Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax Jednak Panie Pax miałem rację z Destem ;) zagrał bardzo dobry mecz.
0
@Janiama Zgadzam się ze wszystkim oprócz ostatniego zdania. W piłce nożnej miesiąc to bardzo dużo, a co dopiero 5 lat...
2
@Iwan567 Również uważam, że był karny na Ramosie.
Ale szkoda, że nic nie wspomniał o braku karnego na Messim :D
20
Zdziwiłbym się gdyby powiedział coś innego
1
Sterling co spartolił...
Brawo Fabian!
2
@Denzon Wku**iony Sarius to najlepsze co może być
0
@Transu96 Chodzi o to, że już pokropiło ;]]
0
@Ronnie1992 Dzisiaj po pijaku wrobiłem kolegę, że jestem sześćdziesiątką i teraz rozkminiam czy na serio mi uwierzył
0
*** *** *********
0
@clyde Projekt Breslau
9
@AV0CAD0 Oczywiście, że tak. Również do fanów PiSu nie należę, ale trzeba zachować obiektywizm i przyznać, że policja wykonuje tylko swoją robotę.
A co do Kaczyńskiego, to podejrzewam, że te protesty obchodzą go tyle co Bartomeu następny sezon Barcelony i od dawna sobie smacznie śpi.
4
@tristan87 Słuchawki, netflix i chillera xD
0
@Encore Jaki kurs na zmartwychwstanie Pottera?
3
Tymoteusz Puchacz:
"Vertonghen powiedział Ishakowi, że ma szczęście, że sędzia nie zauważył, bo według niego (sytuacja ze Skórasiem) to był faul i czerwona kartka."
~Transfery Piłkarskie, FB
No kto by pomyślał :D
0
@tristan87 Jeden z kandydatów do Puskasa
0
Pedri > Pedrinho
0
@Witam Ishaka i Ramireza też. No i Puchacza, Kamińskiego, Skórasia i Tibę też będą kusić inne kluby.
Bardzo fajny skład mają i też im życzę mistrza oraz Ligi Mistrzów jak mówisz, ale będzie ciężko :/
2
@Witam Za rok połowy ich składu nie będzie w Polsce
0
@YoNoEntiendoNada Mi nie chodziło o jakiś Juventus czy Liverpool. Ale np. Ajax? Klub lepszy od Brighton, co roku występujący w Lidze Mistrzów. Lubią stawiać na młodych, a wielkie kluby lubią kupować od nich piłkarzy. Brzmi nieźle.
No i też trzeba pamiętać, że liga holenderska nie jest tak wymagaja jak angielska. Co jeśli Moder się do niej nie przystosuje? Będzie spisany na straty... już w Brighton.
A co do stresu no to cóż, musi umieć sobie z nim radzić, inaczej nie zajdzie daleko. Zresztą Moder póki co imponuje spokojem ;)
2
@Janiama A od Pedriego? :D
Szkoda, że Moder już teraz wybrał Brighton. Po udanym sezonie i daj Boże Euro mógłby pokusić się o niego ktoś lepszy.
1
@DonMatteo901 Gdybym nie wiedział, że to Benfica to bym pomyślał Real Madryt :D
0
@Roobo Zgadzam się w 100%.
7
1
@pikass14 Wolski z Ćwiąkim na głównym c+, a te proBarca i proReal na canal + premium
0
@DaPi Oczywiście, że numer 3
4
@SonBarcaGoku Hiszpan, który strzeli najwięcej goli w la liga w sezonie
0
Powalczyć to na pewno powalczą, ale tak obiektywnie to duże szanse dajecie Lechowi dzisiaj chociaż na remis?
Ja typuję 1:1, mnie te chłopaki już niczym nie zdziwią :D
0
@GadulkiGembulki Bayern, PSG, Atalanta, Chelsea, Barcelona
PSG i Atalanta czują niedosyt po zeszłym sezonie no i mają bardzo solidne ekipy, nie osłabili się.
Chelsea ma połowę nowych zawodników w składzie i jak się zgrają to będą mocni. Pytanie tylko czy zdążą przed wiosną.
No i Barca. Mamy nowych zawodników w pierwszej drużynie (Araujo, Pjanic, Dest, Trincao, Pedri, Coutinho, Puig). No i mieszankę trzech nowych trenerów na ławce. Jeśli plan Koemana wypali to będziemy jednym z faworytów. Ale potrzeba czasu by zobaczyć czy to wypali.
2
@escarabajo Np. Bayern Monachium, Liverpool, Legia Warszawa, Inter Miami itd
7
Ilu tutaj sezonowców...
W sobotę kibice Cádizu, dzisiaj Szachtara, a w sobotę dla odmiany może Barcelony?