0

@Barca-Messi10 Nie no co do jego poziomu to nigdy nie miałem wątpliwości, bramki widziałem, jedna to prawdziwe golazo, ale bardziej mi chodzi o podejście Messiego, o zaangażowanie, czy dalej w sposobie jego gry można było wyczuć niechęć, czy już było lepiej

0

@Cou7_ley Araujo i Puig według mnie mają największy potencjał, ale możliwe, że po prostu za mało meczy widziałem w wykonaniu Konrada, Pedriego i Trincao.
Edit. No i Fati oczywiście, jego chyba już zacząłem traktować jak seniora :D

0

Messiemu chciało się dzisiaj grać? Kto wyglądał źle, a kto pozytywnie?Jedynie słyszałem, że Franek najgorszy na boisku był.

0

@LuisSalvano Podobno Bartek dzwonił do prezesa Lyonu, że go nie stać na Memphisa, więc ja nie byłbym tego taki pewien

0

@itmustbejoke Roberta Lewandowskiego

5

Pewnie chodzi o przedłużenie kontraktu z Beko

8

@BarcaInfo pewnie po Vidalu

2

@Mario96w Jestem na zastępstwie
Débil- słaby

22

@adasko1998 Której szefem jest Andre Gomes XD

0

@zadafcb U nas już dwa przypadki :II
Czekam aż moja wychówa pójdzie na kwarantanne xD

0

@Roobo Na słabsze ekipy okej, ale jednak chyba ma ,,trochę" za słabe warunki fizyczne by grać na przykład z Bayernem na pśpd :D

4

@Moriarty Coutinho. Leo się nic nie chciało, nawet karnego strzelać.

1

@swiergol2 Pora na kogoś z zagranicy. Bardzo chciałbym, żeby to był Czerczesow. Może po udanym Euro stwierdzi, że czas na nowe wyzwania... Oby

1

@hoeniker bramkarze: Szczęsny, Fabian, Drągowski
Środek obrony: Glik, Bednarek, Walukiewicz, Bochniewicz, Bielik
Boki obrony: Bereś, Kędziora, Reca, Jaroszyński, Rybus
Środek pomocy: Krycha, Zielu, Linetty, Klich, Góralski i parę talentów z ekstraklapy
Skrzydła: Grosik, Franek, Jóźwiak, Kądzior, Szymański
Atak: złota piłka, Milik, Piątuś

Tak naprawdę tylko lewego obrońcy nam brakuje. Na każdej innej pozycji przynajmniej jedno porządne nazwisko jest. To właśnie niestety pokazuje jak ważną postacią musi być selekcjoner.
Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem jak można było tak spie*#olić sprawę z wybraniem gościa, który ma temu wszystkiemu nadać jakiś kierunek.

Wchodzi Lewy do szatni:
-Cześć, wygrałem potrójną koronę, a ludzie z całego świata chcą mi przyznać złotą piłkę.
Na to Jurek odpowiada:
-Siema, zająłem 5 miejsce w Ekstraklapie.

No tragedia :D

4

@DaPi 1. Messi
2. Di Stefano/ Ronaldo
3. Ferguson
4. Lampard
5. Simeone
6. Agüero/ Silva
7. Pokolenie Maldinich
8. Zanetti (tu akurat nie wiem, ktoś ze składu kiedy wygrali tryplet)
9. Wenger
10. Gerrard
11. Pedro Pauleta
12. Buffon
13. Lahm
14. Piszczek :D

1

@Comentateiro Myślałem, że śmiesznie wyjdzie jak tak napiszę, sory :v
@masq milion hipotetycznych rozmów w głowie z ćpunami, dresami, sąsiadami czy policjantami, ale takiego scenariuszu nie przemyślałem :D

4

Niedziela południe, rodzice na mszy, postanowiłem być dobrym synem i poszedłem elegancko w klapkach śmieci wyrzucić. Wracam i na schodach mijam pewną starszą Panią, która póki co zawsze sympatyczna była, dzień dobry na klatce mówiła.
Nie tym razem. Usłyszałem, żebym ,,nie bębnił tak tymi głośnikami, bo tu się żyć nie da i następnym razem będzie wzywana policja".

Muzyki nawet jak jestem sam w domu to słucham na słuchawkach xD
A sąsiadów na piętrze mam najcichszych na świecie.

No cóż, następnym razem pójdę z rodzicami na mszę.

