0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 Dopłacić jeszcze powinieneś :v

1

Jak to dobrze, że w ten weekend nie grałem, bo właśnie bym przegrał

1

@zadafcb Tylko Żubr ze Stokrotki :D Tak, Żubr, taka podróba Żubrówki XD To jeśli chodzi o tanią, bo w smaku średnia.
A w smaku najlepsza jest Husaria.
Miłej imprezki!

3

@Sarcaztic 18 minut na La Rambli i 40 głosów przewagi :D

0

@ShawnC Miejmy nadzieję, że to ostatni taki sezon. De Jong aktualnie jest o wiele lepszy.

2

To już 5 lat minęło od odejścia Xaviego... A ja się czuję jakby go nie było może 2 lata.
Swoją drogą to przykre, że przez tyle lat nie znaleźliśmy chociaż w 1/4 tak dobrego następcy...

3

@Gwidon Myślę, że bardziej chodzi tutaj o brak wsparcia, na początku Xaviego i Iniesty, a potem Neya. Oczywiście gdyby kapitanem był dalej np. Puyol, a nie Messi to myślę, że katastrofy z Rzymu i Liverpoolu by się nie powtórzyły, więc może i w tym coś jest.

3

@Confident. W końcu coś co można przeczytać :)
Szanuję twoją opinię, ale trochę się nie zgadzam. To znaczy, może i bym w większości się zgodził gdybyś wyjaśnił co konkretnie zamierzasz zrobić z tymi zmartwieniami.
Mam jednak parę ,,ale": Nie rozumiem czemu Braithwaite'a umieściłeś w zmartwieniach. Został sprowadzony na szybko, opcji było bardzo niewiele. A Martínowi widać, że zależy na grze dla Barcelony i jest przeambitny. Na pierwszy skład oczywiście za słaby, ale jako rezerwowy jak najbardziej ok. Nie uważam żeby to było zmartwienie :D Co do Roberto to on gra w pierwszym składzie na PO tylko z konieczności, bo Semedo ma bardzo nierówną formę. Na pewno jeśli przyszedłby ktoś inny to by stracił to miejsce i został przesunięty do pomocy. Taki wszechstronny zawodnik raczej nie jest zmartwieniem. No i trzeba też pamiętać, że jest jednym z kapitanów drużyny.
No i teraz w drugą stronę: Jeżeli na liście zmartwień są właśnie ww Martin i Sergi, to nie rozumiem czemu nie ma tam Puiga. Wielki talent, to się zgadza, ale jednak to, że nie przekonuje już 3 trenera oraz warunki fizyczne 15 latka myślę, że są zmartwieniem i to poważnym.

1

@NeroTFP 1. Ojciec Mateusz 2. Pan Laskowski i transmisje meczów piłki kopanej 3. Skoki narciarskie, chociaż Babiarz irytuje niesamowicie :D

3

@blaugrana_36 We Francji mają zdecydowanie mniejsze wpływy z praw transmisyjnych (np. Polska nie wykupiła), więc skoro i dużo mniejszy pieniądz to i mniej zależy :D

2

Trochę bez sensu analizować końcówki, bo ta końcowka będzie tak naprawdę jak początek :D

0

@Katalonbar Pewnie w 2009 więcej

6

@BarcaInfo I oba te hat tricki bardzo bolały.

1

Kilka dni temu było tutaj głośno w kwestii konfliktu kto ma awansować do 2 ligi, Motor Lublin czy Hutnik Kraków.
Początkowo awans został przyznany Motorowi, a Hutnik miał pozostać w 3 lidze. Do akcji wkroczył między innymi prezes krakowskiego klubu oskarżając Motor oraz lzpn o korupcję oraz skierowaniem całej spawy do sądu w Lozanie. Do Francji jednak jechać nie trzeba, ponieważ całą sprawą zajął się PZPN. W przypadku gdyby awans dostał Motor, pretensje byłyby w Krakowie, a gdyby awans dostał Hutnik, pretensje byłyby w Lublinie.
Tak więc jak zakończyć całą sprawę jak nie polubownie? :D
PZPN stwierdził dzisiaj, że awans do 2 ligi uzyskają i Motor i Hutnik :)


https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/nizsze-ligi/afera-w-iii-lidze-pzpn-przyznal-awans-hutnikowi-krakow-i-motorowi-lublin/e8lhnje?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport

