3

@TheGoldenEleven Za Gnabrego Leo i Ronaldo za Hateboera

0

@Janiama Rakitica na Busquetsa oraz Griezmanna na Fatiego. Bayern atakuje skrzydłami oraz bardzo często bocznymi obrońcami (a już szczególnie Daviesem), więc szybki skrzydłowy, który zrobi trochę wiatru na osłabionej obronie jak najbardziej się nam przyda. A w drugiej połowie mam nadzieję, że wejdzie Dembele (w okolicach może 70 minuty)

0

@barcelonaLM Podasz adres tej strony? Bo nie mogę znaleźć :/

2

0

@Mesi12 Przegrał parę lat temu pierwszy mecz ćwierćfinału na Camp Nou ;))

1

Real, Juve, Liverpool bye bye już w 1/8. Jakby jeszcze Psg z Dortmundem odpadło to by było coś niesamowitego :D

0

@Szymix654 jeszcze dwie

0

@Chwytliwy Na Rojadirectcie jest sporo dobrych

2

@chudymc Prison Break powinien zakończyć się po 4 sezonie, który moim zdaniem był najlepszy, nawet ciut lepszy od pierwszego. Zresztą tej historii nie dałoby się zakończyć po pierwszym sezonie, to by było trochę bez sensu.
A co do lcdp to nie mam pojęcia gdzie ty widzisz różnicę między pierwszym, a drugim sezonem, przecież one się niczym nie różnią, cały czas to ta sama historia. Jeśli podoba Ci się pierwszy sezon to i drugi jak i na odwrót.

2

@dawo17 1. Messi 2. Neymar 3. Alexis Sánchez/ Krzysztof Piątek:D

0

Warta czy Radomiak, Resovia czy Stal, jak myślicie?
Ja obstawiam w obu przypadkach drużynę gości.

0

Po jakim czasie najpóźniej dostaliście bonus za umycie Panka? Bo ja już 6 godzin czekam ://
A w poniedziałek czekałem niecałą minutę xD

1

@Avada Kedavra Manchester City

0

@Avada Kedavra Po angielsku lub jak kto woli hiszpańsku :D

1

Zanosi się na derby Rzeszowa w finale baraży o 1 ligę

7

@Szymix654 Detektyw dupek :D

3

@MichalZZZ Pedri

3

@tristan87 Prosto ze Stalowej Woli przyleciał

0

@dniel Przecież jest 1:1

0

@tristan87 Kurde bo Błękitni lada moment strzelą, a wtedy spadek :/

0

@tristan87 co się w Stalowej dzieje? :o
Wyrównają?

1

@kamson24 Odkąd spadli grają młodymi, bramkarz z rocznika 2003 :))
Mądra decyzja

1

Elana wyżywa się na biednym Gryfie już 4:0 :D
Ale co się dziwić, nikt się tam jeszcze miesiąc temu spadku nie spodziewał...
A Gryf jeszcze jedną bramkę straci i będzie miał ich 90 straconych w całej lidze :D
Aktualizejszyn, właśnie 90 bramek stykło

0

@msmsms 1. City
2. Chelsea
3. Liverpool
4. United

0

Peña zapowiada się na świetnego, bardzo pewnego siebie bramkarza.
Ma jednak jedną dużą wadę, na którą nie miał wpływu. Mianowicie chodzi o jego wzrost czyli jedynie 184 cm... To niestety niewiele jak na bramkarza. Kilka lat temu podobną ścieżką kroczył u nas Masip (ciut niższy od Peni, nie pamiętam ile dokładnie). Grał rewelacyjnie w Barcie B, a potem kilka występów w pierwszej drużynie. Pamiętam taki mecz z sezonu potrójnej korony. Ostatnia kolejka, gramy z Deportivo La Coruña. Carles Pérez oddaje strzał zza pola karnego. Nie zamocny, lecz precyzyjny, ale Masip piłki nie sięgnął. Zabrakło właśnie paru tych centymetrów, które mimo wszystko u bramkarza mają czasem wręcz kluczowe znaczenie.
Teraz Masip broni w przeciętnym Valladolid, mimo że umiejętności miał na lepszy zespół. Gdyby był wyższy, to kto wie...
Miejmy nadzieję, że przypadek Peñi będzie jednak inny i zrobi dużą karierę, bo talent oraz umiejętności posiada nawet chyba większe od Masipa.

0

@Criss18Barca Legia ze Zlatanem de best

0

@Ghotti Busi, Rakieta, Vidal, Alena out
Coutinho, Fernández na wypożyczenie i miejsce się znajdzie

0

@AduŚ07 Dodaj #SpottedLaRambla #Szukam inaczej twój post zostanie usunięty.
:D

0

@tbas @Ghotti no fakt, sporo ich. Ale ilość nie idzie w jakość :))
De Jong, Pjanic, Thiago, Rafinha, Collado, Roberto, Puig, Pedri.
To by była pomoc, a najlepsze jest to, że wszystkich nich oprócz Thiago już mamy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?