Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 Podobno jakoś 2 tygodnie przed tegorocznym
11
@Pertezm Na pewno nie 10, prędzej skrzydłowy. Bardzo się nam przyda przy kontuzjach Dembele i Fatiego oraz przy jednej nominalnej 9, ale średniej klasy.
10
@BarcaInfo Dawać Real
0
@szymonbarca10 Lucas Ocampos
1
@Triv44 To by na pewno nadało prestiżu tak dużej imprezie jakiej są igrzyska.
Na ostatnich igrzyskach na małej skoczni Hofer był o krok od odwołania drugiej serii, a wtedy mistrzem olimpijskim by został Stefan Hula :D czego mu bardzo wredy oczywiście życzyłem, ale nie oszukujmy się, Wellinger bardziej zasłużył.
3
I cyk Juve Barca 3:2 :D
0
@Mateonvious Celta 4:0 Cádiz
Cádiz 2:1 Barcelona
Celta 0:3 Barcelona
0
Może ten Pan na rewanż z Psg? :)
https://www.instagram.com/p/CGkvU8flaYl/?igshid=ivkdpa33ckf6
1
@zadafcb Vamosss! ❤️
2
@Fawrf Piąteczka
8
@zadafcb Bo się wybrał ze mną na drwala i generalnie spoko ziomek jest
0
I fajno, w moje urodziny
0
Szkoda, że Lech nie wywalczył drugiego miejsca bo by grał z Arsenalem :D
0
@Janiama Oby w Zakopanem
1
@Katalonbar Porto 30 Juve 70
Barca 45 Psg 55
Atalanta 40 Real 60
Z resztą się zgadzam
3
@NaFazieHitman Przede wszystkim mamy Mateusza Fernandeza
2
@Archie Żyjesz przeszłością
1
@Michal03 Oby García przyszedł w lecie za darmo, a nie w zimie.
6
Psg grało 6 trudniejszych meczy w tym sezonie (Lipsk x2, United x2, Marsylia i Lyon).
Wygrali tylko 2, resztę przegrało.
Cieszmy się, że nie dostaliśmy Liverpoolu czy Bayernu.
2
Przynajmniej wiemy, że w 2021 roku już na pewno Neymar wróci na Camp Nou :v
2
@kamilo0066 I Araujo też bardzo dobre zawody, na pewno lepsze niż Griz.
38
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/131135984_10159269720615763_5441285033713958004_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=mr1FIsAR6RoAX_mIycH&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=cf1969591b0bf3662f9c26db99344ceb&oe=5FFE1A38
5
@Rewolucja123 Jeżeli już to Araujo, Griezmann fakt dobry mecz, ale Araujo, De Jong i Messi byli lepsi.
4
@neeed Coutinho w pierwszej połowie bardzo słabo, ale drugą już od samego początku aż do zejścia z boiska bardzo na plus.
2
@tristan87 Słuch Brajtowi zepsuje
5
Sevilla :D
https://www.facebook.com/478313642333770/posts/1842159755949145/
39
Jeśli na Umitim był to tym bardziej był wcześniej po akcji z Braithwaitem
1
@Yosemite Baya u siebie z Wolfsburgiem, Lewy lubi to :D
0
@Yosemite Lewy musisz
1
@aldewir No to jest akurat dla mnie niepojęte, że na nim gwiżdżą każdą stykową sytuację. Albo takie rzeczy odgwizdujemy wszędzie, albo nigdzie...
Według mnie nigdzie.