Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Francisco Trincao obchodzi dzisiaj 21 urodziny.
Może jakaś brameczka urodzinowa?
0
@Felipe_PL Nigdy takiego meczu wcześniej nie było i nigdy też się on już nie powtórzy. W 8 ostatnich minut strzelić 3 bramki drużynie, której wystarczyło samo przytrzymanie piłki. Po prostu fenomen, wspaniałe emocje w momencie bramki Sergiego, ja również się popłakałem.
Racja były błędy sędziowskie, ale było multum meczy, w których te błędy były większe, więc żadnej ustawki bym się nie dopatrywał.
0
@VenoM Czysty iksik, Barca z handicapem, może czysta na Cádiz i jestem bogaty
0
Jutro o 17 meczyk Sevilla- Villarreal
Ale tutaj pachnie remisikiem i oby tak się też skończyło :)
0
@Ojciec5tkidzieci Na pewno nie jest gwarancją, ale jednak po pierwsze duże nazwisko, po drugie pół zarządu teraz włącznie z trenerem to były zarząd Legii, która jednak odniosła sukcesy ostatnio (liga mistrzów).
Poza tym też nie zapominajmy, że Lublin jednak przez te kilka dobrych sezonów kisił się w trzeciej lidze, teraz udało się wejść do drugiej, mają najbogatszego właściciela w Polsce, który przyszedł z konkretnym pomysłem (doświadczony zarząd, oraz budowa ogromnej akademii, już zostały wykupione działki obok stadionu) i teraz trzeba tego pomysłu się konsekwentnie trzymać. A jedną z ważniejszych postaci tego projektu jest właśnie Żewłakow.
Jeśli pomysł się powiedzie, to za 5/7 lat Motor będzie bardzo solidnym klubem Extraklasy na środek tabeli.
0
@Ojciec5tkidzieci To było do przewidzenia, że go nie zwolnią. Zbyt bardzo zależy im na dobrym projekcie sportowym.
1
@Barca1992 Ja tylko przez słuchawki :D
0
Zlatan Ibrahimovic:
"Kiedy mi się to przydarzyło, na początku byłem stosunkowo zrelaksowany, prawie zaciekawiony. Pomyślałem, cóż, zobaczę, czym jest ten COVID. To uderzyło w cały świat, wielka tragedia i teraz dotarło to do mnie. Byłem w domu i czekałem, co się stanie. Bolała mnie głowa. Ból nie był zbyt silny, ale irytujący. To było ciężkie. Straciłem też trochę smaku. Cały czas byłem w domu. Zirytowany na to, że nie mogę wyjść i odpowiednio trenować. To straszne, nie można było nic zrobić. W pewnym momencie zacząłem rozmawiać z mieszkaniem i nadałem ścianom imiona"
Pierwsza ściana to Zlatan, a druga Ibrahimovic :D
3
@VamosRakieta Ja też i zdziwiłem się, że zdążyłem pierwszy XD
7
@VamosRakieta Tyle lat w Sevilli, w Barcelonie i jeszcze się nie nauczył...
0
@BartqRKO Powiedz proszę, że żartujesz
0
A to nie Klich strzelał karniaki w Leeds?
1
@cchesterr43 Podejrzewam, że spodziewał się długiej odsiadki.
Albo był pod wpływem niekoniecznie alkoholu.
1
Zawiało filmem amerykańskim.
https://www.lublin112.pl/na-widok-policyjnej-blokady-strzelil-sobie-w-glowe-zginal-na-miejscu-zdjeciaa/
0
@Criss18Barca Taktyk
1
@PatrychoO Dodać do tego jeszcze Tottenham.
A całkiem możliwe, że takie będzie top3 xD
0
@xVENUMx A zastanawiałem się jaki mojemu prezent dać, zaraz zaleję do miski. Dzięki ;)
1
@bartoszekkk @Encore @FC1899Barca @_KrAtOs_ @bartoszekkk Dzięki chłopaki! Tak jak mówicie, babcia dołączyła do dziadka i oboje teraz patrzą na nas z góry.
KrAtOs, również świeża sprawa, dla Ciebie też kondolencje i wszystkiego najlepszego!
115
Poraz pierwszy od 7 lat miałem spędzić wigilię u mojej babci.
Niestety nie zdążyłem... moja babcia odeszła dzisiaj w nocy.
Życzę wam drodzy cules błogosławieństwa Bożego, szczęścia, miłości oraz wielu wielu chwil spędzonych ze swoją rodziną, bo jest ona najważniejsza.
Trzymajcie się!
1
@lukaszbarca15 Granerud
1
@NeroTFP Ja się chyba raz tak z @zadafcb minąłem zanim się jeszcze nie znaliśmy XD Ale nie mam 100% pewności.
Zresztą Panie Bartłomieju, nie wiedziałeś o tym, więc już wiesz.
5
@Bula_11 XDD jaki asystent Koemana? Schuster Real trenował.
Schroeder to asystent Koemana.
2
@DaPi Mam ten Decathlon po sąsiedzku, duma!
3
@gurales W pełni się zgadzam. I nie zapraszaj do dyskusji bo nie ma po co.
0
@paweldunajecfcb Jeśli Benedito wygra, a nie wygra, więc prawie zerowe szanse.
6
@BarcaInfo Ładną ma tę zabaweczkę
30
Pedri za pośrednictwem fb:
,,Very important 3 points. Always a pleasure to play with the Goat"
Messi po odejściu Suáreza chyba zdobył sobie nowego przyjaciela :D
Bardzo przyjemny meczyk w naszym wykonaniu, owszem było trochę chaosu, ale możliwe, że to wynikało ze względu na zmianę formacji.
Mnóstwo okazji bramkowych, pierwsze od września zwycięstwo wyjazdowe w lidze, ale jednak rzeczą która mnie najbardziej ucieszyła był uśmiech Leo. Fajnie, że wróciła do niego radość z gry, że świetnie rozumie się z Pedrim, coraz bardziej ufa Destowi, Pjanicowi i Brajtowi.
Mam nadzieję, że po rozmowie z Laportą Leo zdecyduje się przedłużyć kontrakt i zostać tu jeszcze przez 2/3 lata.
2
@Zbyszko z Bogdańca Ja niestety tylko jedną widziałem na żywo, w Gdańsku z Lechią :D ale przynajmniej cieszynkę miał 5-7 metrów odemnie :)
1
@Bocheno1 Nie miałem czasu czytać, tylko spojrzałem na składy, ale okej byq
1
A może to 4-2-3-1 z Mingueza na pivocie i Frenkiem na 9? :D