Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ElTomas Dokładnie, ostatnio były też plotki o Saganowskim by zastąpił Hajdo. Ale jego praca zaczęła przynosić w końcu efekty.
I tak celem był od razu awans do I ligi, a o to będzie ciężko.
3
@michal26 Akurat cały sezon męczą bułę, dopiero ostatnio zaczęło im coś wychodzić :)
Zresztą dzisiaj mają dodatkową motywację, bo grają z Hutnikiem, z którym kłócili się przy komisji kto powinien awansować. Ostatecznie awansowali we dwójkę :D
@ElTomas tvp sport
5
@AmigoBlancos Aktualnie Motor Lublin ma wyższy budżet niż Barcelona XD
0
Matko jaki swojak...
0
@Bykunn Być może zabrakło mu kilku punktów podczas rekrutacji,tego nie wiemy. Czasem zwyczajnie zabraknie szczęścia, mimo że wiedzę się ma :)
Przykład, mój kolega zna się bardzo dobrze na medycynie, ale swoją wiedzę zdobył czytając wyłącznie książki o tej tematyce, na żadnych studiach nie był.
A co do tego ratownika to myślę, że mogło być podobnie, no bo jednak jakąś wiedzę w tym temacie musiał posiadać, inaczej by mu tak dobrze nie szło.
Czasem lepszy jest taki lekarz, który uczy się na własną rękę niż ktoś kto pójdzie na studia, zdobędzie papier, ale gardzi tą pracą, nie przykłada się i tkwi w niej tylko dla pieniędzy.
0
@Bykunn @patataj @TheMugShot Oczywiście, że tak, bez odpowiedniego kursu/przygotowania nie ma nawet mowy. Za swoje przestępstwa oczywiście, że powinien zostać ukarany.
Chodziło mi jednak o to, by sąd nie zamknął przed nim możliwości pracy w tym zawodzie i pomógł mu się do tej pracy odpowiednio przygotować (znaleźć jakieś szkolenia itd).
Jednak znając życie to będzie jego koniec kariery jako ratownika medycznego.
0
Ciekawa sytuacja miała miejsce w szpitalu w Chełmie. Mianowicie policja odkryła oszustwo mężczyzny, który podszył się pod ratownika medycznego i dzięki temu dostał pracę w chełmskim szpitalu. Przepracował tam 8 miesięcy, w tym czasie oczywiście miał kontakt z pacjentami i jeździł karetką (mimo, że nie miał prawa jazdy). Do więzienia nie trafi, tylko będzie miał najprawdopodobniej dozór policji.
Ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że swoją pracę wykonywał... bardzo dobrze. Był nawet chwalony przez personel tego szpitala.
Co myślicie o tej sytuacji? Czasem osoba robiąca coś z pasji wykonuje to lepiej niż osoba z wymaganymi papierkami i moim zdaniem państwo powinno mu pomóc. Nikomu krzywdy nie zrobił, wielu osobom pomógł i po prostu jest dobry w tym co robi. Poza tym w obecnej sytuacji każdy ratownik może być na wagę złota.
Oczywiście za podrobienie dokumentu powinien ponieść konsekwencje, ale nie takie które by mu przeszkodziły w wykonywaniu zawodu.
W sumie tak teraz patrzę to już dwa dni temu było o tym info na tvnie i część z was pewnie zna sytuację, ale nie widziałem by to tutaj było (jeśli tak to sory).
Link do artykułu:
https://www.dziennikwschodni.pl/chelm/chelm-przez-ponad-pol-roku-falszywy-ratownik-medyczny-jezdzil-w-karetce,n,1000278636.html
1
@Janiama Taki komunikat się pojawia po wejściu w link.
0
@Janiama Strona została usunięta :((
2
@NeroTFP I oby w tym sezonie to się utrzymało.
1
@pawelfcb2010 Tak, rozdzieliłem Ryoyu z Kamilem xD Zwracam honor.
0
@pawelfcb2010 A nawet chyba 14 punktów.
0
@nopasanada Jasne ;)
10
W całej drugiej serii najlepszy był wywiad z Żyłą :D
0
@nopasanada Vamos
0
Markus Eisenbichler wygrywa w Wiśle -to mogło się wydarzyć tylko w 2020 roku.
4
Świetnie Stefan, brawo Ryoyu!
3
@MesQueUnClub96 Hofer już na emeryturce
7
Co tam Markus, już bez lidera? :)
1
Zaczyna się czołowa 15, a Klemens dalej 3 :D
1
Ajzenbisla uspokój się...
1
@VamosRakieta Weź w środę walnij tak z 90 komentarzy.
11
Eriksen tym skokiem przekonał Conte.
0
@Matelel Haaland byłby najlepszą opcją.
2
@Danny Gaucho Spoko, było się na tym meczu to przypominam :D
1
@Danny Gaucho W młodzieżowej reprezentacji Norwegii to on strzelił 3 hat tricki w jednym meczu :))
1
@BarcaInfo Też tak właśnie uważam. A wymówki, że za młody nie może użyć, bo rok temu Fati w jego wieku pokazał, że warto ufać młodym.
0
@BarcaInfo A jak z Moribą? Liczę, że też dostanie szansę, zwłaszcza przy ograniczonej liczbie pivotów w pierwszej drużynie.
0
@Rewolucja123 Jak dla mnie Roberto powinien być drugim pivotem obok De Jonga, a na po dać szansę Destowi.
2
@333tricampeones333 Lewandowski i Haaland.