. A wypełnianie takiej luki jeszcze nie ukształtowanymi wychowankami powinno być karalne.
4
Na ławce czterech graczy z pola, w tym wielka nie wiadoma czyli Mina. Kolega chyba zamierza walczyć o Ligę Europy :D
0
Chodziło o to, żeby napisać słownie. Cóż to i tak każdy wiedział, także zbyt to nam nie pomogło :P
0
Jeden z przykładów zadania z tworzenia liczebników na moim dzisiejszym sprawdzianie z angielskiego:
a) Arsenal will finish (4th)..... this year.
Moja pani nauczycielka jakaś zacofana jest :D
1
Nie dość, że była moją ulubioną bohaterką z całego serialu to teraz jeszcze to :D
0
Lewy, Milik, Teo, Kownaś- oni wszyscy są lepsi od Wilczka ;)
0
Jestem :)
0
Bardziej tu pisałem pod kątem wahadłowych, bo raczej tak będziemy grać. No i właśnie Kurzawa na tym wahadle w reprezentacji grał.
1
Został tylko jeden dzień do ogłoszenia szerokiej kadry Reprezentacji Polski na Mundial. Na liście znajdzie się 35 graczy. Z mojej strony powinno to wyglądać mniej więcej tak:
Bramkarze- 4
Obrońcy- 13
Środkowi pomocnicy- 7
Skrzydłowi- 6
Napastnicy- 5
(z gwiazdką zaznaczeni pewniaki do oficjalnej kadry na MŚ)
Bramkarze:
1. Wojciech Szczęsny*
2. Łukasz Fabiański*
3. Łukasz Skorupski
4. Bartosz Białkowski
Do Rosji pojedzie 3. Szczęsny i Fabiański to jak wiadomo pewniaki. Ciekawa rywalizacja się szykuje, pomiędzy Skorupskim, a Białkowskim. Nawałka nie raz już udowodnił, że przewagę mają ci co grają w klubach. Skorupski grzeje ławę w Romie, a Białkowski regularnie gra w Championship.
Obrońcy:
1. Łukasz Piszczek*
2. Bartosz Bereszyński*
3. Tomasz Kędziora
4. Kamil Glik*
5. Michał Pazdan*
6. Jan Bednarek
7. Marcin Kamiński
8. Thiago Cionek
9. Bartosz Salamon
10. Maciej Rybus*
11. Artur Jędrzejczyk
12. Paweł Jaroszyński
13. Rafał Kurzawa
2po, 4śo i 2lo najprawdopodobniej dostanie bilet do Rosji. Spośród trójki prawych obrońców Kędziora jest zdecydowanie najsłabszy. A co do środkowych obrońców to moim zdaniem powinni jechać oprócz zagwiazdkowanych jeszcze Bednarek i Kamiński. Bednarek zasłużył sobie na to końcówką sezonu, natomiast Kamiński mimo słabego marcowego meczu w kadrze pokazał, że zasługuje na powołanie. Ostatnio gra w kratkę, ale na początku sezonu był nietykalny w pierwszym składzie Stuttgartu. Czas na lewych obrońców. Wiadomo w jak słabej formie jest Jędrzejczyk i jak młodym graczem jest Jaroszyński. Natomiast brak ogrania w tych ważnych meczach Kurzawy również jest sporą przeszkodą. Spośród tej trójki zastanawiam się pomiędzy Jaroszyńskim i Kurzawą. Paweł wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie Chievo Verona. Nie wiem tylko jak tam z jego formą, ale z tego co pokazuje transfermarket to gra, a to jest najważniejsze. Z kolei Rafał udowodnił jak dobre ma dośrodkowania, co na MŚ może się bardzo przydać.
Środkowi pomocnicy:
1. Grzegorz Krychowiak*
2. Karol Linetty*
3. Piotr Zieliński*
4. Jacek Góralski
5. Taras Romanczuk
6. Krzysztof Mączyński
7. Mateusz Klich
Moim zdaniem Nawałka powinien wziąć pięciu z nich. I to akurat w takiej kolejności, której napisałem. Mączyński to samo co Jędrzejczyk- gra po prostu słabo. Klicha to nawet nie wiem czy Nawałka bierze pod uwagę, ale chyba nie. Romanczuk udowodnił w marcu jak dużo nam może dać. Natomiast Góralski to byłby taki polski Kante :D Jedynie martwi brak rytmu meczowego Krychowiaka.
