Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Kamiloza91 Dziwnie piszesz Leeds
36
Chyba czas dać Destowi followa na Instagramie
4
Nie dziękujcie, ja teraz włączyłem :))
2
@cchesterr43 Że gdzieś na szczycie góry
2
@Criss18Barca No to wirus od jutra będzie bez formy.
Koniec pandemii xD
0
@tristan87 coś mówiłeś? :)
0
@Gaucho Czarnym czy niebieskim długopisem?
0
@LuisSalvano @Janiama a w Bobrowcu obok Piaseczna czasem bywacie? :D bo to chyba niedaleko jest, a w ostatnie wakacje kilka dobrych dni spędziłem właśnie w tych rejonach.
1
@codemat Jemy, pijemy, balujemy :))
0
@Ghotti Mam skrina :D
1
@Coutinho007 Cou z 14>Cou z 10 >Cou z 7
Suche fakty :D
0
@Ghotti o sekundę szybszy :((
4
Coutinho oficjalnie z 14 na koszulce
https://www.facebook.com/55164645762/posts/10159061661985763/
10
@Cave Ciekawe czy Cedric tym razem przeżyje
5
Piękny nowy odcinek Ojca Mateusza :D
1
@tristan87 Puyol zamiast Diego Carlosa na boisku i byśmy mieli karne :D
0
Douglas Costa za Dembele i En Nesyri za Braithwaita
Bartek, nie zawiedź mnie.
7
@Janiama No to miałeś Legie dzisiaj :D
0
@zadafcb Za dużo się szlajasz :D
0
@tristan87 Bez kitu.
Też se chyba załączę później
1
@tristan87 Jak on się skończył godzinę temu
3
Bramka na konto Carlosa :/
16
Co ten Ocampos gra... MOTM dzisiaj
0
@PatrykBarca Za Messiego Dybala i za Griezmanna Kristiano :D
0
@Patrykl145 Costa
0
@tristan87 Będzie 2:2, zobaczysz
0
@tristan87 Oj wjechałby taki Busi na derby do Tarnobyla
0
@zodiak_10 Lubelska playarena
1
@tomasz.s94 Też mi się wydaje, że Ansu dostanie 10, ale na to jeszcze trochę za wcześnie. Odejdzie Leo i być może wtedy :)
@LuisSalvano Tak Sorze, wzruszyłem się.
0
Ciekawe kto teraz przejmie ,,9" na koszulce, obstawiam, że Depay :')