Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCMichalo 1. Grimaldo 2. Gaya 3. Cucu 4. Theo
0
@vlbmadridista A kto powiedział, że mi przeszkadzasz? Troszkę dystansu :))
1
@Mathew86 Munir jest jednym z lepszych piłkarzy Sevilli w tym sezonie. Sevilli, która bije się o podium.
0
@nyggative Chodziło o mistrzostwo, czyli wygraną ligę :D
A Barcy w tym sezonie to chyba Puchar Gampera albo złote przedmioty Leo ;) nie ma lekko haha ale jako kibic Realu powinieneś o tym wiedzieć ;)
1
@vlbmadridista Aj ten Pérez... zainwestował by lepiej w fcbarca.com premium dla kibiców jego klubu, a nie jakieś mistrzostwa
8
@Chakalaka I Trofeo Bernabeu :D
4
@Messibestplayerintheworld chyba nie załapałeś :P
4
Jakie są wasze 3 ulubione mistrzostwa wygrane przez Real w ostatniej dekadzie?
:D
1
@Fartlow Poza tym zagrał praktycznie te dwa mecze z marszu bez żadnego przygotowania, ani ogrania. To było do przewidzenia, że dzisiaj zacznie na ławce
0
@escarabajo Miał motorek w dupie to teraz będzie Ferrari w dupie
0
Co ja widzę, podobno Alba zdał prawko XD załamał się chłopak widząc ile ostatnio osób na La Rambli zdało
0
@Transu96 Anglia: 1. City 2. Manu 3. Liverpool 4. Chelsea
Hiszpania: 1. Barca 2. Real 3. Atlético 4. Sevilla
Niemcy: 1. Bayern 2. Dortmund 3. Lipsk 4. Schalke
Włochy: 1. Juve 2. Inter 3. Lazio
4. Atalanta
2 liga polska: 1. Stal Stalowa Wola 2. Motor Lublin 3. Resovia
Tak będzie
1
Tak spojrzałem właśnie na wynik Live i micha od razu cieszy :D
1
@klemens100 Może dlatego, że występ na debacie może mu tylko zaszkodzić? Też lubię oglądać debaty, ale jednak to, że Duda nie chce na niej wystąpić jest jak najbardziej logiczne i zrozumiałe.
7
@BarcaInfo Tego dnia nazwisko Alba poszło w świat
5
@Colon To tylko pokazuje kto był najlepszym kandydatem, którego i Duda i Trzask się bali :D ale teraz już oczywiście jest niegroźny.
3
A gdyby tak spróbować grać trójką obrońców i zrobić z Semedo pśo? Przecież i tak jest lepszy w obronie niż w ataku. W ten sposób mielibyśmy z przodu miejsce na 3 środkowych pomocników, na Messiego wolnego elektrona, na dwóch szybkich skrzydłowych wracających do obrony (zwłaszcza po lewej stronie stronie) i na środkowego napastnika, który by rozpychał obrońcow i grał z Leo na ścianę.
MATS
Semedo, Pique/Araujo, Umtiti/Lenglet
Rafinha/ktoś nowy,FDJ/Pjanic, Puig/kn
Dembus/Trincao, Messi/Grizz, kn/Ansu
Suárez
Z przodu by to świetnie wyglądało, jedynie z tyłu mógłby być problem, jednak z tyłu to my zawsze mamy problem...
3 śo, 3 wybieganych pomocników i dwóch skrzydłowych wracających do obrony (na lewe skrzydło mógłby tu pasować myślę Adama Traore, jednak on jest raczej za drogi) i może nawet i w tej obronie by to tak źle nie wyglądało...
Wiem, to nierealnie, ale ja tylko szukam możliwego rozwiązania... A takie ustawienie czy coś w tym stylu chociażby na jakąś Granadę na Camp Nou można by przetestować :/
1
@cat_r37 I Arda Turan poza kadrą męczową.
0
@th@les Remis to standard z ekipą Simeone? Kiedy ostatnio z nimi zremisowaliśmy na Camp Nou? XD
0
@dominik127pl Aż strach oglądać
0
@konrad1661 Wybierając pomiędzy pisem, a platformą nie patrzę kto i jak bardzo skrzywdził kobfederację tylko, która z tych dwóch partii będzie mniejszym złem. I dla mnie jest nim pis.
2
@Barney Na Dudę.
0
@konrad1661 No tak tak, bo na pewno tylko o to chodzi :))
0
@Chakalaka Muszę to przemyśleć, ale skoro wolę żeby prezedentem był Duda niż Trzaskowski, to chyba jednak zagłosuję na Dudę.
5
@Chakalaka Jako wyborca Bosaka w życiu nie zagłosuję na Trzaskowskiego.
1
@FafitFCB Za Martino
4
@Krzyniu282 Wraca i oby został na stałe.
0
@pike_najlepszy No i dopóki było to posiadanie było dobrze. Po drugiej bramce Suareza zaczęli grać na stojąco.
0
@Kamiloza91 Również uważam, że trzeba się już oglądać za następcą, ale patrząc na obecne problemy Barcelony to jednak nie jest to priorytetem.
Lewy skrzydłowy, przynajmniej jeden środkowy pomocnik, lewy obrońca.
To są teraz najgorzej obsadzone pozycje w Barcelonie.
6
@Kamiloza91 Ileż można grać Suarezem, który dzisiaj 2 bramki strzelił...