2

Sky: Troy Deeney zapowiedział, że nie wróci na treningi. Anglik ma kilkumiesięcznego syna, który ma problemy z oddychaniem, a Deeney nie chce go narażać. Stwierdził, że może nawet nie otrzymywać pensji do czasu kiedy sytuacja się unormuje.

https://www.google.com/amp/s/www.skysports.com/amp/football/news/11686/11990788/troy-deeney-tells-watford-he-wont-return-to-training-amid-concerns-for-sons-health-and-bame-players

0

@Sznejk
Trincao(Collado) Messi(Cou) Dembus (Fati)
Suarez(Griezmann)

Pięknie to wygląda, oczywiście również w kwestii rotacji. Ale:
Trincao, Collado to dwie niewiadome, Fati potrzebuje grania, a pierwszego składy mu zapewnić nie możemy, Dembele potrafiłby prędzej wymienić wszystkich chirurgów w Barcelonie niz członków pierwszej drużyny, Suárez ma coraz większe wahania formy, w lidze mistrzów zwłaszcza na wyjazdach nie błyszczy, a Coutinho psycha siadła.
No i już jest trochę mniej pięknie :D
Ale trzymam kciuki by to się poprawiło i żeby było faktycznie tak jak mówisz

5

@halfnolife Moim zdaniem jedna z najgorszych opcji. Jest w trójce osób, na które na pewno nie zagłosuję.

2

@FCMichalo Gratulacje! Mnie czeka egzamin w ciągu dwóch tygodni. Grunt by nie trafić na egzaminatora, który chce udupić :D

0

@BarcaInfo Piękne obrazki :))

0

@LuisSalvano To już wiem gdzie się zgłosić za rok jak będę się przeprowadzał do Wawy. Na hasło: La Rambla, może jakaś zniżka? :D

0

@mr_robot Akurat nocki i nienormalne godziny spania to u mnie coś co występuje już bardzo często :D
Oj, nie pierwsza haha Plantacje, borówek, call center, ulotki, lodziarnia... Troszkę się już tego nazbierało :D

0

@mr_robot Dzięki za odpowiedź.
No właśnie w nocki chyba i najwięcej się dostaje i jest najlżej :X
A zamierzam tam iść na okres 2/3 miesięcy więc tak chyba na granicy :D

0

@Explode Zarobki z tego co wiem to poszły teraz w górę, w dodatku osoby do 26 roku życia nie płacą Pitu, więc tu jest spoko.
Może jakoś sobie z zapierdzielaniem poradzę :D
@nawy12 mam nadzieję, że mi się trafi tak jak u ciebie za pierwszym razem :) wiadomo, na pewno nie na całe życie, ale tak żeby sobie na furkę zarobić przez wakacje :D

0

@Explode @mr_robot Ja również szykuję się do podjęcia tego wyzwania, dlatego chciałbym zapytać w skrócie czy polecasz czy ciężko było i czy pensja Cię zadowoliła? :D

0

@Nigaki Dobra, czyli widzę, że to dla Ciebie etap o którym wolałabyś zapomnieć :D

0

Pracował ktoś z was w McDonaldzie?

0

@jeyx77x Kapustka debiutował z Barcą, a Neymar z Lechią Gdańsk :D

1

@Kapitan hawk Cafe Bernabeu?
*W sensie jak to się tam nazywa, bo wyleciało mi z głowy :D

0

@marcin000019 Tu się zgodzę, mecz Barcy zawsze cieszy i zawsze się na niego wyczekuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?