Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Szkoda jednak tego pierwszego konkursu w Oberstdorfie
1
@xBoMBoWiECx Chcesz żebym przegrał kupon?
7
Espanyol przegrywa :)
2
@tadzik447 To by było najlepsze rozwiązanie :D
@Triv44 Mam identyczne zdanie. Bardzo bym chciał żeby to właśnie Kamil był uznawany ostatecznie za tego najlepszego polskiego skoczka w historii.
Niech uczeń Stoch przerośnie mistrza Adama :)
4
Póki co wszystko układa się pod zwycięstwo Kamila, ale gdybyście mogli wybrać to wolelibyście by wygrał Kamil czy Dawid?
11
,,Po co rozgrywać Mistrzostwa Polski w skokach, skoro jest turniej czterech skoczni"
W punkt
48
,,Dwa złote orły nie skombinują, a dwa złote bażanty nie na problemu" xDDD
2
,,Jak to po 20 latach, ja tu wygrałem nie dawno" :D
1
@avanes Rambla wypaczyła konkurs :o
1
Maciej lepiej od Murańki, tego się nie spodziewałem :D
19
Co tam somsiedzie
1
@PatrychoO Ale true, mam tak samo
@WitamTeam Pepsi zdecydowanie, jeśli nie ma nic w szkle.
9
@Witam Może nie w historii, ale dla mnie aktualnie Mbappe jest zdecydowanie przehajpowany.
1
@MeMyselfAndI A i tak ich nie wyprzedzimy w tabeli XD
16
@Adamski69 Ale przynajmniej bramek nie tracimy!
1
@heniek168 Kiedyś derbami Europy było El Clásico, a teraz tak można nazwać meczyk Sheffield z Schalke
0
@Bartosz85 To lipa, chyba sobie odpuszczę w takim razie Milan, bo Benevento potrafi sprawić niespodziankę.
3
Ibra jutro będzie grał?
0
@marcin62 Tak, ale chodzi o to by pozwolił mu przejść do nas już w styczniu :D bo ostatnio były informacje, że z Lyonu nikt teraz nie odejdzie itd.
4
@VamosRakieta Świetna robota Stary!!
我是偉大火箭的支持者
2
Oby dotrzymał słowa.
34
Leo Messi za pośrednictwem relacji na Facebooku:
,,Feliz 2021 para todos!
Happy New Year everyone!"
Genialny Leo kolejny raz zamyka buzię hejterom, tym razem wręcz upokorzył tych, którzy zarzucali mu brak znajomości angielskiego.
1
@Herato Eibar rok temu chociażby, Valencia w 2012.
Coś by się jeszcze znalazło :)
10
Tak by wyglądało podium drużynówki dzisiaj:
1. Polska 1056.2 pkt
2. Norwegia 1013 pkt
3. Niemcy 1007.7 pkt
Ale miazga :o
0
@NeroTFP Właśnie odpuszczenie tej Rosji może nas pod koniec sezonu bardzo zaboleć :/
3
Szkoda, że Granerud ma aż taką ogromną przewagę w wyścigu o Kryształową Kulę nad Polakami.
Ponad 400 punktów, musiałby w 4 konkursach w ogóle nie punktować by Polacy włączyli się do walki o KK. (choć w czasach koronawirusa wszystko możliwe)
Ale to jest coś niesamowitego jak wyrównaną i co ważniejsze wysoką formę prezentuje w tym sezonie 3 naszych skoczków po 30- Stoch, Kubacki i Żyła. A co jeszcze lepsze, to wcale nie jest największa sensacja tego sezonu w naszej reprezentacji. Dla mnie jest nią zdecydowanie Andrzej Stękała. Co on w tym sezonie robi to jest coś genialnego, biorąc pod uwagę to gdzie był jeszcze rok temu. Brawo Andrzej, po cichu liczę na pierwsze podium w karierze w tym sezonie, co wcale nie jest niemożliwe :)
5
@Janiama To już wiemy kto wygra 3 najbliższe puchary świata
25
@RomanHoffer Do momentu debiutu Zuzanny w Pucharze Świata
6
Tata Zuzanny rozwalił system
1
@AlexMQUC Tak, zrezygnował z występu w kwalifikacjach by poddać się operacji zęba