Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP Jaki był na to kurs?
3
Dembele, Griezmann, Alba, Lenglet- niech lepiej odpoczną na sobotę, mam nadzieję, że Koeman ich zmieni jak najszybciej.
0
@DonAndresFCB Najpierw trzeba pokonać United ;)
0
@michal26 A w drugim półfinale Milan z Atletico :))
1
@pafcioxxx Oby Psg dzisiaj remis, za tydzień United i Lipsk również dzielą się punktami i adiós Paris.
0
Psg ma dużo większe szanse na grę w Lidze Europy niż Real. Ale liczę na to, że obie drużyny przerzucą się na grę w czwartki :D
0
@ksobi @Encore no właśnie u mnie tak było, wszedł w drugiej połowie i strzelił XD Rok temu bodajże 5 kolejka LM Haaland jak jeszcze grał w Salzburgu.
A tydzień temu mojej koleżance uwalili jak Morata zaczął na ławce, ale wszedł i strzelił w doliczonym z Ferencvárosi. Tylko, że to akurat fortuna była.
0
@Encore Po 1.00 Ci rozliczą, a przynajmniej mi tak liczą
0
@PsychoFanBlaugrana2 No przecież chodzi o to, że Realowi dwa razy się to udało, a każdej innej wymienionej drużynie raz.
0
Fajnie gdyby się udało, tym bardziej, że wyrównalibyśmy rekord Realu.
Jednak priorytetem jak dla mnie powinien być maksymalny odpoczynek i granie jak najmniejszym nakładem sił przy tak napiętym terminarzu. Bo cel, czyli awans z pierwszego miejsca już praktycznie osiągnęliśmy (wątpię byśmy dostali 3 bramki od Juve na CN).
0
@Barca1992 Tu jest napisane tylko o klubach, w których grał Diego, czyli jednak miał trochę wspólnego.
Zastrzeżenie numeru jest bardzo pięknym gestem podkreślającym zasługi danego piłkarza, ale cały ten proces traci sens w momencie kiedy klub jest do tego 'przymuszany'.
Oczywiście bardzo ładnie ze strony Napoli, że się na to zdecydowali. Niemniej jednak uważam, że Barca nie powinna tego robić. Po pierwsze w klubie mamy zdecydowanie większe legendy niż jaką był dla nas Maradona, a po drugie wiąże się to z ograniczeniem kadry, ponieważ piłkarze pierwszej drużyny mogą wziąć numery tylko od 1 do 25.
Jest wiele sposobów by upamiętnić zmarłego piłkarza, a jeden z nich widzieliśmy właśnie w niedzielę.
6
@MesQueUnClub_87 Jeśli Barca nie zastrzegła numeru po Cruyffie czy Kubali to tym bardziej nie powinna tego robić po Maradonie.
3
https://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20201202/49847435645/el-hijo-de-maradona-pide-que-el-barca-retire-la-camiseta-con-el-10.html
,,Syn Maradony prosi, by wszystkie kluby, w których grał jego ojciec (w tym oczywiście Barca) zastrzegły numer 10."
Z całym szacunkiem, ale nie.
9
@DaPi Jakby odszedł z Bilbao 4 lata temu to mógłby być w światowej topce. Ale teraz niech już zostanie i tworzy legendę w klubie z Kraju Basków.
0
@Piorun No i miał rację.
@Ysiek Ja zagram czystą na Real i Inter i liczę, że oba mi nie wejdą :D
0
@izabella Racja, gdyby był choć jeden remis to Real byłby wtedy w bardzo trudnej sytuacji. Ale nic nie poradzimy :/
0
@AmigoBlancos Racja bez Ramosa, ale grał m.in Cortuois, Varane, Modric, Kroos, Benzema (reszty nie pamiętam). Natomiast za Ramosa wskoczył Nacho i to również powinno stanowić jako takie zastępstwo.
Taki klub jak Real nie powinien być aż tak zależny od jednego piłkarza.
2
@izabella Barca rezerwowym składem na chilku jedzie sobie z Ukraincami 4:0, a Real pierwszym składem przegrywa dwa razy z rezerwowym Szachtarem.
Jasne, wszystkie opcje są jeszcze możliwe, ale kiedy jak nie teraz mamy się z nich pośmiać? ;)
6
Szachtar- Drużyna praktycznie całą fazę grupową jedzie na młodzieży, bez podstawowych zawodników. Z Realem skrzydłowy zagrał jako śpd. Przeciętna Borussia leje ich 10:0 w dwumeczu.
Inter- Dzisiaj zagrali tak naprawdę pierwszy dobry mecz w tym sezonie LM. Wcześniej nie tylko wyniki, ale przede wszystkim też i ich gra wyglądała katastrofalnie.
Borussia- Teoretyczne najlepsza z całej trójki. Grają odważną, dobrą piłkę. Jeśli jednak nie wyjdą z grupy to tylko i wyłącznie na własne życzenie. Stracili dwa gole w samej końcówce, a dzisiaj zamiast przyklepać sobie awans to do pewnego czasu ich w ogóle na boisku nie było. A jak się ocknęli to było już za późno. Chyba jakiś gen frajerstwa tu występuje (skąd my to znamy :D)
To tylko moje zdanie, ale mi ta grupa nie wygląda na jakąś mocną, a tak się właśnie o niej mówi. Jeśli już to na wyrównaną. Jednak biorąc pod uwagę aspiracje Realu to powinni ją po prostu pewnie wygrać, a już na pewno mieć zaklepany awans przed ostatnią kolejką. Owszem Real ma swoje problemy, ale jak da się zauważyć każda z tych drużyn je ma, a zwłaszcza Szachtar, który wygrał z Realem dwa razy...
To będzie naprawdę wielka kompromitacja, jeśli Realowi nie uda się awansować, ale co by nie mówić- życzę im tego :D
18
I po raz trzeci pewnie je przegra.
1
@mroofkoi4t Nie wiem czy ty dałeś, ale ja tak i podziałało xD
1
@Hubso Remisik wtedy wystarczy. Jest do zrobienia.
0
Nie martwcie się, Vidal to przecież antyfan Realu, zrobi wszystko by nie wyszli. Za tydzień Szachtar izi win.
4
Mam nadzieję, że w tej edycji LM w grupie B już żadna bramka nie padnie.
2
@VamosRakieta 15 możliwości, że nie wyjdzie i 12 że wyjdzie.
Jest dobrze :D
2
@Beliar7283 119km/h
16
Zidane: ,,To był dla nas dzisiaj finał. Uważam, że dobrze się do niego przygotowaliśmy i rozegraliśmy wielką pierwszą połowę".
To niezła wielka połowa :D
5
Klątwa 1/8 może w końcu zostać przerwana :)
2
@MarioVeB! Dawać go do Sevilli.
3
@ranger3120 Najgorsze jest to, że już raczej nie będzie miał okazji :D