1

Francisco Trincao obchodzi dzisiaj 21 urodziny.
Może jakaś brameczka urodzinowa?

0

@Felipe_PL Nigdy takiego meczu wcześniej nie było i nigdy też się on już nie powtórzy. W 8 ostatnich minut strzelić 3 bramki drużynie, której wystarczyło samo przytrzymanie piłki. Po prostu fenomen, wspaniałe emocje w momencie bramki Sergiego, ja również się popłakałem.
Racja były błędy sędziowskie, ale było multum meczy, w których te błędy były większe, więc żadnej ustawki bym się nie dopatrywał.

0

@VenoM Czysty iksik, Barca z handicapem, może czysta na Cádiz i jestem bogaty

0

Jutro o 17 meczyk Sevilla- Villarreal
Ale tutaj pachnie remisikiem i oby tak się też skończyło :)

0

@Ojciec5tkidzieci Na pewno nie jest gwarancją, ale jednak po pierwsze duże nazwisko, po drugie pół zarządu teraz włącznie z trenerem to były zarząd Legii, która jednak odniosła sukcesy ostatnio (liga mistrzów).
Poza tym też nie zapominajmy, że Lublin jednak przez te kilka dobrych sezonów kisił się w trzeciej lidze, teraz udało się wejść do drugiej, mają najbogatszego właściciela w Polsce, który przyszedł z konkretnym pomysłem (doświadczony zarząd, oraz budowa ogromnej akademii, już zostały wykupione działki obok stadionu) i teraz trzeba tego pomysłu się konsekwentnie trzymać. A jedną z ważniejszych postaci tego projektu jest właśnie Żewłakow.
Jeśli pomysł się powiedzie, to za 5/7 lat Motor będzie bardzo solidnym klubem Extraklasy na środek tabeli.

0

@Ojciec5tkidzieci To było do przewidzenia, że go nie zwolnią. Zbyt bardzo zależy im na dobrym projekcie sportowym.

1

@Barca1992 Ja tylko przez słuchawki :D

0

Zlatan Ibrahimovic:
"Kiedy mi się to przydarzyło, na początku byłem stosunkowo zrelaksowany, prawie zaciekawiony. Pomyślałem, cóż, zobaczę, czym jest ten COVID. To uderzyło w cały świat, wielka tragedia i teraz dotarło to do mnie. Byłem w domu i czekałem, co się stanie. Bolała mnie głowa. Ból nie był zbyt silny, ale irytujący. To było ciężkie. Straciłem też trochę smaku. Cały czas byłem w domu. Zirytowany na to, że nie mogę wyjść i odpowiednio trenować. To straszne, nie można było nic zrobić. W pewnym momencie zacząłem rozmawiać z mieszkaniem i nadałem ścianom imiona"

Pierwsza ściana to Zlatan, a druga Ibrahimovic :D

3

@VamosRakieta Ja też i zdziwiłem się, że zdążyłem pierwszy XD

7

@VamosRakieta Tyle lat w Sevilli, w Barcelonie i jeszcze się nie nauczył...

0

@BartqRKO Powiedz proszę, że żartujesz

0

A to nie Klich strzelał karniaki w Leeds?

1

@cchesterr43 Podejrzewam, że spodziewał się długiej odsiadki.
Albo był pod wpływem niekoniecznie alkoholu.

0

@Criss18Barca Taktyk

1

@PatrychoO Dodać do tego jeszcze Tottenham.
A całkiem możliwe, że takie będzie top3 xD

0

@xVENUMx A zastanawiałem się jaki mojemu prezent dać, zaraz zaleję do miski. Dzięki ;)

1

@bartoszekkk @Encore @FC1899Barca @_KrAtOs_ @bartoszekkk Dzięki chłopaki! Tak jak mówicie, babcia dołączyła do dziadka i oboje teraz patrzą na nas z góry.

KrAtOs, również świeża sprawa, dla Ciebie też kondolencje i wszystkiego najlepszego!

115

Poraz pierwszy od 7 lat miałem spędzić wigilię u mojej babci.
Niestety nie zdążyłem... moja babcia odeszła dzisiaj w nocy.
Życzę wam drodzy cules błogosławieństwa Bożego, szczęścia, miłości oraz wielu wielu chwil spędzonych ze swoją rodziną, bo jest ona najważniejsza.
Trzymajcie się!

1

@lukaszbarca15 Granerud

1

@NeroTFP Ja się chyba raz tak z @zadafcb minąłem zanim się jeszcze nie znaliśmy XD Ale nie mam 100% pewności.
Zresztą Panie Bartłomieju, nie wiedziałeś o tym, więc już wiesz.

5

@Bula_11 XDD jaki asystent Koemana? Schuster Real trenował.
Schroeder to asystent Koemana.

2

@DaPi Mam ten Decathlon po sąsiedzku, duma!

3

@gurales W pełni się zgadzam. I nie zapraszaj do dyskusji bo nie ma po co.

0

@paweldunajecfcb Jeśli Benedito wygra, a nie wygra, więc prawie zerowe szanse.

6

@BarcaInfo Ładną ma tę zabaweczkę

30

Pedri za pośrednictwem fb:
,,Very important 3 points. Always a pleasure to play with the Goat"

Messi po odejściu Suáreza chyba zdobył sobie nowego przyjaciela :D

Bardzo przyjemny meczyk w naszym wykonaniu, owszem było trochę chaosu, ale możliwe, że to wynikało ze względu na zmianę formacji.
Mnóstwo okazji bramkowych, pierwsze od września zwycięstwo wyjazdowe w lidze, ale jednak rzeczą która mnie najbardziej ucieszyła był uśmiech Leo. Fajnie, że wróciła do niego radość z gry, że świetnie rozumie się z Pedrim, coraz bardziej ufa Destowi, Pjanicowi i Brajtowi.
Mam nadzieję, że po rozmowie z Laportą Leo zdecyduje się przedłużyć kontrakt i zostać tu jeszcze przez 2/3 lata.

2

@Zbyszko z Bogdańca Ja niestety tylko jedną widziałem na żywo, w Gdańsku z Lechią :D ale przynajmniej cieszynkę miał 5-7 metrów odemnie :)

1

@Bocheno1 Nie miałem czasu czytać, tylko spojrzałem na składy, ale okej byq

1

A może to 4-2-3-1 z Mingueza na pivocie i Frenkiem na 9? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?