Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Czyli coś w stylu: ,,niby mam dystans, ale jednak trochę boli" :D
0
@Janiama Jeśli masz ochotę to mógłbyś kiedyś opisać jak to właśnie wygląda sytuacja z tymi numerami w dużych klubach jak Legia. Czy są one z góry narzucone, czy jest możliwość własnego wyboru, czy jest jakaś specjalna zasada tego, albo czy była kiedyś taka sytuacja jak na przykład w PSG i Juve, kiedy przychodzili Neymar i Ronaldo, a kluby zabierały numery Pastore i Cuadrado. Myślę, że jest to ciekawy temat, na który odpowiedzi w internecie nie znajdziemy.
0
@Janiama Z jakim numerem grałeś w Legii?
0
@Lincolm Twój dobry znajomy, Dani Alvis :v
1
@SkN Już się oczywiście śmieszki zleciały, niestety ostatnio jest tutaj dużo hejtu, jeżeli przedstawisz jakikolwiek swój pomysł :/
A co do składu, to też wolałbym sprzedać Lengleta niż Sama, ale jednak zostawiłbym Roberto Braithwaite i może Rafinhe? Jest bardzo dobry jako zmiennik.
Generalnie rzecz biorąc, skład wygląda spoko, ale za krótka ławka, a już na pewno w pomocy.
0
"Nie chciałbym skupiać się na Barcelonie, bo tutaj konkretów nie ma. Ale są za to z innych klubów. Są topowe zespoły, które widzą Karbownika u siebie i nie chcą go nigdzie wypożyczać. Według nich istnieje szansa, żeby Michał w pierwszym sezonie zagrał w różnym wymiarze czasu 60-70 procent meczów, a po roku byłby pewniakiem do składu"~ agent Mariusz Piekarski.
Jakie to są topowe zespoły?
Barca, Real, Atleti, City, Liverpoolu, Juve, Bayern?
Ciekawe o jakich topowych zespołach mówi Pan Piekarski.
4
@BarcaInfo
,,To musi być jasny rzut karny, aby go odgwizdać w ostatniej muniucie"
To brzmi tak samo jak:,,Na drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną powininno być bardziej wyraźne przewinienie".
Ani z jedną, ani z drugą zasadą się nie zgadzam. Faul to faul, kartka to kartka.
Niemniej jednak to czy był wtedy faul na Vázquezie to mam wątpliwości.
1
@Bamek94 Do 12 każdy hot dog classic był po złotówce :P
@ksobi Zawsze to jednak przyjemniejsza śmierć :D
0
@Piotr89Sand Niestety. Możliwe, że z własnej głupoty, albo po prostu rodzice mu nie wytłumaczyli po co te maseczki są. Bo wyglądał jakby lekko nie zdawał sobie sprawy z tego co właśnie zrobił.
5
Idąc na promocyjnego hot doga do Żabki spotkałem jakiegoś chłopaka (na oko 13/14 lat), który zdjął maseczkę po to by kichnąć i od razu potem założył :D
0
@Triv44 Pierwsze słyszę o takiej nazwie. Zawsze to był Word :D
1
@asdfdsg Większość jest otwartych, niektóre Wordy już nawet otworzyli. Czekam aż otworzą mój lubelski i się sam zapisuję :D (narazie tylko na teorię się można zapisać)
1
@JimMorrisonFCB do wczoraj
2
@Chwytliwy Bojan się chyba nawet kiedyś wypowiadał, że bardzo źle na niego wpływała popularność. Nie mógł znieść braku swobody nawet podczas głupiej wizyty u fryzjera.
Myślę, że to mogło mieć jakieś znaczenie.
1
@koziar
1. Tradycyjne ,,co się stało?". Ale oczywiście wypytałbym się o szczegóły, żeby móc zrozumieć problem. Następnie podać wszelkie wiarygodnie brzmiące możliwe rozwiązania, inne niż samobójstwo.
2. Na pewno takiej osoby nie wolno zostawiać samej.
3. Oczywiście powiadomić kogoś kto profesjonalnie mógłby pomóc.
0
@Fawrf
4:17
0
Wiem, że to bardzo ciężkie, ale gdybyście mieli wybrać 3 i tylko 3 najlepsze indywidualnie sezony Messiego?
Według mnie to:
1. 2011/2012
2. 2012/2013
3. 2014/2015
Bardzo szkoda tego sezonu 12/13. Gdyby nie miał tylu kontuzji to prawdopodobnie przebiłby te legendarne 50 bramek w lidze z sezonu wcześniej.
