0

@LionelM95 #BartomeuOut

0

@Adamski69 Przecież to Font tak powiedział...

0

@Kaperan1357 Po tej informacji Bartek na bank już poleci :D

4

Kumpel Suarez odchodzi
Kumpel Rakitic odchodzi
Kumpel Vidal odchodzi
Kumpel Pique zostaje
Kumpel Alba zostaje
Kumpel Busi zostaje
No niby po równo, ale Leo nie wygłupiaj się, poczekaj przynajmniej na nowego prezydenta

1

@Kuczek Akatar, Otrivin, xylorin, sudafed, nasivin, vicks, xylometazolin. Bez większej różnicy w sumie.

0

@Kuczek Nie wiem, być może. Ale mimo wszystko, te 3/4 dni plus te dwa tygodnie to jednak za dużo do stracenia jak na klasę maturalną, zwłaszcza w roku, który pewnie w połowie będzie zmarnowany na lekcjach zdalnych. Ale dzięki za opinie :))

0

@Kuczek Jak rozmawiałem z lekarzem to się dowiedziałem, że po tygodniu wypisują ze szpitala, a następnie minimum miesiąc leżenia w łóżku.

0

@Kuczek Ale kto marudzi, wytłumaczysz mi? Jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem masz czy lewą nogą wstałeś?
Nie wiem kto dał ci prawo do oceniania na podstawie jednego komentarza, ale skoro już musisz wiedzieć to na samym początku lekarze podejrzewali astmę. Miałem jakieś badania robione, potem zostałem wysłany na testy alergiczne, potem to się lekko poprawiło, a jak już byłem w 100% pewny co mi dolega to zaczęła się 2 klasa liceum. Teraz zaczynam klasę maturalną i nie będę poświęcał 2/3 miesięcy, bo chcę się dobrze przygotować do matury, a to nie jest jakiś duży problem, który mi utrudnia normalne funkcjonowanie,wystarczy psiknąć Akatarem.

0

@masq Zazdroszczę. Ja od 6 lat nie zasypiam bez kropel do nosa (krzywa przegroda nosowa)

0

@Coutinho007 na ls, zrobi zamiankę z Dembusiem

1

@Kyman Araujo za Pique, Van de Beek za Pjanica i Depay za Trincao

0

https://www.facebook.com/210606199101010/posts/1621885494639733/

O kurde, a jeszcze 7 lat temu byli minutę od półfinału Ligi Mistrzów :/
Swoją drogą to nie wiem jak oceniać wiarygodność tego postu, bo jeszcze dzisiaj rano czytałem o jedynie cięciach pensji (sztabu i zawodnikom)

0

@Chaoss Przyczynił się znacznie do wygrania drugiego trypletu w historii klubu, wygrał złotego buta, Pichichi, jest w czołówce najlepszych strzelców El Clásico, zdobył naprawdę wiele ważnych bramek oraz asyst dla Barcelony, np. bramkę dającą prowadzenie Barcelonie w finale ligi mistrzów czy zanotował hat tricka z Realem Madryt podczas historycznej la manity. No i tak jak wspominałem, jest trzecim najlepszym strzelcem w historii klubu... I to wszystko w zaledwie 6 sezonów...
Racja, Xavi, Iniesta, Ronaldinho, Cruyff czy Messi są legendami, nawet większymi od Urugwajczyka, ale w takim razie jak można nazwać gościa, który dokonał tych rzeczy, które wypisałem jak nie legendą?

3

@Chaoss Trzeci najlepszy strzelec w historii klubu nie jest legendą? XD

4

4:3 dla Bayernu poproszę :))
Oczywiście wiadomo kto te 4 bramki ma strzelić.

1

@Pawlak1992 Ponieważ Bayern nie ma obrony, a Psg ma. W ataku i pomocy jest mniej więcej po równo.

