0

Dawać Villarreal, jeszcze dwie

0

@Serek
E: Hiszpania, Niemcy, Francja, Włochy, Anglia, Holandia, Portugalia, Belgia.
AP: Argentyna, Brazylia, Urugwaj, Chile, Kolumbia
No jednak Europa ma więcej tych teoretycznie lepszych drużyn, jednak myślę, że ogółem ta piątka z Ameryki potrafiłaby ograć 6 czy nawet 7 tych wymienionych przeze mnie drużyn z Europy. (aktualnie jedynie Francja znajduje się ponad zasięgiem)

0

@Kapitan hawk Oj nie wiem czemu tak napisałem XDD

0

@Xenoxi Ponieważ gwiastkuje się z reguły przekleństwa XD

0

@BarcaInfo Taka ciekawa myśl mnie naszła, ile mógł Lewandowski albo na przykład Małysz dostać głosów, ale biorąc pod uwagę całą Polskę. Jakiegoś Tanajno czy Piotrowskiego z pierwszej tury mogliby wyprzedzić :D

13

U mnie w komisji dwa głosy zyskał Bosak i jeden Lewandowski :D

1

@MontelQ joder* :D

0

@Nicko W przyszłe lato

0

@olikwierk10 W Stalowej Woli mogą sobie odpuścić :))

4

Jutro o 13 meczycho na szczycie, GKS Katowice - Widzew.
Nie ważne kto wygra, niech to będą jedyne punkty tych drużyn w najbliższym tygodniu :-)

0

Obstawia ktoś z was na 22bet?
Bo coś podejrzanie on wygląda

0

@Kamiloza91 Dostaniesz hajsik za wcześniejsze

3

@DanielOOL Tibo Kurła lepszy od Cassillasa

0

@tristan87 Komar+ zaraz wejdzie w życie

5

Adam Małysz właśnie poinformował na Facebooku, że wyleczył się z korony :-)))

76

Sergio Ramos: ,,Nie rozumiem, dlaczego ludzie chcą, aby Messi udał się do innej ligi i innego klubu i udowodnił swoją wartość. Nie rozumiem, dlaczego miałby to robić. Ja również gram od samego początku w jednej lidze i od kilkunastu lat w jednym klubie. La Liga to najlepsza liga, ponieważ Real Madryt i FC Barcelona wygrali 6 razy Lige Mistrzów z ostatnich 9 lat. Myślę, że jeśli jakiś zawodnik chce udowodnić swoją wartość musi przyjechać do Hiszpanii i wtedy okaże się czy jest naprawdę silny.''
FB-Typowy bukmacher

Mądrze gada Sergio

1

@Fenelon Top4: Liverpool, City, Barca, Real.
5. Atletico
6. Chelsea
7. Leicester
8. Sevilla
9. United
10. Wolves
11. Valencia
12. Villarreal
13. Getafe
14. Arsenal
15. Tottenham
16. Sociedad
17. Bilbao
18. Sheffield
19. Burnley
20. Granada

0

@Cochise Oczywiście, że wszystko jest możliwe, ale z tego co tu czytam to my przystępujemy do rozgrywek na starcie z 0:5 w plecy..

3

Pozdrawiam z urodzin kolegi chłopaki. Jak zagraliśmy i czemu Pan Ansu Fati dostał czerwoną?

0

@Barcelonista01 Messi chyba 51 czy 52. Ronaldo coś chyba niewiele ponad 60 z tego co kojarzę

0

@Hushovt z jakiego powodu?

0

@geass Ponieważ teraz te zarzuty dużo prędzej pasują do Hutnika niż do Motoru. Racja, nie było w regulaminie opisanej takiej sytuacji. Ale komuś awans trzeba było przyznać i z każdej decyzji by się obronili. Padło na Motor, a co robi prezes Hutnika? Publicznie oskarża Motor o awans przy zielonym stoliku...

0

Kilka tygodni temu była afera na całą Polskę w sprawie przyznania awansu do drugiej ligi Motorowi Lublin, który miał tyle samo punktów co Hutnik Kraków, tylko lepszy bilans bramkowy, ale przegrał z nimi w bezpośrednim starciu (odbyło się tylko jedno, drugie z powodu pandemii zostało odwołane). Ostatecznie jednak PZPN przyznał awans również i Hutnikowi, ponieważ w regulaminie rozgrywek nie było informacji kto w takim przypadku ma awansować.

Teraz zaszły zmiany.
Od nowego sezonu w dokładnie takiej samej sytuacji awans otrzyma drużyna... z lepszym bilansem bramkowym.
https://www.facebook.com/869343623101860/posts/3044540875582113/

Po tej sprawie Motor otrzymał wiele zarzutów o to, że uzyskał awans przy zielonym stoliku, a teraz wychodzi na to, że jeżeli już ktoś taki awans otrzymał to Hutnik...

0

@Chwytliwy Ta jego świetność polegała na klepaniu ogórków w lidze francuskiej i potężne sukcesy w Lidze Mistrzów, czyli w 1/8 albo 1/4. Czy ja wiem czy to świetne osiągnięcie?

0

@heniek168 Skoro nie poradził sobie z gwiazdami w Psg to tym bardziej w Barcelonie mu się to nie uda.

0

@justfootball A słowo moreno/morena czyli ciemnowłosy/ciemnowłosa to znaczy również murzyn/murzynka :D

3

@Chakalaka Tak tak XD Trzaskowski wszystkimi pytaniami był zaskoczony. Trochę obiektywności... Oboje to partacze i to co dzisiaj zaprezentowali OBAJ PANOWIE to wstyd na cały świat.

1

@itmustbejoke Atlético, za dwa ostatnie mecze marzy mi się rewanż.
A Lipsk i Atalantę pewnie byśmy zlekceważyli.

1

@katalonia15 W Bułgarii jest super, polecam mega.
Co do lotu to najtaniej będzie zapewne w Ryanairze, a jeśli chcesz dobre warunki to jest jeszcze WizzAir. A co do lotniska docelowego to polecam Ci wybrać te w Burgas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?