0

@leszeq Tak :-)

0

@pittbull36 Stal ma do końca tylko jeden wyjazd, poza tym w końcu złapali formę, więc najtrudniejsze już za nimi. Obstawiam, że się utrzymają. A spadnie Gryf, Legionowo i myślę, że Znicz, Garbarnia, albo Lech II

0

@pittbull36 Jak obstawiasz, kto spadnie?

3

Pogoń Siedlce objęła prowadzenie w meczu z Błękitnymi i w tabeli live ze strefy spadkowej awansowali na 9 miejsce...
Niesamowity jest ścisk w tabeli II ligi

9

@Bykunn Nie no bądźmy obiektywni... gdyby Duda coś takiego zrobił to większość by tutaj nie miała wątpliwości :D
Moim zdaniem prezydent powinien mówić w językach obcych i dobrze, że Trzaskowski je zna... Ale tutaj ustawką śmierdzi na kilometr.

6

@zadafcb co się co się dzieje ostatnio :D

0

@Szenszej Dudy?

1

@Janiama Fati i Braithwaite też by dali radę na wahadle.

0

@DanielOOL To tylko podkreśla to jak się chłop musiał napracować :D

@Katalończyk 99 Na pewno trener doceni :) zresztą Krzysiu gra już chyba 3 mecz z rzędu w wyjściowym składzie także już go trener docenił. Ale jednak kurde... Lukebakio trochę chamsko mu się wciął XD Tym bardziej że napastnika ocenia się przede wszystkim na podstawie ile bramek strzelił, a Piątek właśnie jedną stracił, swoją najładniejsza w Bundeslidze.
Ale co najważniejsze, drużyna nie ucierpiała.

1

Oficjalnie: Lukebakio został nowym wrogiem narodowym.

0

@Hushovt No to chyba logiczne, że akurat dzisiaj by się przydał :D

0

@BarcaInfo Fakt, jest duża różnica.
Ale chodziło mi o to, że los bywa przewrotny, bardzo często coś dobrego dzieje się w momencie kiedy się zupełnie tego nie spodziewamy :) ja wierzę.
@Granto Owszem nie było najlepiej, a nawet powiem więcej. Było źle. Ale w każdym takim meczu przynajmniej jedną setkę mamy. Dzisiaj zmarnować ją Suárez, który w normalnej dyspozycji by to strzelił. Wróci on, wróci Dembele to i może trochę nam to się jeszcze bardziej rozrusza. Cieszy natomiast to, że już 4 mecz z rzędu bez straty gola.

0

Nastroje podobne jak na jesieni sezonu 2014/2015... szczerze to nie zdziwię się jak wygramy Ligę Mistrzów w tym sezonie :D
Zwłaszcza, że jest zmieniona formuła, bez meczów wyjazdowych, a to dla nas plus.

0

@Arkon Również jestem tego zdania :)

0

@Arkon Jeśli tak to wybacz, nie zrozumiałem :)
Ale czytając tutaj większość dyskusji politycznych miałem prawo się pomylić, bo bardzo często zwolennicy Trzaskowskiego czy kogoś z lewicy plują tutaj jadem jeśli ktoś się z nimi nie zgadza.

4

@Arkon I to jest właśnie cała lewica czy platforma :))) jak ktoś się z nimi nie zgadza to od razu muszą mu umniejszać :)
A tak gadają o tą tolerancje :D

2

@Arkon Przecież Hołownia nie wiele różni się od Trzaskowskiego :D
Na pewno wybrałbym Dude gdyby mierzył się z Trzaskowskim, Hołownią, Biedroniem i Witkowskim. Zastanawiam się jakby było gdyby mierzył się z Kosiniakiem. Tutaj póki co nie wiem.

1

@Arkon Głos nieważny ma sens kiedy jest Ci kompletnie obojętnie kto wygra. A mi przy pojedynku Duda- Trzaskowski nie jest obojętnie.

6

@Arkon 1. Nie Braun tylko Wilk (o ile głosowanie przez zaciśnięte zęby nazywasz udzieleniem poparcia).
2. To, że ktoś popiera sobie kogoś to nie znaczy, że i Ty musisz tego kogoś popierać skoro ten ktoś go popiera xD ludzie, każdy może głosować na kogo chce...
Głosuję na Bosaka i trzymam kciuki, żeby wszedł do 2 tury, ale jeśli tak się nie wydarzy to ja również o wiele bardziej wolę oddać głos na Dude niż Trzaskowskiego.

0

@Fawrf 1. Neymar
2. Grosicki
3. Dembele
4. Thiago Alcantara
5. Jeffren

0

@Chaoss No i pięknie :D dzięki wielkie!

0

@Mns21 Każdy ma indywidualne podejście, ja mam takie, a ty takie.

1

@Filter1904 Owszem, brakuje mu sporo do ideału. Ale jak myślę o rządach PO-PSL, które były gorsze od tych Pisu oraz o nieporadnym Komorowskim (który odziwo był większym długopisem nawet od Dudy) to zdecydowanie zagłosuję przeciwko PO,bo ewentualne zwycięstwo mogłoby ich podbudować i nie daj Boże jeszcze by wygrali wybory za 3,5 roku...

10

@Filter1904 Jestem za Bosakiem, na niego oddam głos w pierwszej turze. W przypadku drugiej tury jeśli wystąpią w niej Duda i Trzaskowski to mój głos otrzyma bez wahania obecny prezydent.
Ale wierzę w Bosaka.

0

Będę w tym roku pierwszy raz w komisji wyborczej.
Pytanie dla tych co już byli, orientujecie się może jak wygląda I posiedzenie? Jest to na zasadzie szkolenia pewnie jakiegoś? Jak długo trwa mniej więcej? Pewnie w tym roku dodatkowo będzie kwestia wirusa i odkażania stanowisk poruszana.

0

@ViscaBarca123 Fati, De la Fuente, Saveiro. Sporo ich :D

0

@ViscaBarca123 To jest bardziej skrzydłowy czy środkowy napastnik?

0

Jarosław Kaczyński kończy dzisiaj 71 lat.

0

@Azi Pamiętam, nie zapominam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?