0

@Grubson06 Jeśli tak się stanie to to może być początek końca Conte

0

@Pawlak1992 Chyba powinno być
La Rambla wczoraj: Ale ten Martínez jest beznadziejny, 111 mln za niego to żart
La Rambla dzisiaj: Ale ten Lautaro jest beznadziejny, wydanie 111 mln na niego to będzie kompromitacja... czyli coś idealnie dla Bartomeu

0

@cool1899 Zieloności w takim razie

0

@cool1899 Boston lubi psuć kupony, odradzam

0

@Admin030 Rafinha to jest bardzo dobry piłkarz, tylko niestety te kontuzje ://
Swoją jakość udowodnił w sezonie 16/17 kiedy udało mu się pociągnąć dłużej bez kontuzji. Był jednym z naszych najlepszych zawodników, strzelił bramkę Atletico, zaliczył asystę w meczu z Psg. No i pod koniec sezonu się wysypał :/

8

Pięknie Sevilla ❤️

0

@ArterkHD Ter Stegen (Peña)
Semedo Araujo Lenglet Alba
(Roberto) (Pique) (García) (Firpo)
Van de Beek De Jong Puig
(Wijnaldum) (Monchu) (Coutinho)
Dembele Messi Depay
(Trincao) (Griezmann) (Fati)
I gdzieś zaplątani w to wszystko Rafinha oraz Collado

Ale Depay i Wijnaldum pewnie nie przyjdą, a Rafa i Collado odejdą.

EDIT: Zapomniałem jeszcze o Suarezie, którego bym widział jako zmiennika

0

@bialagora Tak jak kolega wyżej napisał, z twojego komentarza wynikało jakbyś chciał usunąć Messiego z once de gali. Oczywiście zgadzam się z tym, że czasem i Leo przyda się odpoczynek, czasem zejście z boiska, a czasem i wejście w drugiej połowie. Jednak gdy Messi gra słabo, całej drużynie nie idzie i gonimy wynik to nie popieram pomysłu by ściągać go zmieniać , bo Messi to taki piłkarz, który jedną akcją potrafi odmienić losy meczu.

1

@bialagora wytłumaczysz po co sadzać najlepszego zawodnika w klubie na ławce?

0

@Eleri Nie oglądałem wczorajszego meczu, bardziej odnoszę się do tego co widziałem w meczu z Barcą. Ale też nie można porównywać klasy zawodników Psg (Ney, Mbappe, Di Maria, Icardi, Verratti) do zawodników Lyonu (Depay, Aouar)

0

@Janiama Znaczy racja. Tu na Rambli oczywiście widziałem. Ale bardziej chodzi mi o dziennikarzy, ekspertów czy nawet bukmacherów, którzy moim zdaniem powinni dać mniej więcej wyrównane kursy, a dają 3:30 na Paryż oraz 2:00 na Bayern (sts).

7

Kibicuję Lewemu w niedzielę, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu nie mówi się prawie w ogóle o tak słabej obronie Bawarczyków? Przecież Suárez w meczu z nimi zaliczył pierwszy udany drybling od 4 lat XD mało tego strzelił po tej akcji bramkę.
Najsłabsza Barca od 3 lat potrafiła strzelić im 2 bramki, a mieliśmy okazję na jeszcze minimum 3.
Obawiam się, że tacy mobilni gracze jak Neymar, Mbappe czy Di María mogą strzelić tam naprawdę ze 4 gole biorąc pod uwagę tyle miejsca co Bayern zostawia z tyłu.
Ale obym się mylił.
Co by nie mówić, zapowiada się ciekawy finał, który wygra Polak i oby nie ten z piekarni :D

0

@robsesh Coś w ten deseń

0

@Bartek22
1.Real Madryt
2. Espanyol
3. Getafe
4. Avia Świdnik
5. Siarka Tarnobrzeg
6. PSG
7. Liverpool
8. Juventus
9. Manchester United
10. Bayern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?