1

@tadzik447 Mimo wszystko Barca na pierwszym miejscu :D

4

@NeroTFP Szkoda, że jutrzejszy konkurs z meczem Barcy się pokrywa :/

2

@Zoker Okej, dzięki. Czyli jeszcze trochę posiedzi.

6

@Zoker Czyli za 13 dni wychodzi?

4

@KrystianR Miał być melanż od 20 do 3/4, a będzie od 19 do 6.
No trudno...

3

@Kettger Siiiiiiii

1

Pierwszy raz mimo piłkarza Barcelony w czołowej trójcę naprawdę chcę by dostał tę nagrodę kto inny :D

1

@clyde Zmień z ,,jak wygram" na ,,dla wszystkich co na mnie zagłosują" :D

3

@pele1282 Współczuję Leo takiej sławy, momentami ma naprawdę przewalone.
Ale z drugiej strony wystarczy dać kibicowi koszulkę, którą normalnie by wyrzucił, a ten płacze ze szczęścia. To musi naprawdę być miłe uczucie tak zadowalać tylu ludzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@BarcaInfo Ważne by Leo był nad Ronaldo :D

1

@Sulimo A to koniec świata dla mnie.

2

@masq 1. Messi (daje nam po prostu najwięcej)
2. Alba (równa forma, również dużo daje, ale niestety zdarzają mu się błędy w defensywie)
3. Ter Stegen, Dest, Griezmann, Pedri, Fati - któryś z nich, pewnie byłby Fati, ale od 1,5 miesiąca kontuzjowany, więc postawię na Pedriego.

0

@Sulimo Na którym? :D

2

Real z Bilbao w czwartek?

1

Przez chwilę miałem takie skąd się wzięło Atletico Madryt xD

0

@VenoM Moja mama jako nauczycielka ma dużo więcej roboty na zdalnych niż jak normalnie chodzili do szkoły.

0

Dobra, najlepszy Real tego sezonu pokonany :-)

3

@Barca1992 Jak ja tam pracowałem to mieliśmy obowiązek stosować zasadę ,,3 razy nie". Czyli jak klient odmówił to musieliśmy jeszcze 2 razy spróbować go przekonać i dopiero wtedy się rozłączyć.
I to wcale nie jest śmieszne, bo team liderzy słuchali naszych rozmów i jak ktoś się nie zastosował to opiernicz xD
Ale rozumiem irytację. Jeśli się nie ma ochoty na takie rozmowy to polecam się po prostu od razu rozłączyć albo poprosić by zablokowali twój numer.

1

@SiSenior wypożyczenie

2

@VamosRakieta Dziwne, że jeszcze Puig nie dostał nominacji do zlotej piłki fcbarca.com

2

@Guffi A wystartuję hejterze :D

1

@NeroTFP Kurde ale fail :D faktycznie, dzięki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP Only heart reactions

0

No i pięknie, matury ustne odwołane

1

@itmustbejoke Apartament z ziomkami w centrum miasta xD piękna impreza będzie.

3

@Coutinho007 Ostatnio się zdecydował i wyleciał na 2 miesiące xD

0

Całkiem nieprzyjemne uczucie kiedy właśnie ogarniesz, że ten 'przystojny' sędzia z którego bekę ma cała Polska pochodzi z twojego miasta :v

1

@Junngeas Każdy jest ciulowy, najgorszy chyba Lahoz. Jeśli mam wybierać najlepszego z najgorszych to niech to będzie Del Cerro Grande.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?