0

@pax Jednak Panie Pax miałem rację z Destem ;) zagrał bardzo dobry mecz.

0

@Janiama Zgadzam się ze wszystkim oprócz ostatniego zdania. W piłce nożnej miesiąc to bardzo dużo, a co dopiero 5 lat...

2

@Iwan567 Również uważam, że był karny na Ramosie.
Ale szkoda, że nic nie wspomniał o braku karnego na Messim :D

20

Zdziwiłbym się gdyby powiedział coś innego

1

Sterling co spartolił...
Brawo Fabian!

2

@Denzon Wku**iony Sarius to najlepsze co może być

0

@Transu96 Chodzi o to, że już pokropiło ;]]

0

@Ronnie1992 Dzisiaj po pijaku wrobiłem kolegę, że jestem sześćdziesiątką i teraz rozkminiam czy na serio mi uwierzył

0

*** *** *********

0

@clyde Projekt Breslau

9

@AV0CAD0 Oczywiście, że tak. Również do fanów PiSu nie należę, ale trzeba zachować obiektywizm i przyznać, że policja wykonuje tylko swoją robotę.
A co do Kaczyńskiego, to podejrzewam, że te protesty obchodzą go tyle co Bartomeu następny sezon Barcelony i od dawna sobie smacznie śpi.

4

@tristan87 Słuchawki, netflix i chillera xD

0

@Encore Jaki kurs na zmartwychwstanie Pottera?

3

Tymoteusz Puchacz:

"Vertonghen powiedział Ishakowi, że ma szczęście, że sędzia nie zauważył, bo według niego (sytuacja ze Skórasiem) to był faul i czerwona kartka."
~Transfery Piłkarskie, FB

No kto by pomyślał :D

0

@tristan87 Jeden z kandydatów do Puskasa

0

Pedri > Pedrinho

0

@Witam Ishaka i Ramireza też. No i Puchacza, Kamińskiego, Skórasia i Tibę też będą kusić inne kluby.
Bardzo fajny skład mają i też im życzę mistrza oraz Ligi Mistrzów jak mówisz, ale będzie ciężko :/

2

@Witam Za rok połowy ich składu nie będzie w Polsce

0

@YoNoEntiendoNada Mi nie chodziło o jakiś Juventus czy Liverpool. Ale np. Ajax? Klub lepszy od Brighton, co roku występujący w Lidze Mistrzów. Lubią stawiać na młodych, a wielkie kluby lubią kupować od nich piłkarzy. Brzmi nieźle.
No i też trzeba pamiętać, że liga holenderska nie jest tak wymagaja jak angielska. Co jeśli Moder się do niej nie przystosuje? Będzie spisany na straty... już w Brighton.
A co do stresu no to cóż, musi umieć sobie z nim radzić, inaczej nie zajdzie daleko. Zresztą Moder póki co imponuje spokojem ;)

2

@Janiama A od Pedriego? :D
Szkoda, że Moder już teraz wybrał Brighton. Po udanym sezonie i daj Boże Euro mógłby pokusić się o niego ktoś lepszy.

1

@DonMatteo901 Gdybym nie wiedział, że to Benfica to bym pomyślał Real Madryt :D

0

@Roobo Zgadzam się w 100%.

7

1

@pikass14 Wolski z Ćwiąkim na głównym c+, a te proBarca i proReal na canal + premium

0

@DaPi Oczywiście, że numer 3

4

@SonBarcaGoku Hiszpan, który strzeli najwięcej goli w la liga w sezonie

0

Powalczyć to na pewno powalczą, ale tak obiektywnie to duże szanse dajecie Lechowi dzisiaj chociaż na remis?
Ja typuję 1:1, mnie te chłopaki już niczym nie zdziwią :D

0

@GadulkiGembulki Bayern, PSG, Atalanta, Chelsea, Barcelona

PSG i Atalanta czują niedosyt po zeszłym sezonie no i mają bardzo solidne ekipy, nie osłabili się.
Chelsea ma połowę nowych zawodników w składzie i jak się zgrają to będą mocni. Pytanie tylko czy zdążą przed wiosną.
No i Barca. Mamy nowych zawodników w pierwszej drużynie (Araujo, Pjanic, Dest, Trincao, Pedri, Coutinho, Puig). No i mieszankę trzech nowych trenerów na ławce. Jeśli plan Koemana wypali to będziemy jednym z faworytów. Ale potrzeba czasu by zobaczyć czy to wypali.

2

@escarabajo Np. Bayern Monachium, Liverpool, Legia Warszawa, Inter Miami itd

7

Ilu tutaj sezonowców...
W sobotę kibice Cádizu, dzisiaj Szachtara, a w sobotę dla odmiany może Barcelony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?