0

@Tomek54321 Podobno jakoś 2 tygodnie przed tegorocznym

11

@Pertezm Na pewno nie 10, prędzej skrzydłowy. Bardzo się nam przyda przy kontuzjach Dembele i Fatiego oraz przy jednej nominalnej 9, ale średniej klasy.

10

@BarcaInfo Dawać Real

0

@szymonbarca10 Lucas Ocampos

1

@Triv44 To by na pewno nadało prestiżu tak dużej imprezie jakiej są igrzyska.
Na ostatnich igrzyskach na małej skoczni Hofer był o krok od odwołania drugiej serii, a wtedy mistrzem olimpijskim by został Stefan Hula :D czego mu bardzo wredy oczywiście życzyłem, ale nie oszukujmy się, Wellinger bardziej zasłużył.

3

I cyk Juve Barca 3:2 :D

0

@Mateonvious Celta 4:0 Cádiz
Cádiz 2:1 Barcelona
Celta 0:3 Barcelona

0

1

@zadafcb Vamosss! ❤️

2

@Fawrf Piąteczka

8

@zadafcb Bo się wybrał ze mną na drwala i generalnie spoko ziomek jest

0

I fajno, w moje urodziny

0

Szkoda, że Lech nie wywalczył drugiego miejsca bo by grał z Arsenalem :D

0

@Janiama Oby w Zakopanem

1

@Katalonbar Porto 30 Juve 70
Barca 45 Psg 55
Atalanta 40 Real 60
Z resztą się zgadzam

3

@NaFazieHitman Przede wszystkim mamy Mateusza Fernandeza

2

@Archie Żyjesz przeszłością

1

@Michal03 Oby García przyszedł w lecie za darmo, a nie w zimie.

6

Psg grało 6 trudniejszych meczy w tym sezonie (Lipsk x2, United x2, Marsylia i Lyon).
Wygrali tylko 2, resztę przegrało.
Cieszmy się, że nie dostaliśmy Liverpoolu czy Bayernu.

2

Przynajmniej wiemy, że w 2021 roku już na pewno Neymar wróci na Camp Nou :v

2

@kamilo0066 I Araujo też bardzo dobre zawody, na pewno lepsze niż Griz.

5

@Rewolucja123 Jeżeli już to Araujo, Griezmann fakt dobry mecz, ale Araujo, De Jong i Messi byli lepsi.

4

@neeed Coutinho w pierwszej połowie bardzo słabo, ale drugą już od samego początku aż do zejścia z boiska bardzo na plus.

2

@tristan87 Słuch Brajtowi zepsuje

39

Jeśli na Umitim był to tym bardziej był wcześniej po akcji z Braithwaitem

1

@Yosemite Baya u siebie z Wolfsburgiem, Lewy lubi to :D

0

@Yosemite Lewy musisz

1

@aldewir No to jest akurat dla mnie niepojęte, że na nim gwiżdżą każdą stykową sytuację. Albo takie rzeczy odgwizdujemy wszędzie, albo nigdzie...
Według mnie nigdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?