5

@DaPi Suárez i Ter Stegen to dwa nasze najlepsze transfery ostatniej dekady.

51

Śmiejecie się z Varana, ale on jest dzisiaj jedynym obrońcą Realu, który nie sprokurował karnego...
Na szczęście nadrobił samobójem :D

2

@Janiama Ale w dwóch kluczowych momentach nam nie podyktowali. I 5 punktów mniej

0

@Lordzi Powtórzyli

0

@dzagos Z koszulek Realu? :D

3

@Pawel13sz Pamiętam, że kiedyś mieliśmy trzy karne w meczu, ale tego trzeciego oddał chyba Neymarowi czy tam Suarezowi.
Chyba przeciwko Gijon.

3

Następnego będzie panenką strzelał :D

0

@Tomek54321 Canal + Sport 2, ale nie włączaj :D

4

Solerrr!!! Ale on ma jaja :D
Ale trzeci raz Tibo wyczuł

0

@xVENUMx Chińczyk z Valencii ładnie przylutował.

1

@VamosRakieta Bolą nas wielkie jaja ze stali Carlosa Solera.
Żartuję, nie bolą :D

1

@BoRoWieC Przecież remis, a porażka to jest jeden punkt różnicy XD

12

Przecież sprawiedliwie cofnął, o co wam chodzi?
Zresztą gol jest gol :)

0

O kurde co tam się odwaliło XD

1

@Artsssfc Na świeżym powietrzu nie noszę, a jak wchodzę do sklepu czy gdzieś to po powrocie dezynfekuję. A ogółem to mam 3/4 maseczki i staram się rotować xD

2

@justfootball Bardzo szczery facet, szkoda, że najprawdopodobniej przegra z Bidenem

0

@Damiano27psk Ciekawe kto wygra ligę

1

Kto grał lepiej, City czy Liverpool?

1

@MESSIah16 Preferuję imprezy w plenerku, chociaż na domóweczkę też bym się wybrał :D
Tak, oczywiście, że wychodzę z domu.

1

@Chakalaka Dokładnie, powinny być same marsze lgbt i protesty przeciwko partii rządzącej :))

0

@JustBarca Ja już to przeszedłem, ale nie brałem udziału w strajkach, więc się mylisz

1

@herbblaugrana Na pewno wpłynęły

10

@Rewolucja123 Nie był to wybitny występ, ale na pewno na plus.

1

@MaTt_BarcaFan Trzecim niebezpiecznym jest Roberto na po.

0

@Janiama Griezmann dzisiaj ładnie czuje grę, fajnie to wygląda. Ale jego głównym zadaniem jest strzelanie bramek, bo gra jako środkowy napastnik. Miał 4 bardzo dobre sytuacje i chociaż jedną powinien wykorzystać. Racja, też uważam, że z czasem będzie lepiej, ale komentatorzy mają 100% racji krytykując Griza.

1

@Chakalaka wingardium leviooosaaaa

6

@Pilka_jest_okragla No tak, bo 5 punktów tak trudno odrobić XD Tak, 5 nie 8, bo zaległy mecz z Elche na Camp Nou wygramy.

0

@kaamil1910 Żebyśmy zbankrutowali?

3

@BarcaInfo Niech sypna szmalem na kontrakt Leo

4

@kuz Jaką wolę walki mieli w meczu z PSG... 8 minut do końca i 3 bramki do zrobienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?