Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@DaPi Suárez i Ter Stegen to dwa nasze najlepsze transfery ostatniej dekady.
51
Śmiejecie się z Varana, ale on jest dzisiaj jedynym obrońcą Realu, który nie sprokurował karnego...
Na szczęście nadrobił samobójem :D
2
@Janiama Ale w dwóch kluczowych momentach nam nie podyktowali. I 5 punktów mniej
0
@Lordzi Powtórzyli
0
@dzagos Z koszulek Realu? :D
3
@Pawel13sz Pamiętam, że kiedyś mieliśmy trzy karne w meczu, ale tego trzeciego oddał chyba Neymarowi czy tam Suarezowi.
Chyba przeciwko Gijon.
3
Następnego będzie panenką strzelał :D
0
@Tomek54321 Canal + Sport 2, ale nie włączaj :D
4
Solerrr!!! Ale on ma jaja :D
Ale trzeci raz Tibo wyczuł
0
@xVENUMx Chińczyk z Valencii ładnie przylutował.
1
@VamosRakieta Bolą nas wielkie jaja ze stali Carlosa Solera.
Żartuję, nie bolą :D
1
@BoRoWieC Przecież remis, a porażka to jest jeden punkt różnicy XD
12
Przecież sprawiedliwie cofnął, o co wam chodzi?
Zresztą gol jest gol :)
0
O kurde co tam się odwaliło XD
1
@Artsssfc Na świeżym powietrzu nie noszę, a jak wchodzę do sklepu czy gdzieś to po powrocie dezynfekuję. A ogółem to mam 3/4 maseczki i staram się rotować xD
2
@justfootball Bardzo szczery facet, szkoda, że najprawdopodobniej przegra z Bidenem
0
@Damiano27psk Ciekawe kto wygra ligę
1
Kto grał lepiej, City czy Liverpool?
1
@MESSIah16 Preferuję imprezy w plenerku, chociaż na domóweczkę też bym się wybrał :D
Tak, oczywiście, że wychodzę z domu.
1
@Chakalaka Dokładnie, powinny być same marsze lgbt i protesty przeciwko partii rządzącej :))
0
@JustBarca Ja już to przeszedłem, ale nie brałem udziału w strajkach, więc się mylisz
1
@herbblaugrana Na pewno wpłynęły
10
@Rewolucja123 Nie był to wybitny występ, ale na pewno na plus.
1
@MaTt_BarcaFan Trzecim niebezpiecznym jest Roberto na po.
0
@Janiama Griezmann dzisiaj ładnie czuje grę, fajnie to wygląda. Ale jego głównym zadaniem jest strzelanie bramek, bo gra jako środkowy napastnik. Miał 4 bardzo dobre sytuacje i chociaż jedną powinien wykorzystać. Racja, też uważam, że z czasem będzie lepiej, ale komentatorzy mają 100% racji krytykując Griza.
1
@Chakalaka wingardium leviooosaaaa
6
@Pilka_jest_okragla No tak, bo 5 punktów tak trudno odrobić XD Tak, 5 nie 8, bo zaległy mecz z Elche na Camp Nou wygramy.
0
@kaamil1910 Żebyśmy zbankrutowali?
3
@BarcaInfo Niech sypna szmalem na kontrakt Leo
4
@kuz Jaką wolę walki mieli w meczu z PSG... 8 minut do końca i 3 bramki do zrobienia