Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 W takim razie cieszę się, że mogłem pomóc :)
0
@Bobo25 Czepianiem się o głupoty, bo każdy wie o co chodzi ;)
0
@marcin000019 Ja się lubię popisywać
1
Dwóch piłkarzy Salzburga, Sékou Koïta i Mohamed Camara z pozytywnym wynikiem testu na koronawiru... na doping, tym razem na doping.
Podobno badania były podczas zgrupowania reprezentacji, a obaj zainteresowani są z Mali.
1
@zadafcb To tak jak w Extraklasie :D
1
@BarcaInfo Najlepszy sezon Alexisa w Barcelonie
0
@ViscaBarca123 Do kogo z profilu podobny? Taki trochę De Jong może, choć ja Frenkiego jeszcze nie widziałem by robił taki wślizg :D
0
@Avatarr Ter Stegen, Dest, Araujo, Lenglet, Alba, Busi, FDJ, Messi, Griezmann, Pedri, Brajtłajtinio
1
@NeroTFP 3 pkt: Luis Enrique
2 pkt: Czerczesow
1 pkt: Bielsa
1
@pele1282 Leeds, Sevilla, Lipsk, Milan, Lyon
0
@FafitFCB Niestety nie, a szkoda bo mnie to również ciekawi
1
@BarcaInfo Szkoda, jutro przydałby się bardziej
5
-11 grudnia: Vladimir Ivic zostaje menadżerem miesiąca w Championship
-19 grudnia: Vladimir Ivic zwolniony z Watford
0
@MaziFCB Iniesta wyleciał na 4 miechy, więc za niego Puig? :D
0
@Kamiloza91 W Realu Madryt
0
@Janiama Stoch, Żyła, Stękała, Kubacki, Murańka, Zniszczoł i Wąsek albo ten Kot.
2
@POLAK12345 Ja tam wolę by spadli do segunda, po co się kompromitować w la lidze
:)
0
@Korsain Valladolid to jest jeszcze większy autobus niż Valencia. W dodatku mają kartoflisko, nie boisko. Na pewno będzie w tym meczu męczarnia, 1:0 będzie dobrym wynikiem.
1
@MatiVEB25 @zadafcb zgadzasz się?
48
Bardzo słaby mecz Puiga, trzeci mecz z rzędu kompletnie niewidoczny
0
@BarcaInfo Szkoda, że nie Araujo, ale Ter Stegen też zasłużył.
1
@Konradomoreno Wyrównał, nie jednak pobił, a nie... wyrównał...
Zgłupieć można było :D
Ale ostatecznie wyrównał
1
@POLAK12345 Co to jest za porównanie w ogóle. Tam Araujo wygrał pozycje, a Gaya tutaj ją zdecydowanie przegrał. Nawet nie ma porównania.
1
@Adey Żadnego oprócz tego, który powinien być :))
1
W sumie to dobrze, że sędzia zrezygnował z przerwy, bo się rozkręcamy coraz bardziej
0
@Pogba Polska wódka
4
@zadafcb Za dużo tego bimbru
4
@Mixtape Pomyślności!
4
,,-Chcę się przespać w moim łóżku z każdym trofeum - powiedział Robert Lewandowski na konferencji prasowej Bayernu Monachium. Reprezentant Polski odpowiedział w ten sposób na pytanie o to, czy spał ze statuetką dla najlepszego piłkarza świata w 2020 roku." Sport.pl
Udanego piątku cules!
0
@DaPi Spokojnie mógłby wygrać dwa razy (gole z Bilbao i Betisem).