0

@xVENUMx Black Friday

0

@Azi Brawo Bosak, mamy to!

2

@JohnBarça 5 głównych to kto? Duda, Trzaskowski, Hołownia, Bosak i Biedroń?
Jeśli tak to Trzaskowski i Biedroń wypadli gorzej od Dudy.

0

@NeroTFP Zaszczepione dzieci* :D

0

@JohnBarça No już nie przesadzaj. Królem debaty na pewno nie był, ale byli gorsi...

0

@msmsms Mi się najbardziej końcówka Bosaka podobała.

1

Bosak pięknie jak zwykle, zdecydowany zwycięzca debaty. Potem Żółtek i Hołownia.
Biedroń najgorzej, jakoś nie idą mu te debaty.

3

@etobzyk To niezle 3 procent xD

7

@bartoszekkk Pomoc niestety nie do zrealizowania :/

1

@zadafcb Kurde Barto, dzięki i w drugą stronę tak samo ❤️

2

@Brashearr Pedrito najpierw strzelił, ale ze spalonego, którego oczywiście nie było. Jakby uznali to by nie było dogrywki. Normalka...

1

@MichalZZZ Hanna była najlepszą babką w całym tym serialu :D No może jeszcze Lumen. Ale one dalej dopiero będą.
I zgadzam się, serial majstersztyk

7

Dobre meczycho, co najważniejsze to nie pachniało Extraklasą jak podczas derbów Sevilli :D Szacun dla chłopaków, bo dużo biegali, co po takiej przerwie na pewno było ciężkie. Kilka ładnych akcji, walka, pressing, 4 ładne brameczki i oczywiście król Leo mega zrobiły humor tuż przed snem.

A poza meczem to szanuję tego co wbiegł na murawę :D pewnie cały dzień gdzieś ukryty jakoś w kiblu przesiedział, ale uśmiech i zdziwienie piłkarzy było bezcenne :D

2

Pío Pio Pio!!! Nie z karnego! :D

0

@Katalonbar Czyli chcesz grać kwartetem z przodu?
Fati- Suarez- Trincao
Leo
Tylko wtedy potrzebowaliśmy z tyłu dwóch wybieganych pomocników. Jest De Jong i Vidal, ale ten drugi nadawałby się prędzej jako zmiennik. Potrzebowaliśmy kogoś nowego jak np. Ndombele albo Kante.

6

@IronSanHybrid Wkurzył się ostro po Klasyku i bana na 3 miechy wyłapał :/

61

Dziś 38 urodziny obchodzi kandydat na prezydenta RP Krzysztof Bosak.
Panie Krzysztofie, 100 lat, w tym przynajmniej 5 lat prezydentury!!

0

@Barwindg Już dwie dobre okazje mieli.

2

@Hushovt Ale zdjęcia wychodzą cudowne :)

9

@Culé a muerte Szukacie może kogoś na etat? Pół? Ewentualnie śmieci mogę mogę wynieść, pozamiatać... Znam hiszpański :D

0

@ArterkHD Sevilla albo Wolverhampton

0

@FCBKUBANO Postawiłem dyche i do wygrania 10 koła. Aż taki wariat by stawiać 10 koła nie jestem :D

2

@patrykzmc2000 Jakoś na jesieni miałem kupon za 10 koła, taśma 17 meczy. 6 meczy ligowych, reszta to reprezentacje. Nie weszła tylko Grecja... u siebie z Liechtensteinem... Stracili bramkę na 1:1 jakoś w 89 minucie :)
Ale grunt to się nie poddawać...

2

@zadafcb Ja jutro egzamin :((

2

@kamiVeB Troszkę smiechłem XD Zobaczyli jaki ruch na Cafe Bernabeu i szacowana oglądalność ich przeraziła :D

3



Nie wiem czy kiedyś mi taki uśmiech wskoczył na usta jak podczas tamtego momentu :D
Wszystkiego najlepszego Masche!

1

@LaSTeR Wyrób kondycje, ćwicz, pokop piłeczkę (żeby poprawiać technikę), pielęgnuj kwiatki, naucz się języka jakiegoś, pomaluj w końcu ten płot, który obiecałeś żonie :D

5

@Piotr777 Teraz na szczęście zwolnienia pisze się przez dziennik elektroniczny, więc jest dużo łatwiej :))
Swoją drogą nie wyobrażam sobie by któryś z moich kolegów by się w tak prostej sytuacji zdygał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?