4

@Jaca27 W pierwszym składzie z Iniestą i swego czasu także Villą :D

1

@Abominacja Pewnie trzeci bramkarz

0

@tristan87 Nawet u siebie...

0

@maatiixx najlepszy pierwszy sezon, potem czwarty. Reszta przeciętnie

1

@justfootball Venga to w głównym znaczeniu ,,chodź" :D

1

@Odcinkowy Podobnie pewnie myślał Valverde

0

@BarcaInfo Bo Roberto zawsze miał serducho do gry. Gorzej z umiejętnościami...

0

@maatiixx jakim autkiem będziesz zdawał? Jeśli Hyundaiem i20 to same się włączają :)
PS. Powodzenia!

3

@jacobFCB 2008 rok- przebudowa, nowy trener
2009 rok- tryplet
2014 rok- przebudowa, nowy trener
2015 rok- tryplet
2020 rok- przebudowa, nowy trener
2021 rok- *niech liczbowo też się zgadza :D

0

@barcelonaLM A no niestety :/

0

Każdy trener gra na wyniki i to oczywiste, bo ostatecznie to się liczy. Jednak nie rozumiem jednej rzeczy. Czemu do cholery tak poważnie traktujemy tą Ligę Narodów? Przecież tą są zwykle sparingi... Gramy na chaos, żadnego testowania taktyki (chyba, że u nas taktyką jest wybijanie na pałe i wrzutki) i ciągle ci sami zawodnicy, grający na wynik, a nie na testowanie różnych wariantów. Niemcy nie wygrali w LN jeszcze żadnego meczu, ale wyszli na tym dużo lepiej niż my,bo po prostu traktują te mecze jak zwykle sparingi, których wygrać nie trzeba. Przecież nawet jakbyśmy spadli o tą jedną dywizje to i tak pogralibyśmy z niezłymi drużynami, jak dla mnie idealnymi na sparingi.

Szczęsny, Fabiański, Drągowski, Skorupski, Bereszyński, Kędziora, Glik, Bednarek, Rybus, Krychowiak, Zieliński, Linetty, Klich, Góralski, Grosicki, Błaszczykowski, Lewandowski, Milik czy Piątek.
A do tego młodzi: Grabara, Bułka, Majecki, Gumny, Walukiewicz, Karbownik, Żurkowski, Moder, Marchwiński, Rosołek, Jóźwiak, Frankowski, Kapustka, Szymański, Buksa, czy nie tacy młodzi, ale odstawieni Kądzior, Stępiński i nawet ten Mierzejewski.
Wypisałem 38 (ch#&, że 7 bramkarzy),ale 38 zawodników z potencjałem. Zawodników może nie na finał Mundialu, ale no szanujmy się, na pewno potrafiących coś więcej niż to co oglądamy od 1,5 roku. Czemu nie ma tutaj wprowadzania młodych? Na tym zgrupownaiu poważną szansę dostał jedynie Jóźwiak i ją bardzo dobrze wykorzystał. A mamy jeszcze kilku młodych, którzy
wykazują potencjał. Czemu nie spróbujemy wariantu z 3 środkowymi pomocnikami? Licząc młodych mamy ich trochę i to nie najgorszych, na pewno lepszych niż skrzydłowych. Czemu nawet jednego meczu nie zagramy z dwójką napastników, co się może bardzo przydać, bo na Euro każdy będzie krył Lewego i nie może na nim polegać cały nasz potencjał ofensywny.
Od tego są kurna właśnie te sparingi. Żeby próbować. Żeby wprowadzać młodych. Dla przykładu Enrique dał pograć Ansu, Ferranowi, Reguilonowi, Garcii czy jeszcze jakiemuś Oscarowi. Czy wyszedł na tym źle? Wręcz przeciwnie.
Bardzo żałuję tego, że 2 lata temu zamiast Brzęczka nie przyszedł Pellegrini. A marzenie to Czerczesow. Robi genialną robotę z repką Rosji i myślę, że mając kadrę z piłkarzem z top3 na świecie mógłby ulepić coś jeszcze lepszego, a przypomnę tylko, że na ostatnim Mundialu Ruscy zaszli do ćwierćfinału :))
Ale dobra, koniec marudzenia (chociaż tylko to mogę w tym wypadku) i może naiwnie, ale liczę że na Euro chociaż wyjdziemy z grupy :D

1

@badej60 jutro chyba jest z tego co mi wiadomo

1

@ChampionLW Na Depaya będzie, nie żałuj :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?