0

@Janiama Szkoda jednak tego pierwszego konkursu w Oberstdorfie

1

@xBoMBoWiECx Chcesz żebym przegrał kupon?

7

Espanyol przegrywa :)

2

@tadzik447 To by było najlepsze rozwiązanie :D
@Triv44 Mam identyczne zdanie. Bardzo bym chciał żeby to właśnie Kamil był uznawany ostatecznie za tego najlepszego polskiego skoczka w historii.
Niech uczeń Stoch przerośnie mistrza Adama :)

4

Póki co wszystko układa się pod zwycięstwo Kamila, ale gdybyście mogli wybrać to wolelibyście by wygrał Kamil czy Dawid?

11

,,Po co rozgrywać Mistrzostwa Polski w skokach, skoro jest turniej czterech skoczni"
W punkt

48

,,Dwa złote orły nie skombinują, a dwa złote bażanty nie na problemu" xDDD

2

,,Jak to po 20 latach, ja tu wygrałem nie dawno" :D

1

@avanes Rambla wypaczyła konkurs :o

1

Maciej lepiej od Murańki, tego się nie spodziewałem :D

19

Co tam somsiedzie

1

@PatrychoO Ale true, mam tak samo
@WitamTeam Pepsi zdecydowanie, jeśli nie ma nic w szkle.

9

@Witam Może nie w historii, ale dla mnie aktualnie Mbappe jest zdecydowanie przehajpowany.

1

@MeMyselfAndI A i tak ich nie wyprzedzimy w tabeli XD

16

@Adamski69 Ale przynajmniej bramek nie tracimy!

1

@heniek168 Kiedyś derbami Europy było El Clásico, a teraz tak można nazwać meczyk Sheffield z Schalke

0

@Bartosz85 To lipa, chyba sobie odpuszczę w takim razie Milan, bo Benevento potrafi sprawić niespodziankę.

3

Ibra jutro będzie grał?

0

@marcin62 Tak, ale chodzi o to by pozwolił mu przejść do nas już w styczniu :D bo ostatnio były informacje, że z Lyonu nikt teraz nie odejdzie itd.

4

@VamosRakieta Świetna robota Stary!!
我是偉大火箭的支持者

2

Oby dotrzymał słowa.

34

Leo Messi za pośrednictwem relacji na Facebooku:
,,Feliz 2021 para todos!
Happy New Year everyone!"

Genialny Leo kolejny raz zamyka buzię hejterom, tym razem wręcz upokorzył tych, którzy zarzucali mu brak znajomości angielskiego.

1

@Herato Eibar rok temu chociażby, Valencia w 2012.
Coś by się jeszcze znalazło :)

10

Tak by wyglądało podium drużynówki dzisiaj:
1. Polska 1056.2 pkt
2. Norwegia 1013 pkt
3. Niemcy 1007.7 pkt

Ale miazga :o

0

@NeroTFP Właśnie odpuszczenie tej Rosji może nas pod koniec sezonu bardzo zaboleć :/

3

Szkoda, że Granerud ma aż taką ogromną przewagę w wyścigu o Kryształową Kulę nad Polakami.
Ponad 400 punktów, musiałby w 4 konkursach w ogóle nie punktować by Polacy włączyli się do walki o KK. (choć w czasach koronawirusa wszystko możliwe)
Ale to jest coś niesamowitego jak wyrównaną i co ważniejsze wysoką formę prezentuje w tym sezonie 3 naszych skoczków po 30- Stoch, Kubacki i Żyła. A co jeszcze lepsze, to wcale nie jest największa sensacja tego sezonu w naszej reprezentacji. Dla mnie jest nią zdecydowanie Andrzej Stękała. Co on w tym sezonie robi to jest coś genialnego, biorąc pod uwagę to gdzie był jeszcze rok temu. Brawo Andrzej, po cichu liczę na pierwsze podium w karierze w tym sezonie, co wcale nie jest niemożliwe :)


5

@Janiama To już wiemy kto wygra 3 najbliższe puchary świata

25

@RomanHoffer Do momentu debiutu Zuzanny w Pucharze Świata

6

Tata Zuzanny rozwalił system

1

@AlexMQUC Tak, zrezygnował z występu w kwalifikacjach by poddać się operacji zęba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?