Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Katalonbar Ale na jego pozycję
14
Ile on był na tym boisku, 5 sekund? xD
0
@poskus @Catalanian1991
Gdzieś tak przeczytałem, widoczne to był fake news.
0
Piątek dzisiaj lepiej wygląda od Milika, ale nie ma co się dziwić. Arek bez treningów i rytmu meczowego. Dodatkowo naszym napastnikom dzisiaj jest naprawdę ciężko, bo nasza pomoc nie istnieje. Kuleje zwłaszcza wyprowadzenie piłki.
28
,,A Lunin zagrał tak jak ostatnio cały Real Madryt"
Brawo Borek, szanuję
1
@HighestInTheRoom Jazda po Manite!
0
@katalonia15 Who scored?
1
@Bobo25 Oczywiście, że dostają, bo na to zasłużyli.
Tu chodzi raczej o przymuszanie do nadludzkiego wysiłku, bo takim jest uprawianie tak intensywnej dyscypliny sportu razem z takimi długimi podróżami, ciągłymi zmianami czasu itd. Ludzie tam na najwyższych stanowiskach patrzą tylko na pieniędze i po prostu zabijają ten sport. A piłkarze nie mają nic do powiedzenia...
Dodatkowo jak myślisz, taki Toni Kroos wolałby zarobić 10 milionów i nie latać po Amerykach i Azjach czy może zgarnąć 15/20 baniek, ale co tydzień latać do innego kraju?
I tak Ci najlepsi są już milionerami, im ten dodatkowy hajs większej różnicy nie robi. Najwięcej korzystają na tym właśnie Ci na wysokich stanowiskach.
26
Toni Kroos:
,,Patrząc na to, ile nowych rzeczy powstaje w futbolu, UEFA i FIFA traktują piłkarzy jak marionetki. Nikt nas nie pyta o zdanie. Gdybyśmy mogli wyrazić swoje zdanie, nie gralibyśmy w Lidze Narodów, nie gralibyśmy Superpucharu Hiszpanii w Arabii Saudyjskiej, a Mundial nie byłby powiększony o kolejne 20 drużyn. Te wszystkie turnieje są po to, by wycisnąć z futbolu maksymalnie dużo pieniędzy i wycisnąć nasze organizmy do kresu możliwości."
Niestety, ale bardzo trafnie.
0
@Bobo25 Isz szlibe ałw!
0
@pele1282 Obejrz sobie la casa de papel bez lektora :)
Najważniejsze jest osłuchanie się z językiem. Słuchaj piosenek hiszpańskich, jest naprawdę wiele fajnych, włącz sobie wywiady np. z Enrique czy Messim po hiszpańsku itd.
Wypisuj sobie codziennie po 10/15 słówek, tłumacz na hiszpański i naucz się ich i tak każdego dnia. Jak dojdziesz do powiedzmy 500 słówek to weź się za gramatykę. Oczywiście fajnie gdyby wśród tych słówek były jakieś czasowniki.
0
https://ide11.pl/
Internetowy marsz niepodległości, kto ma ochotę niech się wpisze :)
1
@justfootball 6 rok uczę się go na poziomie rozszerzonym.
Nie mam ulubionego wyrażenia chyba :D
1
@justfootball nosotras/vosotras* ;)
0
@maroon Ja się pewnie zaszczepię, ale zdecydowanie rozumiem tych, którzy nie zamierzają.
3
Idealnie do rosołku
2
@mr_robot płacisz mi za okulistę
1
@Ascend Patrząc na Jovica i Mariano to chyba jednak jest :D
Co by nie mówić, Benz jest ich najlepszym napastnikiem.
4
@Kuczek A mnie interesuje co tu się dzieje i tam
0
Valverde pękła kość piszczelowa, miesiąc przerwy...
Ale oni mają problemy ostatnio, i z wirusem i z kontuzjami.
2
@michal26 Dobrze, że mu na piechotę nie kazali iść, ale nic nie mówię, bo jeszcze wykraczę...
1
No i Celta Vigo oficjalnie pożegnała się z trenerem. Zero zaskoczenia.
0
@xBoMBoWiECx Aleña odejdzie, a przyjdzie mam nadzieję Depay
21
@jeyx77x Nie lubię Ramosa, ale trzeba przyznać, że jest on dobrym obrońcą i jednym z lepszych w historii Realu jeśli nie najlepszym. Zgadzam się, że w historii footballu byli lepsi od niego, ale nie patrzmy teraz na niego przez pryzmat jednego nieudanego meczu z Valencia...
Ramos pokazuje klasę, a zwłaszcza od dwóch lat gdzie trzyma cały zespół Królewskich za mordę. Dodatkowo jest świetnym kapitanem.
Też wolałem tego starego Ramosa, który nie trafiał karnego z Bayernem, miał po 5 czerwonych kartek w sezonie, łatwo dawał się sprowokować i był objeżdżany przez Leo (to akurat się nie zmieniło :D), ale naprawdę duży szacunek za to jak się przez ostatnie dwa lata zmienił.
1
@michal26 Właśnie, szkolnictwo... Mam w tym roku maturę :))
Wirus na pewno istnieje i nie ma co do tego wątpliwości. Ale kurde no... Naprawdę żal jest mi ludzi chorujących na różne paskudztwa, dużo gorsze niż covid. To z jakim nadmiernym respektem ludzie podchodzą do niego, jak wszystko jest wyolbrzymiane jest dla mnie niepojęte.
2
@michal26 Masakra co się dzieje... Jedna wielka koronoparanoja.
6
@michal26,,Jak wyjdzie pozytywny, to operacji mieć nie będzie (w sensie w środę mieć nie będzie)."
Przecież to brzmi tak niedorzecznie, że to szok. Dramat...
Oby test wyszedł negatywnie. Leżeć parę dobrych dni, a może nawet tygodni z kością na wierzchu przez to, że choruje się na bezobjawową koronę to brzmi tak nieprawdopodobnie i masakrycznie, że wydaje się nawet
wręcz nierealne. Zaczynam doceniać mój dzisiejszy mecz (mimo, że przegraliśmy), a konkretnie to, że obeszło się bez kontuzji.
1
@DaPi Sevilla, City (zapewne dopóki Pep tam jest), Lyon, Milan, Lipsk
Getafe, Liverpool, PSG, Juventus, Schalke
1
@tristan87 Oby przyszedł
42
@BarcaInfo Manzano chyba straci posadę