Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@BarcaInfo Uwielbiam Ansu, ale patrząc na Haalanda trzeba przyznać, że Fati nie zasłużył na tą nagrodę.
2
@NeroTFP Również proszę o oznaczanie. Fajnie gdyby udało się choć jeden konkurs w Polsce wygrać.
0
@Encore Dzięki, ktoś musi czuwać w nocy nad porządkiem na Rambli
0
@kaamil1910 U mnie w Lublinie ze wszystkich w okolicy do których chodzę tylko jedna nie jest xD
1
@Encore Sory, że przeszkadzam, ale nie tacy sami
1
@VenoM Raz stawiają uwagi za gadanie, a raz za milczenie. Nie dogodzisz :D
0
@Prezes_sycylijczyk Ja właśnie przywiozłem z Biedry dwóch kolegów alkusow, cały bagażnik mi zajęli xD na szczęście 4 browary zostają u mnie.
0
@Barwindg Ja jak już wygram te miliony to zrobiłbym sobie właśnie taki trip dookoła świata jak @Encore mówi :D
Malta, Dubaj, Pekin, Tokio, Sidney, Paryż, Monako, Marsylia, całe Włochy, cała Hiszpania, Londyn, Islandia, Alpy, Amsterdam, Berlin, całe Stany, Kanada i oczywiście objazd po całej Ameryce Południowej.
W każdym miejscu po 2/3 tygodnie, piękne by to było.
@Klaudix A jeśli chodzi o jedno miejsce do życia to wybrałbym Barcelonę albo Miami.
0
@BARCA_FOR_EVER 1. Sarius
2. Grubson
3. Quebo
4. Reto
5. Kartky
0
@AduŚ07 Jeśli Ramos nie zagra to są duże szanse na zwycięstwo Villarrealu, natomiast jeśli chodź o nasz mecz z Atleti to tu kluczowe będą detale, kto pierwszy strzeli gola, kto będzie miał lepszy dzień itd. Nie da się przewidzieć. Więc możesz dać Barce z podpórką.
0
@bodzio10 Racja, ale oby tak nie było :)
0
@bodzio10 No to 3 mecze, co to za różnica kiedy wciąż większość (czyli pozostałe 7 meczy oraz pewnie baraże) zagramy po Euro.
Sens mojej wypowiedzi był taki, że jakikolwiek mecz z Niemcami po zmianie ich selekcjonera będzie na pewno bardzo ciężki z powodu efektu nowej miotły, nowych pomysłów itd. A czy w marcu zagralibyśmy od razu pierwszy mecz i rewanż z Niemcami? Nie, co najwyżej jeden mecz, ale to też nie jest pewne. Więc następnym razem przeczytaj ze zrozumieniem.
0
@bodzio10 W marcu odbędą się jedynie dwa mecze, reszta po Euro. A wtedy bardzo prawdopodobne, że będzie zmiana selekcjonera.
@patry295 Najlepsi z trzeciego koszyka są obecnie Rosja i Norwegia. Irlandia, Irlandia płn, Szkocja, Czechy, Islandia to autobusy przeciwko którym zawsze nam się ciężko gra. Zostaje Grecja, po której nie wiadomo czego się spodziewać oraz Finlandia, która obecnie jest w lepszej formie niż Węgry, pokonali chociażby Francję.
Dodatkowo mecz z Węgrami miałby swój smaczek :)
0
@Klaudix Jeśli Loew odejdzie i przyjdzie Klopp to Niemcy nie będą dobrym rywalem dla nas. Dania jest reprezentacją, która gra coraz lepiej, a w dodatku mają na nas sposób. Zresztą po ostatniej wizycie w Kopenhadze nasi mają traumę :D
Wybrałem Chorwację, bo u nich widać tendecje spadkową. Mają starą kadrę i możliwe, że po Euro jeszcze ktoś odejdzie.
8
Podział na koszyki przed el. MŚ22:
Koszyk I:
Belgia, Francja, Anglia, Portugalia, Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Dania, Niemcy, Holandia
Koszyk II:
Szwajcaria, Walia, POLSKA, Szwecja, Austria, Ukraina, Serbia, Turcja, Słowacja, Rumunia
Koszyk III:
Rosja, Węgry, Irlandia, Czechy, Norwegia, Irlandia Płn, Islandia, Szkocja, Grecja, Finlandia
Koszyk IV:
Bośnia, Słowenia, Czarnogóra, Macedonia Płn, Albania, Bułgaria, Izrael, Białoruś, Gruzja, Luksemburg
Koszyk V:
Armenia, Cypr, Wyspy Owcze, Azerbejdżan, Estonia, Kosowo, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Andora
Koszyk VI:
Malta, Mołdawia, Liechtenstein, Gibraltar, San Marino
Chorwacja, Węgry, Bułgaria, Andora, San Marino i może jakoś damy sobie radę :D
Miejmy nadzieję, że eliminacje rozpoczniemy już z nowym selekcjonerem, który będzie miał pomysł na naszą drużynę.
2
@Reiv111 W tej chwili to Luciano Spalletti.
Ale bardo bym chciał by po Euro przyszedł Czerczesow.
0
@FC1899Barca Rosja składem debiutantów gra. Poza nieśmiertelnym Zhirkovem :D
0
@kamilo0066 Mój tata właśnie mi opowiada, że potrafił kibicom nawet bilet na mecz kupić jak ktoś wcześniej przyszedł i się na niego natknął.
Bardzo sympatyczny i kontaktowy człowiek, wielka strata :/
2
@barcowy1899 Ja bym jednak bardziej stawiał na Czelsi. Tottenham to jest jedna wielka niewiadoma, wygrają 6:0 z United po czym mogą dostać od Brighton.
12
A dzień później Leo odebrał złotą gałę :D
0
@SkN Nicolas González bardzo dobry mecz zaliczył ostatnio.
2
@itmustbejoke Dzisiaj na takiej adrenalinie jestem, że obejrzę go jeszcze drugi raz :D
0
@tristan87 I nawet nie tylko przedmeczowe :))
@Gosciuu,,Bramkarz, który puścił 4 gole w półfinale LM nie zasługuje na pierwszy skład reprezentacji" czy jakoś tak.
A powiedział to Rummenigge, czyli osoba na takim stanowisku, po której spodziewałbym się więcej.
0
@mcsarna Nawet się nie łudzę, odejdzie najpewniej dopiero po Euro.
3
@Verema Polska 2:0 Niemcy
Polska > Niemcy
Ezz
7
@MesQueUnClub96 Chodzi o to, że karma wraca do aroganckich Niemców.
2
@tristan87 Bramkarza też Polska miała lepszego.
0
@Michu94 O trzecie miejsce może powalczą. Pierwsze dwa dla nas i Słowaków
0
@Coutinho007 To szykuje się spore osłabienie Królewskich.
@AmigoBlancos nie zazdroszczę :D
0
Czemu Ramos zszedł w 43', jakiś uraz?