Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP 0:0 by się skończyło :D
8
Ależ golazo Lautaro xD
1
@barca1squad 99 meczy i jak na bklase przystało przynajmniej raz się Ramos musiał włączyć :D Szanuję
1
@VamosRakieta Nawet smiechłem xD
Ktoś może wie o co chodzi?
Może to jakaś minuta ciszy, tylko przez pandemie bez obejmowania się na środku boiska.
0
Czemu sędzia zagwizdał, a oni stoją i się nie ruszają? xD
11
@msmsms Na świecie najwięcej jest debili. Obojętnie jakiej płci
3
Były piłkarz Barcelony, a obecnie zawodnik Miedzi Legnica Joan Roman... no właśnie już nie Joan, ponieważ Goku postanowił zmienić swoje imię z Joan na Goku :D
Złożył już wszystkie potrzebne dokumenty.
0
@HERORICH2 Leeds, drugie Aston
1
@tristan87 O curva szkoda, że nie Barcelona
0
@Jarema2000 Piękne :D
1
@zadafcb Ale zapomniałem się na La Rambli jeszcze pochwalić
3
No i cyk szkołę mi na tydzień zamknęli.
Dwie nauczycielki chore.
Jedna miała z nami lekcje :))
50
Jan Krzysztof Duda pokonał wczoraj mistrza świata w szachach... przerywając jego passę 125 meczy bez porażki :o
Wielkie gratulacje!
https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis4085ae.jpg
1
@Coutinho007 Szymański: 6 goli w Extraklasie
Puig: 0 goli w Extraklasie
Szymański: 0 goli w la liga
Puig: 0 goli w la liga
Takie są fakty
0
@Coutinho007 To by była bardziej sprawiedliwa walka, ale my patrzymy na medialność, sory
Ps. Zada, Puig, Szymański in this order
1
@IronSanHybrid To będzie koniec kariery Ryszarda muszę z przykrością powiedzieć
1
Fame MMA 8
@zadafcb vs Riki Puig
Wstęp za darmo
2
@zadafcb Nasze bloki są zajebiste
0
@koziar Paaanie, do Bychawy to ja z domu rowerkiem jeździłem :D
1
@zadafcb Gabrysia mi powie
SzaCH MaT
2
@zadafcb Byku odwieźć cię do Niedrzwicy?
3
Jest ass ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Pierwszy raz w życiu oglądam mecz tenisa i dobrze, że siedzę a nie leżę bo bym po 5 minutach zasnął :D
Ale naprzód Iga!!
1
@justfootball Całej LR puchnie na jej widok :D
1
Ty to...5 minut przerwy... wiesz
:D
0
@FranzMaurer Nie mamę, tylko babcię :D
1
@mr_robot Ja po pierwszym odcinku :D
2
Czy wiesz, że...
Gerard Romero w wolnych chwilach jeździ kombajnem?
Źródło: jego Instagram, Tier 1
Tak wiem, fascynujące
Ale po takim intensywnym okienku transferowym chłop zasłużył na chwilę relaksu :D
1
@daff1992 No przecież napisałem, że tak robię
2
@Hushovt Linetty też wczoraj ładnie