Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest ten sam stadion, na którym my tydzień temu sklepaliśmy Dynamo?
2
@Kredon Właśnie na odwrót. Trzeba trzymać kciuki żeby Inter nie wygrał.
Wtedy wyjdą na Szachtar rezerwami i jest większa szansa, że Ukraińcy z nimi wygrają.
A Real może sobie wtedy wygrać z Borussią.
0
@pafcioxxx Jeśli Real dzisiaj przegra i Inter nie wygra to biali nie tylko od siebie będą zależni w ostatniej kolejce :)
1
@semafor Również Hazarda, którego swego czasu bardzo chciałem w Barcelonie.
1
@Messiah10 Jeśli Szachtar wyjdzie z grupy dostając w dwumeczu z Borussią 10 bramek, a w dwumeczu z Realem zgarniając 6 punktów to się będę śmiał xD
0
@socha Krychowiak nie gra to od razu kurs w górę xD
0
@eckov I Trincao i Konrad mogliby cały mecz dostać. Nie wiem czy jest sens jutro wpuszczać Dembele.
2
@Azi No właśnie nie do końca.
Jeśli Koeman da szansę Peñi, to znaczy, że postąpi według Ciebie idiotycznie, głupio i bez braku logiki. Mnie nie przekonałeś swoimi argumentami i myślę, że Koemana tym bardziej byś nie przekonał. Więc jeśli mnie porównujesz do plaskoziemcy to dlaczego jego byś nie miał? :)
Edit: Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Ja tyło zaproponowałem by to był mecz dla Peñi, jeśli Koeman zdecyduje by zagrał Neto to jak najbardziej zaakceptuję to, nic się nie stanie.
Za to ty mówisz, że decyzja o meczu dla Peñi byłaby idiotyczna, głupia i pozbawiona logiki. Nie dopuszczasz do siebie żadnych innych argumentów.
Więc to chyba nie ja jestem tutaj tą osobą, która się ,,upiera" :D
2
@Azi xDDDD
Mam nadzieję, że jeśli Peña jutro wyjdzie w pierwszym (małe szanse, ale trzymam za to kciuki) to też będziesz porównywał Koemana do plaskoziemcy :D
1
@Azi Oj zdecydowanie mnie nie przekonujesz :D
Podtrzymuję, szansę powinien dostać każdy kto na nią zasługuje ;)
2
@TheNekro94 Weźmie sobie szamanów do składu.
5
@Azi Bez sensu. W takim razie dlaczego w sezonie 14/15 w ostatniej kolejce la liga bronił Masip, czyli nasz trzeci bramkarz? Zdrowy był wtedy i Bravo i Ter Stegen.
Szansę powinien dostać każdy kto na nią zasługuje.
45
@Azi A dlaczego Peña miałby nie dostać?
Neto już się swoje nagrał w tym sezonie, a przed nim jeszcze Superpuchar i Puchar Króla.
Peña zasłużył choćby na jeden występ.
14
Mam nadzieję, że to będzie ten mecz dla trzeciego bramkarza.
3
@ksobi Pewnie spodobała mu się z wyglądu, ale potem poznał też i jej charakter.
1
@NeroTFP Mało tego, ona zeznała, że prowadziła z tym ,,Willem Smithem" wideorozmowę XD
1
@mroofkoi4t Wal śmiało czystą na Real, to wtedy jest szansa, że Szachtar wygra.
1
Zaraz się okaże, że wraz z nowym prezydentem powróci Setien :D
0
@barteq Brajt się przyda zdecydowanie bardziej w sobotę, teraz niech sobie odsapnie.
3
@NeroTFP Skąd wiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Bartunek Genialny typo, w dodatku kibic Barcelony. Zola, jeśli czytasz Ramble to pozdrówki!
4
Wleciał nowy materiał Zoli Szulowskiego:
0
@mr_robot Wyrazy z cząstką ,,ito" to w hiszpańskim zdrobnienia, Juanito, Arturito, Negrito itd.
Więc dobrze przetłumaczył.
A Czarnuchu to by było po prostu negro (czyli tak jak jest czarny po hiszpańsku).
2
@marcin62 To będzie komedia jeśli go za coś takiego zawieszą...
0
Ciekawe jaka kadra pojedzie na Węgry. Fajnie by było gdyby Koeman znów zdecydował się na rotacje podobnych do tych na Ukrainie, ale obstawiam niestety cały mecz Messiego.
9
@HERORICH2 Szkoda, że Valencia nie urwała.
7
:D
https://www.instagram.com/p/CILqEWjpT05/?igshid=5nnp070hv5pl
8
@itmustbejoke Chyba Bayern w 2012 roku.
2
@NeroTFP No i szkoda też Murańki :/
0
@IronSanHybrid Też bym prosił o link.