Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@leszeq Tak :-)
0
@pittbull36 Stal ma do końca tylko jeden wyjazd, poza tym w końcu złapali formę, więc najtrudniejsze już za nimi. Obstawiam, że się utrzymają. A spadnie Gryf, Legionowo i myślę, że Znicz, Garbarnia, albo Lech II
0
@pittbull36 Jak obstawiasz, kto spadnie?
3
Pogoń Siedlce objęła prowadzenie w meczu z Błękitnymi i w tabeli live ze strefy spadkowej awansowali na 9 miejsce...
Niesamowity jest ścisk w tabeli II ligi
9
@Bykunn Nie no bądźmy obiektywni... gdyby Duda coś takiego zrobił to większość by tutaj nie miała wątpliwości :D
Moim zdaniem prezydent powinien mówić w językach obcych i dobrze, że Trzaskowski je zna... Ale tutaj ustawką śmierdzi na kilometr.
6
@zadafcb co się co się dzieje ostatnio :D
2
W ogóle nie ustawka :D
(wybaczcie, ale chyba nie umiem wrzucać linków)
https://mobile.twitter.com/trzaskowski2020/status/1274311383912513536?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1274311383912513536&ref_url=https%3A%2F%2Fwmeritum.pl%2Ftrzaskowski-pytanie-jezyku-francuskim%2F316036
0
@Szenszej Dudy?
1
@Janiama Fati i Braithwaite też by dali radę na wahadle.
0
@DanielOOL To tylko podkreśla to jak się chłop musiał napracować :D
@Katalończyk 99 Na pewno trener doceni :) zresztą Krzysiu gra już chyba 3 mecz z rzędu w wyjściowym składzie także już go trener docenił. Ale jednak kurde... Lukebakio trochę chamsko mu się wciął XD Tym bardziej że napastnika ocenia się przede wszystkim na podstawie ile bramek strzelił, a Piątek właśnie jedną stracił, swoją najładniejsza w Bundeslidze.
Ale co najważniejsze, drużyna nie ucierpiała.
1
Oficjalnie: Lukebakio został nowym wrogiem narodowym.
0
@Hushovt No to chyba logiczne, że akurat dzisiaj by się przydał :D
0
@BarcaInfo Fakt, jest duża różnica.
Ale chodziło mi o to, że los bywa przewrotny, bardzo często coś dobrego dzieje się w momencie kiedy się zupełnie tego nie spodziewamy :) ja wierzę.
@Granto Owszem nie było najlepiej, a nawet powiem więcej. Było źle. Ale w każdym takim meczu przynajmniej jedną setkę mamy. Dzisiaj zmarnować ją Suárez, który w normalnej dyspozycji by to strzelił. Wróci on, wróci Dembele to i może trochę nam to się jeszcze bardziej rozrusza. Cieszy natomiast to, że już 4 mecz z rzędu bez straty gola.
0
Nastroje podobne jak na jesieni sezonu 2014/2015... szczerze to nie zdziwię się jak wygramy Ligę Mistrzów w tym sezonie :D
Zwłaszcza, że jest zmieniona formuła, bez meczów wyjazdowych, a to dla nas plus.
0
@Arkon Również jestem tego zdania :)
0
@Arkon Jeśli tak to wybacz, nie zrozumiałem :)
Ale czytając tutaj większość dyskusji politycznych miałem prawo się pomylić, bo bardzo często zwolennicy Trzaskowskiego czy kogoś z lewicy plują tutaj jadem jeśli ktoś się z nimi nie zgadza.
4
@Arkon I to jest właśnie cała lewica czy platforma :))) jak ktoś się z nimi nie zgadza to od razu muszą mu umniejszać :)
A tak gadają o tą tolerancje :D
2
@Arkon Przecież Hołownia nie wiele różni się od Trzaskowskiego :D
Na pewno wybrałbym Dude gdyby mierzył się z Trzaskowskim, Hołownią, Biedroniem i Witkowskim. Zastanawiam się jakby było gdyby mierzył się z Kosiniakiem. Tutaj póki co nie wiem.
1
@Arkon Głos nieważny ma sens kiedy jest Ci kompletnie obojętnie kto wygra. A mi przy pojedynku Duda- Trzaskowski nie jest obojętnie.
6
@Arkon 1. Nie Braun tylko Wilk (o ile głosowanie przez zaciśnięte zęby nazywasz udzieleniem poparcia).
2. To, że ktoś popiera sobie kogoś to nie znaczy, że i Ty musisz tego kogoś popierać skoro ten ktoś go popiera xD ludzie, każdy może głosować na kogo chce...
Głosuję na Bosaka i trzymam kciuki, żeby wszedł do 2 tury, ale jeśli tak się nie wydarzy to ja również o wiele bardziej wolę oddać głos na Dude niż Trzaskowskiego.
0
@Fawrf 1. Neymar
2. Grosicki
3. Dembele
4. Thiago Alcantara
5. Jeffren
0
@Chaoss No i pięknie :D dzięki wielkie!
0
@Mns21 Każdy ma indywidualne podejście, ja mam takie, a ty takie.
1
@Filter1904 Owszem, brakuje mu sporo do ideału. Ale jak myślę o rządach PO-PSL, które były gorsze od tych Pisu oraz o nieporadnym Komorowskim (który odziwo był większym długopisem nawet od Dudy) to zdecydowanie zagłosuję przeciwko PO,bo ewentualne zwycięstwo mogłoby ich podbudować i nie daj Boże jeszcze by wygrali wybory za 3,5 roku...
10
@Filter1904 Jestem za Bosakiem, na niego oddam głos w pierwszej turze. W przypadku drugiej tury jeśli wystąpią w niej Duda i Trzaskowski to mój głos otrzyma bez wahania obecny prezydent.
Ale wierzę w Bosaka.
0
Będę w tym roku pierwszy raz w komisji wyborczej.
Pytanie dla tych co już byli, orientujecie się może jak wygląda I posiedzenie? Jest to na zasadzie szkolenia pewnie jakiegoś? Jak długo trwa mniej więcej? Pewnie w tym roku dodatkowo będzie kwestia wirusa i odkażania stanowisk poruszana.
0
@ViscaBarca123 Fati, De la Fuente, Saveiro. Sporo ich :D
0
@ViscaBarca123 To jest bardziej skrzydłowy czy środkowy napastnik?
0
Jarosław Kaczyński kończy dzisiaj 71 lat.
0
@Azi Pamiętam, nie zapominam :)