Skrzydłowi:
1. Kamil Grosicki*
2. Jakub Błaszczykowski*
3. Maciej Makuszewski
4. Sławomir Peszko
5. Paweł Wszołek
6. Przemysław Frankowski
Grosicki to wiadomo. Błaszczykowski ma problemy z graniem, ale na Euro 2016 udowodnił, że mimo iż cały sezon nie gra w klubie to w Reprezentacji daje z siebie wszystko. Oprócz nich powinno pojechać jeszcze dwóch. No i szczerze mówiąc to jedyna formacja, na której każdy ma w miarę równe szanse na wyjazd do Rosji. Jeszcze niedawno uważałem, że trzecim skrzydłowym powinien być Makuszewski. Ale teraz nie wiadomo jak tam z jego rehabilitacją i formą po zerwanych więzadłach. Peszko jest ważny dla kadry ze względu na atmosferę. Wszołek rozgrywa wydaje mi się, że dosyć dobry sezon w II lidze angielskiej. Natomiast Frankowski to przyszłość kadry. Już w marcowych sparingach bardzo mi się podobała jego gra. Naprawdę spośród skrzydłowych Nawałka będzie miał spory ból głowy. Coś mi mówi jednak, że oprócz Grosika i Kuby powoła Peszke (ze względu na atmosferę) i Makuszewskiego (chyba, że nie zdąży się wyleczyć).
Napastnicy:
1. Robert Lewandowski*
2. Arkadiusz Milik*
3. Łukasz Teodorczyk
4. Dawid Kownacki
5. Kamil Wilczek
Powinno pojechać trzech z nich. Robert wiadomo. Milik moim zdaniem też pewniak. Jest bardzo ważnym graczem. Potrafi się cofnąć i rozegrać. Bardzo urozmaiciłby tutaj pole taktyczne. Jako trzeciego napastnika postawiłbym tutaj na Teodorczyka. Jest doświadczony, silny i po fatalnej pierwszej połowie sezonu teraz wydaje się, że złapał formę. Dawid natomiast jest jeszcze młody i swoją szansę na pewno kiedyś dostanie, a Wilczek jest po prostu za słaby.
0
Takie to się obowiązkowo pamięta :D
0
Zostały już tylko dwie godziny cules!
Szybko zleci z nauką hiszpańskich słówek, a wśród nich takie okazy jak np. ,,postawić kieliszek'' (poner una copa) :D
Czego to uczą już w tych szkołach :P
1
Przyjdzie Griezmann wraz z Thiago i co roku będziemy wygrywać tryplet. Tylko obyśmy znowu nie sięgnęli dna jakim jest wygranie dubletu...
0
Miejmy nadzieję na szybkie wprowadzenie VAR'u. Może to jakoś poprawi sytuację, chociaż narazie na to się nie zanosi :/
2
Chyba nie zrozumiałeś mojego przesłania :D Nie o to tutaj chodzi, żeby pokazać jak to cierpieliśmy w 2014 roku, bo sędzia nie zauważył symulki Ronaldo :P Chciałem pokazać jacy ludzie są stronniczy i zaślepieni. Te odszukane błędy sędziowskie z przed paru lat miały pokazać jak kibice Realu reagują na wypominaną pomoc ich drużynie. A reagują podając przykłady, w których rzekomo sędziowie pomogli Barcie z przed 10 lat :D (które i tak nie są aż tak oczywiste jak błędy na korzyść Realu ;)
Nikt tutaj nie wywołuje gównoburzy, a już broń Boże nie ja :D Spokojnej nocy :)
0
Takich sytuacji było milion, mógłbym je wymieniać do rana :)
1
Tu nawet nie chodzi tylko o kibiców Królewskich. To jeszcze bym jakoś zniósł. Jednak w internecie 90% ludzi (nie licząc tych za Barcą i za Realem), którzy są kibicami powiedzmy np. Bayernu, Juve czy Chelsea wprost gardzi Blaugrana... Zostają nam wypominane pomyłki sędziów z przed 10 lat, albo ten nieszczęsny rewanż z PSG, który został okrzyknięty mianem ,,skandalu wszechczasów'' (już nawet nie wspominam, że od tego czasu widziałem 15 innych meczy, w którym sędziowie popełniali jeszcze większe błędy. Ale o tym oczywiście cisza). To jest naprawdę żałosne. Jak ja się cieszę, że przestałem się tym przejmować, jednak szkoda mi takich ludzi.
36
- Sędzia nie odgwizdał spalonego przy golu Moraty. Real wygrywa 2:1 z Celtą.
- Sędzia pomógł Barcie w dwumeczu z Chelsea w 2009 roku.
- Sędzia nie podyktował karnego dla Espanyolu, przez co Real wygrał 1:0.
