Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xVENUMx Black Friday
0
@Azi Brawo Bosak, mamy to!
2
@JohnBarça 5 głównych to kto? Duda, Trzaskowski, Hołownia, Bosak i Biedroń?
Jeśli tak to Trzaskowski i Biedroń wypadli gorzej od Dudy.
0
@NeroTFP Zaszczepione dzieci* :D
0
@JohnBarça No już nie przesadzaj. Królem debaty na pewno nie był, ale byli gorsi...
0
@msmsms Mi się najbardziej końcówka Bosaka podobała.
1
Bosak pięknie jak zwykle, zdecydowany zwycięzca debaty. Potem Żółtek i Hołownia.
Biedroń najgorzej, jakoś nie idą mu te debaty.
3
@etobzyk To niezle 3 procent xD
7
@bartoszekkk Pomoc niestety nie do zrealizowania :/
1
@zadafcb Kurde Barto, dzięki i w drugą stronę tak samo ❤️
2
@Brashearr Pedrito najpierw strzelił, ale ze spalonego, którego oczywiście nie było. Jakby uznali to by nie było dogrywki. Normalka...
1
@MichalZZZ Hanna była najlepszą babką w całym tym serialu :D No może jeszcze Lumen. Ale one dalej dopiero będą.
I zgadzam się, serial majstersztyk
7
Dobre meczycho, co najważniejsze to nie pachniało Extraklasą jak podczas derbów Sevilli :D Szacun dla chłopaków, bo dużo biegali, co po takiej przerwie na pewno było ciężkie. Kilka ładnych akcji, walka, pressing, 4 ładne brameczki i oczywiście król Leo mega zrobiły humor tuż przed snem.
A poza meczem to szanuję tego co wbiegł na murawę :D pewnie cały dzień gdzieś ukryty jakoś w kiblu przesiedział, ale uśmiech i zdziwienie piłkarzy było bezcenne :D
2
Pío Pio Pio!!! Nie z karnego! :D
0
@Katalonbar Czyli chcesz grać kwartetem z przodu?
Fati- Suarez- Trincao
Leo
Tylko wtedy potrzebowaliśmy z tyłu dwóch wybieganych pomocników. Jest De Jong i Vidal, ale ten drugi nadawałby się prędzej jako zmiennik. Potrzebowaliśmy kogoś nowego jak np. Ndombele albo Kante.
6
@IronSanHybrid Wkurzył się ostro po Klasyku i bana na 3 miechy wyłapał :/
61
Dziś 38 urodziny obchodzi kandydat na prezydenta RP Krzysztof Bosak.
Panie Krzysztofie, 100 lat, w tym przynajmniej 5 lat prezydentury!!
0
@Barwindg Już dwie dobre okazje mieli.
0
@MSN30 https://www.facebook.com/groups/uroczy.lublin/permalink/3547337505296342/
1
@Hushovt Ale peronik ładnie wczoraj zalało
https://www.lublin112.pl/nowy-przystanek-kolejowy-w-lublinie-zalany-przez-deszczowke-pasazerowie-musieli-chodzic-po-torowisku-zdjecia/
2
@Hushovt Ale zdjęcia wychodzą cudowne :)
9
@Culé a muerte Szukacie może kogoś na etat? Pół? Ewentualnie śmieci mogę mogę wynieść, pozamiatać... Znam hiszpański :D
0
@ArterkHD Sevilla albo Wolverhampton
0
@FCBKUBANO Postawiłem dyche i do wygrania 10 koła. Aż taki wariat by stawiać 10 koła nie jestem :D
2
@patrykzmc2000 Jakoś na jesieni miałem kupon za 10 koła, taśma 17 meczy. 6 meczy ligowych, reszta to reprezentacje. Nie weszła tylko Grecja... u siebie z Liechtensteinem... Stracili bramkę na 1:1 jakoś w 89 minucie :)
Ale grunt to się nie poddawać...
2
@zadafcb Ja jutro egzamin :((
2
@kamiVeB Troszkę smiechłem XD Zobaczyli jaki ruch na Cafe Bernabeu i szacowana oglądalność ich przeraziła :D
3
Nie wiem czy kiedyś mi taki uśmiech wskoczył na usta jak podczas tamtego momentu :D
Wszystkiego najlepszego Masche!
1
@LaSTeR Wyrób kondycje, ćwicz, pokop piłeczkę (żeby poprawiać technikę), pielęgnuj kwiatki, naucz się języka jakiegoś, pomaluj w końcu ten płot, który obiecałeś żonie :D
5
@Piotr777 Teraz na szczęście zwolnienia pisze się przez dziennik elektroniczny, więc jest dużo łatwiej :))
Swoją drogą nie wyobrażam sobie by któryś z moich kolegów by się w tak prostej sytuacji zdygał :D