2

@parpe @aldewir @escarabajo @Cobra303 @inViNcibl3 @Rewolucja123 Według mnie karnych takich jak przy przytrzymaniu Leo nie powinien sędzia odgwizdać, takich sytuacji jest bardzo dużo w każdym meczu. Inna sprawa to to, że ta sytuacja była podobna do tej, w której Ramos dostał karnego w El Clásico. Zero sprawiedliwości :D
Co do Sama to też bym nie odgwizdał, ręka uderzyła go w ramię.
Natomiast karnego odgwizdał bym po wybiciu piłki ręką na rzut rożny. Owszem obrońca upadł, ale piłkę wybił ręką jak już leżał i widać tutaj ewidentny ruch do piłki. Dla mnie karny.

4

@Chwytliwy Oby tylko ta gonitwa punktowa była obfita w punkty :D

1

@IronSanHybrid A daj Pan spokój... Tylko Dortmund albo Chelsea

6

Zostawiam wam zabawkę :v
https://draw.inker.one/#/cl/ko

1

Podyktowalibyście jakiegoś karniaka dzisiaj biorąc pod uwagę trzy sprawdzane sytuacje na Varze? (ręką na różnego, przytrzymanie Messiego, ręka Sama).

1

@Pilka_jest_okragla Akurat rozpaczliwe bronienie wyniku zdarzało się i to nawet bardzo często za EV

3

@AmigoBlancos Leo gra słabiej, ale mimo wszystko co mecz jest jednym z najlepszych na boisku.

0

Przynajmniej emocje były xd

0

@BarcaInfo Przygotował się na autobus Levante, ale coś przekalkuował

5

Aubameyang strzela pierwszego gola w PL od 1.11 :D

4

Dobry mecz De Jonga, Araujo i Messiego. Przyzwoity Desta i Griezmanna.
Ale delikatnie mówiąc fajerwerków nie ma :D

1

@Janiama Umtiti, Puig i Konrad obowiązkowo w drugiej połowie. Chciałbym w niej też Aleñe i Trincao, ale pewnie zamiast Carlesa wejdzie Pjanic.

5

@NGTRX Szukam takiego typu na betclicu, ale nawet oni takiego obrotu spraw nie wzięli pod uwagę...

0

@Coutinho007 Lenglet gra, bo aktualnie nie ma kto grać. Umtiti zagrał dopiero 30 minut, mam nadzieję, że dzisiaj dostanie kolejne 30, a w środę już wyjdzie od początku zamiast swojego rodaka.

10

4 ostatnie gole Cristiano to 4 gole z rzutów karnych xD

0

@Coutinho007 Wymiana pokoleniowa rozpoczęła się 3 miesiące temu, więc polecam trochę cierpliwości xD
Nie zgodzę się z tym, że nie widać perspektyw. Mamy kilku uzdolnionych młodych jak Dest, Araujo, De Jong, Pedri, Trincao, Fati czy Moriba. Każdy z nich może wskoczyć na najwyższy poziom. Mamy bramkarza, który jest top3 na świecie, mamy najlepszego piłkarza w historii, mamy może już nie najlepszego, ale wciąż dobrego Albe. Griezmanna i Coutinho bym sprzedał. Podobnie z Lengletem, Busquetsem, Firpo i może Braithwaitem.
W lecie za darmo do pozyskania będą m.in: Depay, García, Wijnaldum, Aguero, Bernat, Alaba czy Di Maria.
Uzupełnić trzema czy czterema z nich kadrę, zrobić jeden gotówkowy transfer napastnika klasy światowej (chciałbym Haalanda z pieniędzy ze sprzedaży Cou i Griza), namówić do zostania Leo, jednak ograniczając mu rolę, czasem pierwszy skład, czasem jako joker z ławki czy czasem w ogóle niech nie gra i mamy okazję naprawdę wykręcić bardzo dobry wynik już w przyszłym sezonie :)
Naszą rolą jest kibicowanie, wierzmy w tych ludzi, dajmy im szansę, a jeszcze nie raz przyniosą nam radość.

1

@Coutinho007 Nie można wiecznie wygrywać czy być w topie, raz na jakiś czas nawet taki klub jak Barcelona musi przejść kryzys. Nas czeka wymiana pokoleniowa, która była przekładana w czasie chyba maksymalnie. Ale za sezon/dwa sukcesy powrócą ;)
Stary, oglądaj football, to piękny sport, ale nie ma co się frustrować porażkami, trzeba nabrać trochę dystansu do tego.

2

@Kielakowy Nie przesadzałbym z tym, że o medal walczyły 4 drużyny. Jakikolwiek medal dla innego kraju niż Polska, Norwegia i Niemcy byłby naprawdę ogromną niespodzianką w tym konkursie patrząc na formę wszystkich skoczków.

2

@D10SLEO Schlierenzauer zaraz spadnie z Bundesligi :D

1

Brawo Norwegia!!

7

Geiger 200, Granerud 204, a Kubacki dawaj tak z 243

0

@Tomo1989 Nie prawda. Żyła nigdy nie był skoczkiem, który biłby się o najwyższe cele. Jest idealnym zawodnikiem, ale na top 10.
A gdyby konkurs był dzisiaj indywidualny to po pierwszej serii był 9. Nie można mieć do niego pretensji, swoje zadanie wykonał bardzo dobrze w obu próbach.

8

Ale się przyjemnie patrzy na tą radość Stękały :-)

7

@Tomo1989 Przecież w pierwszej serii Żyła dobrze skoczył

0

Schmid prawie jak Stoch

2

@MesQueUnClub96 Taka taktyka była by dać najlepszych na początek

0

@MesQueUnClub96 A niech powalczą o to pierwsze zwycięstwo

0

@matirix20 Świrus z Prison Break :D

1

@emeu Gurom, ale tylko przez 205 metrów, dalej już dołem

1

@MesQueUnClub96 Czyżby wielkie przełamanie dzisiaj? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?