- Sędzia pomógł Barcie w dwumeczu z Chelsea w 2009 roku.
- Gol Ramosa ze spalonego. Real wygrywa 2:1 z Malagą.
- Sędzia pomógł Barcie w dwumeczu z Chelsea w 2009 roku.
- Sędzia nie wyrzuca Ramosa, który po chwili strzela gola na 3:2.
- Sędzia pomógł Barcie w dwumeczu z Chelsea w 2009 roku.
- Sędzia uznał gola Ramosa ze spalonego w finale LM, co jak się później okazało doprowadziło do zwycięstwa Realu.
- Symulka Suareza z PSG.
- Dwa gole Ronaldo po spalonych w dwumeczu z Bayernem przez co Niemcy odpadli.
- Symulka Suareza z PSG.
- Ręka Marcelo i brak karnego dla Bayernu.
- Symulka Suareza z PSG.
- Symulka Ronaldo z Villarrealem.
- Symulka Busquetsa z Interem.
- Symulka Ronaldo z Celtą.
- Symulka Busquetsa z Interem.
- Symulka Ronaldo z Bilbao.
- Symulka Busquetsa z Interem.
- Symulka Ronaldo z Las Palmas.
- Symulka Busquetsa z Interem.
- Sędzia nie uznał gola Barcy z Betisem przez co padł remis.
- Sędzia pomógł Barcie w dwumeczu z Chelsea w 2009 roku.
- Sędzia nie uznał gola Barcy z Valencią przez co padł remis.
- Sędzia pomógł Barcie w dwumeczu z Chelsea w 2009 roku.
- Sędzia nie uznał gola Messiego z Atletico co kosztowało nas utratę tytułu.
- Sędzia pomógł Barcie w dwumeczu z Chelsea w 2009 roku.
Przeciętna dyskusja z kibicami Realu i nie tylko. Szkoda, że większość ludzi jest aż tak zapatrzonych w ten Real. Fakt, jest on naprawdę wielką drużyną. Tylko szkoda, że praktycznie w każdym meczu o stawkę, w którym bierze udział on jest kontrowersyjna decyzja na ich korzyść...
0
Liczę na podobny efekt. A najbardziej szokująca końcówka jaką oglądałem to był chyba koniec filmu ,,Siedem'' :D
0
Dzięki wszystkim za odpowiedź :D Na pierwszy ogień pójdzie chyba ,,Miasteczko Twin Peaks''(jedyny spośród tych seriali, o którym nie słyszałem), albo Dexter. Potem kolej na Narcos i Straner Things. Resztę oglądałem, albo nie przypadły mi do gustu :)
0
Sporej liczbie osób nie siada, ale jak tobie siadł, a mamy takie same gusta to mi może też siądzie :D Dzięki
2
Najlepszy serial w życiu jaki oglądałem to Breaking Bad. Zaraz po nim to La Casa de Papel. Próbowałem oglądać Gre o Tron, ale to jakoś nie moje klimaty. Teraz pytanie. Jakie polecacie seriale zbliżone tematyką właśnie do tych pierwszych dwóch? Słyszałem o Narcos, ale chętnie posłucham dodatkowe opinie :D
7
No i tak właśnie o to z czterech lat oczekiwania zostało tylko 50 dni...
Dokładnie właśnie za 50 dni startuje Mundial :D Szczerze, to ja już powoli zaczynam czuć ten klimacik- dwutygodniowe przygotowania, potem organizowanie towarzystwa i miejsca do oglądania meczu, a następnie trzy pierwsze mecze, które zresztą podobnie jak ewentualna faza pucharowa są wielką szachownicą, bowiem każdy najmniejszy błąd może odesłać do domu :P
Moimi głównymi faworytami są:
1. Hiszpania
2. Brazylia
3. Francja/ Niemcy
Reprezentacje, którym kibicuje:
1. Polska (rzecz jasna :D)
2. Argentyna
3. Hiszpania/ Brazylia i ewentualnie Francja
50 dni bardzo szybko zleci, zwłaszcza, że jeszcze 3,5 tygodnia gra Barca. Potem dwa tygodnie, podczas których będzie u mnie duży zapierdziel z powodu poprawy ocen i następnie wycieczka do Cadizu :) Po powrocie zostaną już tylko 3 dni :D
0
A jeszcze dokładnie rok temu, kiedy Barca B na wiosnę wystrzeliła z formą były informacje, że Lopez zgłosił swoją kandydaturę jako trener pierwszego zespołu :D
0
W całym top10, aż 8 grało lub gra dla Barcy. Imponująca statystyka :D
0
Haha ten autobus rozwalił system :D