23

@BarcaInfo Uwielbiam Ansu, ale patrząc na Haalanda trzeba przyznać, że Fati nie zasłużył na tą nagrodę.

2

@NeroTFP Również proszę o oznaczanie. Fajnie gdyby udało się choć jeden konkurs w Polsce wygrać.

0

@Encore Dzięki, ktoś musi czuwać w nocy nad porządkiem na Rambli

0

@kaamil1910 U mnie w Lublinie ze wszystkich w okolicy do których chodzę tylko jedna nie jest xD

1

@Encore Sory, że przeszkadzam, ale nie tacy sami

1

@VenoM Raz stawiają uwagi za gadanie, a raz za milczenie. Nie dogodzisz :D

0

@Prezes_sycylijczyk Ja właśnie przywiozłem z Biedry dwóch kolegów alkusow, cały bagażnik mi zajęli xD na szczęście 4 browary zostają u mnie.

0

@Barwindg Ja jak już wygram te miliony to zrobiłbym sobie właśnie taki trip dookoła świata jak @Encore mówi :D
Malta, Dubaj, Pekin, Tokio, Sidney, Paryż, Monako, Marsylia, całe Włochy, cała Hiszpania, Londyn, Islandia, Alpy, Amsterdam, Berlin, całe Stany, Kanada i oczywiście objazd po całej Ameryce Południowej.
W każdym miejscu po 2/3 tygodnie, piękne by to było.
@Klaudix A jeśli chodzi o jedno miejsce do życia to wybrałbym Barcelonę albo Miami.

0

@BARCA_FOR_EVER 1. Sarius
2. Grubson
3. Quebo
4. Reto
5. Kartky

0

@AduŚ07 Jeśli Ramos nie zagra to są duże szanse na zwycięstwo Villarrealu, natomiast jeśli chodź o nasz mecz z Atleti to tu kluczowe będą detale, kto pierwszy strzeli gola, kto będzie miał lepszy dzień itd. Nie da się przewidzieć. Więc możesz dać Barce z podpórką.

0

@bodzio10 Racja, ale oby tak nie było :)

0

@bodzio10 No to 3 mecze, co to za różnica kiedy wciąż większość (czyli pozostałe 7 meczy oraz pewnie baraże) zagramy po Euro.
Sens mojej wypowiedzi był taki, że jakikolwiek mecz z Niemcami po zmianie ich selekcjonera będzie na pewno bardzo ciężki z powodu efektu nowej miotły, nowych pomysłów itd. A czy w marcu zagralibyśmy od razu pierwszy mecz i rewanż z Niemcami? Nie, co najwyżej jeden mecz, ale to też nie jest pewne. Więc następnym razem przeczytaj ze zrozumieniem.

0

@bodzio10 W marcu odbędą się jedynie dwa mecze, reszta po Euro. A wtedy bardzo prawdopodobne, że będzie zmiana selekcjonera.
@patry295 Najlepsi z trzeciego koszyka są obecnie Rosja i Norwegia. Irlandia, Irlandia płn, Szkocja, Czechy, Islandia to autobusy przeciwko którym zawsze nam się ciężko gra. Zostaje Grecja, po której nie wiadomo czego się spodziewać oraz Finlandia, która obecnie jest w lepszej formie niż Węgry, pokonali chociażby Francję.
Dodatkowo mecz z Węgrami miałby swój smaczek :)

0

@Klaudix Jeśli Loew odejdzie i przyjdzie Klopp to Niemcy nie będą dobrym rywalem dla nas. Dania jest reprezentacją, która gra coraz lepiej, a w dodatku mają na nas sposób. Zresztą po ostatniej wizycie w Kopenhadze nasi mają traumę :D
Wybrałem Chorwację, bo u nich widać tendecje spadkową. Mają starą kadrę i możliwe, że po Euro jeszcze ktoś odejdzie.

8

Podział na koszyki przed el. MŚ22:

Koszyk I:
Belgia, Francja, Anglia, Portugalia, Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Dania, Niemcy, Holandia

Koszyk II:
Szwajcaria, Walia, POLSKA, Szwecja, Austria, Ukraina, Serbia, Turcja, Słowacja, Rumunia

Koszyk III:
Rosja, Węgry, Irlandia, Czechy, Norwegia, Irlandia Płn, Islandia, Szkocja, Grecja, Finlandia

Koszyk IV:
Bośnia, Słowenia, Czarnogóra, Macedonia Płn, Albania, Bułgaria, Izrael, Białoruś, Gruzja, Luksemburg

Koszyk V:
Armenia, Cypr, Wyspy Owcze, Azerbejdżan, Estonia, Kosowo, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Andora

Koszyk VI:
Malta, Mołdawia, Liechtenstein, Gibraltar, San Marino

Chorwacja, Węgry, Bułgaria, Andora, San Marino i może jakoś damy sobie radę :D
Miejmy nadzieję, że eliminacje rozpoczniemy już z nowym selekcjonerem, który będzie miał pomysł na naszą drużynę.

2

@Reiv111 W tej chwili to Luciano Spalletti.
Ale bardo bym chciał by po Euro przyszedł Czerczesow.

0

@FC1899Barca Rosja składem debiutantów gra. Poza nieśmiertelnym Zhirkovem :D

0

@kamilo0066 Mój tata właśnie mi opowiada, że potrafił kibicom nawet bilet na mecz kupić jak ktoś wcześniej przyszedł i się na niego natknął.
Bardzo sympatyczny i kontaktowy człowiek, wielka strata :/

2

@barcowy1899 Ja bym jednak bardziej stawiał na Czelsi. Tottenham to jest jedna wielka niewiadoma, wygrają 6:0 z United po czym mogą dostać od Brighton.

12

A dzień później Leo odebrał złotą gałę :D

0

@SkN Nicolas González bardzo dobry mecz zaliczył ostatnio.

2

@itmustbejoke Dzisiaj na takiej adrenalinie jestem, że obejrzę go jeszcze drugi raz :D

0

@tristan87 I nawet nie tylko przedmeczowe :))
@Gosciuu,,Bramkarz, który puścił 4 gole w półfinale LM nie zasługuje na pierwszy skład reprezentacji" czy jakoś tak.
A powiedział to Rummenigge, czyli osoba na takim stanowisku, po której spodziewałbym się więcej.

0

@mcsarna Nawet się nie łudzę, odejdzie najpewniej dopiero po Euro.

3

@Verema Polska 2:0 Niemcy
Polska > Niemcy
Ezz

7

@MesQueUnClub96 Chodzi o to, że karma wraca do aroganckich Niemców.

2

@tristan87 Bramkarza też Polska miała lepszego.

0

@Michu94 O trzecie miejsce może powalczą. Pierwsze dwa dla nas i Słowaków

0

@Coutinho007 To szykuje się spore osłabienie Królewskich.
@AmigoBlancos nie zazdroszczę :D

0

Czemu Ramos zszedł w 43', jakiś uraz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?