2
Fakt, sędziowanie nie było najlepsze, ale jeśli trener po porażce 1:6 mówi o sędziach to coś tu jest nie tak....
2
@AmigoBlancos My kibicujemy klubowi. Klubowi, który ma już prawie 121 lat. Przez ten czas przez klub przewinęła się masa ludzi, prezydentów, dyrektorów itd. I to właśnie któryś z tych ludzi byłby za coś takiego odpowiedzialny. Sam w sobie klub jako Barca byłby tylko ich narzędziem do tego.
0
@FafitFCB Takiego hat tricka jeszcze nie ma :D
44
Między pierwszym, a drugim trypletem minęło 6 lat. Za rok minie 6 lat od drugiego trypletu, także chłopaki powoli koniec zabawy i czas brać się do pracy :D
3
@Janiama Zgadzam się, wygląda to świetnie, ale tak jak wspomniałeś prawie każdy z nich ma problemy, większe lub mniejsze:
Griezmann - najlepiej gra jako drugi napastnik czyli na pozycji, której u nas nie ma. Na skrzydło za wolny, a jako główna 9 jest dobry, ale tylko jako opcja awaryjna.
Dembele - niestety szklanka, przynajmniej do tej pory.
Coutinho - podobny problem co u Griezmanna. To znaczy przez pierwsze pół roku świetnie sobie radził, ale potem coś się zepsuło. Zobaczymy co będzie dalej.
Ansu Fati- Ogromny talent, w przyszłości będzie świetnym zawodnikiem, ale musi się jeszcze dużo nauczyć. Niestety narazie za słaby na pierwszy skład.
Braithwaite - Gość przeambitny :D naprawdę zyskał u mnie duży szacunek swoją postawą, ale on będzie świetny jako zawodnik wchodzący na ostatnie 20 minut. Na pierwszy skład niestety również za słaby.
Trincao - Obiecujący po bardzo dobrym sezonie w Portugalii, ale tak naprawdę to duża niewiadoma. Zobaczymy co będzie dalej, na pewno będę trzymał za niego kciuki.
Jest jeszcze Collado, o którym zapomniałeś wspomnieć, ale on na pierwszy skład również narazie jest za słaby.
Zostaje Luis i Leo. Którzy niestety w tym roku skończyli, albo skończą 33 lata.
To wszystko sprawia, że jednak potrzebujemy kogoś, kto wzmocni 1 skład na napadzie (najlepiej lewoskrzydłowy).
Wszystkie nazwiska wyglądają świetnie, ale tak jak właśnie wspomniałeś musi wszystko zagrać :D zobaczymy co będzie.
1
@macio_944 Już nie taka najnowsza :D
1
@GregSTG A kto tak powiedział? Czytaj ze zrozumieniem, potem komentuj.
0
@MarioVeB! Niech leje, ale nie za często :D
2
Matko ale grzmoty i ulewa nad Lublinem... Akurat kiedy chciałem iść na rower.
9
Jeżeli faktycznie jego mama pracuje jako pielęgniarka i to w tak ciężkim okresie pomimo ustawionego życia dla trzech pokoleń rodziny Lengletów to naprawdę ogromny szacunek.
1
@TheNekro94 Byłem na meczu Barcelony z Lechią. Potem pojechaliśmy za nimi na lotnisko. Weszliśmy do środka i stanęliśmy w jakimś dziwnym miejscu gdzie byliśmy tylko my (ja z tatą i bratem). Piłkarze przechodzili jakieś 3 metry od nas, ale oddzielała nas ogromna szyba, w którą zapukałem. Alexis Sanchez się odwrócił i mi pomachał :D
A co do zdjęcia to Andrzej Duda, Kartky i Zinczenko.
1
@MSN30 To był pewnie sobowtór, a prawdziwy Mateusz wróci zaskoczony do Sandomierza.
Jakby chcieli uśmiercić księdza to nie pokazywaliby go w złym świetle tuż przed śmiercią.
Zresztą każdy do każdego mówi po imieniu, a do tego sobowtóra ani razu tak nie powiedzieli, jakby nie chcieli zdradzać jego tożsamości, więc to na pewno nie jest Mateusz.
Zawsze to był taki odprężający serial, z góry było wiadomo jak się zakończy, ale ten odcinek trochę w napięciu trzymał :D
2
@payn100 Rosario byłoby dobre